Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 12:00

basiek40, no ja np mam kuzynkę która teraz mieszka w Anglii a była jakiś czas temu w Polsce bo tu brali ślub no i już o niej pisałam to ta co będzie miała małego murzynka albo murzynkę :ico_oczko: no i jak była to mi też coś przywiozła co prawda nie dużo ale zawsze coś, a teraz 20 października na wakacje przylatuje moja dobra kumpela z Irlandii 3 lata już jej nie ma ale cóż tam ma dobra prace i sie śmieje ze mnie że ona przyleci a ja na porodówce będę :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 sie 2007, 12:09

Ika, no właśnie jak te śpioszki dostałam to wydawały mi się znajome :-) Chyba się nimi chwaliłaś, nie? :ico_haha_02:
Ja ostatnio jak robie pranie to nie wyjmuję całości na miskę tylko po kilka sztuk noszę, a na tarasie mam suszarkę, więc nie muszę rąk podnosić.

Powiedzcie w jakich rozmiarach macie te śliczne ciuszki? Bo ja to co najładniejsze mam na 68. Mam zamiar coś kupić na 62, ale na razie nie mam pieniędzy no i najwyżej ze 2 sztuki, bo zaraz z tego wyrośnie

anetka, musisz koniecznie później opisać jak wygląda u was ta szkoła rodzenia. Mój mąż to nawet nie miał w ręku tej lalki - są 2 na 12 par! Tak naprawdę to tylko pediatra pokazywała jak to trzeba robić. Ja się spodziewałam, że każdy facet dostanie do ręki lakę, że będzie ją musiała ubrać, rozebrać, przewinąć itd. Tak w ogóle to mój mąż stwierdził, że z tego co opowiadała pediatra to kąpanie to pestka w porównaniu z przewijaniem.

basiek, u nas są w sklepach, ale takich droższych niestety. Co prawda na targu też można dostać i to taniej niż w sklepie, ale nawet tak polarkowe śpioszki kosztują 30 zł (uważam, że to sporo!), chociaż z drugiej strony zwykłe bawełniane 15.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 12:22

kilolek, a całkiem możliwe że już je pokazywałam :ico_oczko: ja mam parę na 56 więcej na 62 no i tak mam jeszcze troszkę do rozm.80 oj w sklepach są bardzo drogie dlatego ja też często na allegro kupuje :ico_oczko:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

09 sie 2007, 13:54

kilolek u nas w szkole rodzenia maksymalnie na jednych zajeciach może być 7 par bo tyle jest materacy do ćwiczeń. A na te kapiel to pani puściła liste z godzinami i każdy sie wpisywła kiedy przyjedzie. Umówione było 3 pary na jedna godz. wiec sądzę że każdy tatuś będzie miał mozliwość kapania. Ale dokładnie jak cos to moge powiedziec wieczorkiem jak to wyglądało :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 sie 2007, 14:36

ZAchęciłyście mnie tymi zdjęciami i też postanowiłam poprzeglądać ciuszki dla Kubusia. Jak tak dokładnie popatrzyłam to się okazało, że mam więcej fajnych ciuszków niż sądziłam i nawet całkiem przypadkiem znalazłam super komplecik :ico_haha_02: Tylko dostałam go razem z innymi rzeczami wymieszany i nie zorientowałam sie, że to komplet.
Obrazek
i nawet 2 dresiki znalazłam :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-09, 14:38 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
cieszę się, że się za to wzięłam, bo tak bym się nadal martwiła, że moje dziecko nie żadnych porządnych rzeczy

[ Dodano: 2007-08-09, 14:41 ]
Obrazek
Obrazek
jedyne na co mogę narzekać to brak body. Mam same koszulki (w ilościach przemysłowych :-) ) i obawiam się, że będą się ściągać plecki będą Kubusiowy wychodziły

[ Dodano: 2007-08-09, 14:43 ]
ale nawklejałam :ico_haha_02: mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że zaśmiecam wątek.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

09 sie 2007, 15:05

dziewczyny, fajne macie ciuszki dla bobasków :ico_brawa_01: Ja na razie mam body, śpioszki i takie podstawowe. może coś dostanę, bo mi ktoś obiecał.
byłam wczoraj na USG, nasz Adaś lub Sebastianek ( to już na pewno chłopak!!!) ma się dobrze. jest zdrowy, prawdopodobnie wstrzeli się w termin, bo z USG wynika, że urodzę dzień później. waży ok 830g, czy to nie mało?
kilolek, ja dostałam niedawno bardzo podobny komplecik, to ten biały garniturek z czapeczką

[ Dodano: 2007-08-09, 15:07 ]
nie możemy się zdecydować na imię dla naszego synka :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 sie 2007, 15:10

Ja głosuję za Adasiem! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 15:15

kilolek, czekaj tylko obiorę fasolkę bo mam ochotę na nią z bułką tartą i też jeszcze powklejam
kilolek pisze:ale nawklejałam :ico_haha_02: mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że zaśmiecam wątek.
to nie żadne zaśmiecanie ja bardzo lubię oglądać ciuszki
Agnieś81 pisze:nasz Adaś lub Sebastianek
mi sie podoba Sebastian mój kochany mężulek tak ma na drugie ,mąż mojej siory tak ma na imię i mój kuzyn tez czyli wszyscy których znam to super chłopaki :ico_oczko:

madzia-j
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 sie 2007, 07:53

09 sie 2007, 15:40

Ika to uwazaj na siebie i moze lepiej nie wieszaj prania?? Wiem wiem lato powiedziec....

Ech dziewczyny, wstyd mi sie przyznac ale wlasnie siedze zalana lzami...caly dzien dzis mam do nonono... jedyne co mnie jakos podnosi na duchu to mysl ze mam Tosie, ale jakie one bedzie miala ze mna zycie? znow problemy z jego praca i mieszkaniem... a tu siedze z rodzicami ktorzy mi wypominaja wszystko, pomijajac fakt ze ojciec szuka tylko pretekstu zeby mi dowalic, krzywo na mnie patrzy i wogule.... jest okropny..a zaraz zje sie spakuje i poleci pomagac mojej siostrze...i ot sprawiedliwosc

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 16:08

madzia-j, oj nie pozwalaj tak sobą pomiatać :ico_nienie: a wy w ogóle jesteście małżeństwem?? nie płacz tyle bo dziecko będzie płaczliwe no i pomyśl że jak ty jesteś smutna to Tosia też to czuje uśmiechnij się bo wiesz może jestem młoda ale też już trochę przeżyłam także brzusio do góry i uśmiechnij sie a dla poprawy humorku pokaż nam swój brzusio albo też pochwal sie ciuszkami :ico_oczko:
to teraz ja jeszcze coś wklejam :-D
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek ten niebieski pajacyk jest taki malusi bo to rozm.50/56 na 2-3 kg a pierwsze dni będzie dobry :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-08-09, 16:10 ]
a teraz muszę trochę mebelki poprzestawiać bo już mi sie znudziło takie ustawienie a ja kurcze nadal za łóżeczkiem czekam aż maż mi je od znajomych przywiezie ale kurcze najpierw niech remont zrobi :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość