Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 lip 2007, 22:21

:ico_olaboga: moja córeczka właśnie zasnęła po dwóch godzinach walki. Twarda jest. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas i będzie zasypiała po kąpieli bez walki.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

20 lip 2007, 22:48

Urmajo to czemu ona walczy wogole nie chche spac czy co ???? to zabkowanie albo cos??? bo ja sie boje strasznie tego zabkowania jak maly bedzie marudzil i nie ebdzie spal :(

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 lip 2007, 22:52

Taki charakterek ma , uparta po mamusi. :ico_haha_01: Najlepiej jest u mamusi lub tatusia na raczkach i to w pionie.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

20 lip 2007, 23:06

No to macie przesrane :( ale tak wogole zawzsze tak macie czy to taki okres???

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 lip 2007, 08:15

u mnie jest podobnie Juleczka coraz mniej śpi a od tygodnia przed zaśnięciem daje takie popisy ze głowa boli normalnie dziecka nie poznaje wczesniej ładnie zasypiała a teraz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

22 lip 2007, 07:58

Witajcie.
U nas bywa różnie. Ostatnio mała się tak posuła. Kiedyś też ładnie zasypiała. Wczoraj wymęczyła się przed wieczorną kąpielą i było dużo płaczu, ale zasnęła przy cycusiu i nie bbyło problemu z usypianiem.

Dziś pobudka przed 7 i teraz siedzimy sobie razem przy kompie i czytamy tt.
Pozdrawiamy.

[ Dodano: 22-07-2007, 07:59 ]
Mam pytanko do mam karmiących piersią. Pijecie kawę naturalną?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lip 2007, 07:46

Aniaaa, biedaku :ico_pocieszyciel: mam nadzieję że Ci to szybciutko przejdzie ale nie zazdroszczę. Ja co prawda miałam "tylko" piasek w nerkach a mimo to bół był okropny a co dopiero przy kamieniu :ico_olaboga: Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok :-)

A co do zasypiania Emi to na szczęście nie mam z tym żadnych problemów. Od samego początku mamy stały rytuał :-) wieczorny. W domu staramy się być już po 18. Wtedy karmię małą, troszkę się pobawimy i idziemy się kąpać. Po kąpieli cycuś i najczęściej przed 20 maleńka już śpi :-)
Mam nadzieję że tak zostanie jak najdłużej :-D

urmajo, ja raz za czas wypiję normalną kawusię ale z mlekiem (najdziwniejsze jest to że Emi ma skazę białkową a jak wypiję taką kawę to nic jej nie jest). Na ogół jednak piję Ricore.

sensibell spóźniony :ico_tort: dla Zuzi. Wszystkiego najlepszego. Gorące buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lip 2007, 09:17

Aniaaa, przekichane że takie paskudztwo Cie dopadło trzymam mocno kciuki żeby jak najszybciej wróciłaś do zdrowia .
A my dziś idziemy na zaległe szczepienie ( druga dawka ) -
trzymajcie kciuki żeby moja dziewczynka dzielnie to zniosła tak mi jej szkoda mam nadzieje ze nie bedzie bardzo płakać

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

23 lip 2007, 09:37

Aniaaa strasznie Ci współczuję, ja co prawda nigdy nie miałam kolki nerkowej, ale słyszałam, że ból gorszy niż poród.

Ja cały czas zastanawiam się dlaczego ta moja mała taka marudna się zrobiła , my też mamy ustalony rytuał zasypiania wieczorkiem ,a mimo to mała ostatnio bunt.
Zarówno w dzień jak i wieczorkiem

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 lip 2007, 09:53

może przez te upały zrobiła sie taka marudna moja Juleczka ma to samo ale zauważyłam ze jak ją za bardzo przetrzymam to ma większy problem z uśnięciem wtedy płacze i nawet nie chce cyca więc teraz staram sie usypiać ja wcześniej jak tylko zauważę ze jest zmęczona albo ze juz nie spi z 3 godz.- jak za pierwszym razem sie nie uda to daje jej z 10 min na zabawie bawie sie z nia staram sie ją potem wyciszyć i znów próbuje czasem musze robić tak ze trzy podejścia ale w końcu zasypia i potrafi spać z trzy godziny i teraz wildze ze jest bardziej spokojniejsza.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość