Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 lip 2007, 17:04

basiek40 pisze:wszystkie chcecie dziewczynki ciekawa jestem dlaczego przecież chłopcy są superaśni.

Dziewczynki są jeszcze uperaśniejsze. Można je ubierać w sukienki, czesać w warkocze i wiążać kokardy...

[ Dodano: 2007-07-20, 17:23 ]
No i są z natury grzeczniejsze, sprawiają mniej problemów i bardziej przykładają się do nauki (choć są wyjątki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 17:58

IKA powiedz mi czy miałaś dwie cesarki? Bo ja pierwszy poród miałam cesarkę z uwagi na ułożenie pośladkowe i teraz nie wiem na co mam się zdecydować?
Miałam dwie cesarki teraz czeka mnie trzecia :ico_olaboga: ale to już decyzja lekarza prowadzącego u mnie po prostu za mały odstęp czasu :ico_oczko:
kilolek, a ty mi taki apetyt narobiłaś że idę do sklepu po kaszankę i sobie ją podsmażę z cebulką :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

20 lip 2007, 18:45

kilolek a ja jutro mam wątróbkę na obiad, bardzo lubię teraz taka smażona z cebulką. mniam. Dziewczyny jak robicie watrobke to moczycie wcześniej ją w mleku? ja tak robie w telewizji zobaczyłam super jest taka delikatna i dobra.

basiek40 ja nie wiem jeszcze kto u mnie w brzuszku mieszka, ale może to być chłopiec, bo już córcię w domku mam i to prawda że dziewczynki są słodkie. Moja ostatnio kazała sobie zrobic koronę na głowe z papieru i była "księżniczką" , zapytała mnie :" Mamo, kiedy przyjedzie po mnie KSIĄDŹ (chyba chodziło o księcia) z bajki. :ico_oczko:

Pozdrawiam Was :ico_ciezarowka:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

20 lip 2007, 19:30

Ika powiedz proszę czy po drugiej cesarce miałaś jakieś dolegliwości chodzi mi np o gorsze gojenie blizny lub odczuwanie bólów podczas zmiany pogody?

Wiecie co też mam ochote na kaszankę, ale mam daleko do sklepu a w domu jej nie mam więc muszę obejść się smakiem. Chociaż może to dobrze bo już przytyłam 10 kg znacznie za dużo.

Ja chyba nie miałabym cierpliwości do dziewczynki nie lubie sukienek i zabawy z włosami to jest moja wada interesuje mnie wszystko co męskie nawet zawód wykonuje kiedyś typowo męski jestem policjantkom. Lubie łowić ryby jeździć na ścigaczach wraz z mężem i grać w piłke nożną. Nie powiem, że wyglądam jak facet wręcz przeciwnie wszyscy się dziwią, że taka drobinka (teraz z dnia na dzień większa) i delikatna kobietka ze mnie. No cóż gdzieś tam w genach jakiś błąd powstał. :-) Dlatego zawsze chcę mieć synów z moim mam super kontakt z drugim pewnie też i mam nadzieje że będę mieć kiedyś 3 syna. Bo w moich planach jest 3 dzieci.

Denerwują mnie ludzie jak mnie widzą i pytają się co będę miała ja mówie że syna a oni znowu, a co to do cholery oni mi płeć wybierają. Co ich to obchodzi że drugie jest takiej samej płci. Tym bardziej, że ja nie traktuje tego jako pech tylko jako szczęście bo nam się udało.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 lip 2007, 22:13

Co wy z tą wątróbką????? Mdli mnie na samą myśl. Kaszankę jeszcze jestem w stanie znieść np z grilla :-) usmażyłam dziś wątróbki drobiowe na obiad, żeby choć trochę się do diety zastosować i przez cały czas jak się smażyła spędziłam nad kibelkiem :587:
A najlepsza jest moja mama. Stwierdziła, że tylko surowa wątróbka ma żelazo i muszę jeść surową!!!! Jeszcze się obraziła że nie chce jeść surowej wątróbki!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 22:39

ania25 pisze:Dziewczyny jak robicie watrobke to moczycie wcześniej ją w mleku? ja tak robie w telewizji zobaczyłam super jest taka delikatna i dobra.
No właśnie ja moczę w mleku tak jak napisałaś :ico_brawa_01:
basiek40 pisze:Ika powiedz proszę czy po drugiej cesarce miałaś jakieś dolegliwości chodzi mi np o gorsze gojenie blizny lub odczuwanie bólów podczas zmiany pogody?
No dłużej mnie bolało i w ogóle już po cesarce o wiele bardziej boli mi położna mówiła że każda następna jeszcze gorzej a to był straszny ból ja tylko leżałam i ryczałam z bólu :ico_placzek:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

20 lip 2007, 22:58

:-D czesc ja mam termin na 2 lisopada a mala dominikA KOPIE mame jak wsciekla :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 23:28 ]
dziewczyny ja mam termin na 2 listopada a to dzien zaduszny i z tego powodu mam ostatnio schizy.pomozcie

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 lip 2007, 23:59

myszka105 pisze:dziewczyny ja mam termin na 2 listopada a to dzien zaduszny i z tego powodu mam ostatnio schizy.pomozcie
A dlaczego ??nie martw sie znając życie na pewno nie urodzisz w terminie :ico_oczko:
Dziewczyny oszalałam na punkcie jednego wzorku pościeli na allegro http://www.allegro.pl/item215486680_10_ ... _cena.html
podoba mi sie ta z nr.4 ale pisałam do babki żeby nie taki zestaw tylko: becik ,to za głowe z obijaczem i powłoczkę na podusie i kołderkę i to wychodziło z przesyłką coś ponad 70zł i tylko czekam aż mi da kasę i sobie kupie :-D albo sie do męża uśmiechnę ale dziś mi zrobił prezent i kupił sam od siebie adidaski nike aby chyba wygodnie mi sie chodziło :ico_brawa_01:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

21 lip 2007, 01:13

bardzo fajna posciel juz tez sie jej przygladalam ciekawe tylko jaka jest jakosc materialu bo na obrazku wyglada rewelacyjnie.

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

21 lip 2007, 09:44

Ika też oglądałam wczoraj te pościele wzór nr 4 jest rewelacyjny bardzo mi się podoba. Oglądałam również wanienki z przewijakami i tak się zastanawiam czy kupić samą wanienkę czy może jednak z przewijakiem.

Wiecie co coś ostatnio przyplątała się do mnie przykra dolegliwość mam swędzenie i mocne pieczenie okolic intymnych. Od tego już nie mam humoru. Nie mam upławów nie wiem co to może być ale jest strasznie dokuczliwe. Mój lekarz na urlopie a ja nie wiem czym to smarować. Jest z dnia na dzień gorzej. :ico_placzek: Pomóżcie może wy będziecie znały jakąś dobrą maść.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość