Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 sie 2007, 11:46

kilolek pisze:Pocieszam się tylko tym, że była już 20 i byłam najedzona więc może w dzień ta waga byłaby mniejsza no i może wagę ma teściowa popsutą?!

na pewno jest popsuta. a najlepiej ważyć się na jednej wadze i o tej samej porze. ja na razie ważę 9kg i fajnie by było żebym przytyła nie więcej niż 6-7kg.
ja też miałam dziś spięcie z dzieciakami. :ico_zly: jedno nie jest moje tylko na wakacje przyjechała i nie chcę jej karać czy co, bo wyjdę na zołzę. niby nic takiego nie robi, ale prowokuje mojego łobuza i to on wychodzi na tego złego-a ona płacze, bo niby jest skrzywdzona. a Jasiek tylko czeka na taką reakcję i jest cały happy-bo o to mu chodziło. i tak w kółko co pół godziny :ico_olaboga:
od miesiąca próbuję okna umyć, ale zawsze coś stanie mi na przeszkodzie. ale chyba dziś w końcu mi się uda i umyję ze dwa,a jutro kolejne (a mam duże okna :ico_olaboga: ).
mój mąż się w końcu określił i nasz synek będzie Adaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 sie 2007, 11:53

:ico_brawa_01: Adaś :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

10 sie 2007, 11:57

ika ja też mam taki biały śluz, ale zapach normalny, i gin powiedział że w porządku, ale zawsze lepiej zapytac swojego.

agnieś81 z tymi oknami to jest koszmar, my nie powinnyśmy teraz w ciąży rąk wyciągać do gory, ale jak tu wytrzymać i nie umyć, a jak się malenstwo urodzi to już wcale nie będą na początku myte, tylko że to zima będzie :ico_oczko: . Ja też wczoraj myłam, powoli i starałam się wejść na krzesełko żeby rąk tak wysoko nie podnosic, najlepsze że ja mam dwa okna do samej podłogi więc gimnastyka od góry do ziemi.
Damy radę tylko wszystko trzeba robić powoli i nie szarpać.

Buziaczki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 sie 2007, 13:34

ja po prostu nie myję i już! Ze dwa tygodnie temu umyłam tylko część - 2 dachowe w których nie mam firanek i jedno zwykłe w którym firanka jest bardzo krótka stwierdziłam, że koniec, ostatni raz. JA jestem w ciąży i każdy kto do mnie przychodzi o tym wie i musi to zrozumieć dlatego też teraz nawet podłogę myję nie częściej jak raz w tygodniu (przedtem myłam codziennie).

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

10 sie 2007, 16:21

To ja sie pochwale mnie okna myje męzunio i firanki też on wiesza ja mu je musze tylko wyprasować :).

Dziewczynki ubranka macie prześliczne, w końcu ja musze usiąść i przepatrzeć to co dostałam bo jakos puki co nie mogę sie za to zabrać, ale narazie idziemy z Julcia na godziną drzemkę bo dzis całe przedpoludnie byłyśmy na spacerku :)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

10 sie 2007, 16:42

Mi też mąż ostatnio wiesza firanki i myciem okien do tej pory zajmowała się właśnie on, ale jak to facet uważa, że okna powinno się myć przed świętami! - Boże narodzenie i Wielkanoc :ico_haha_02: częściej nie ma potrzeby

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

10 sie 2007, 17:28

ojj ja to sobie wogole nie wyobrazam jak bede musiala sprzatac po remoncie a bedzie to dopiero gdzies pod koniec wrzesnia , wiec bede jeszcze ciezsza i mniej sprawna :/ ... maz pewnie mi pomoze i chyba wezme taka kobiete ona za 20 zl cala chate mojej mamie ostatnio posprzatala. Jak narazie nie tykam sie niczego bo nie ma sensu jeszcze przed nami szlifowanie, malowanie itp sprawy :ico_olaboga:
ja dzis w Auchanie kupilam kombinezon za 19 zł :)) i sweterk z polarku za 10 zl ...poza tym byłam w hurtowni dzieciecej i powiem Wam, ze wybieram allegro :)) i zakupy tam - wychodzi korzystniej nawet z przesyłka.

madzia-j
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 sie 2007, 07:53

10 sie 2007, 22:13

dzisiejszy dzień już trochę lepiej :) byłam na zakupkach i kupiłam dla Tosi kaftaniki spiochy skarpetki i bluze ;) i znalazlam ksiazeczke dla dzieci o kroliczku Tosi, to tez kupilam ;) jestem padnieta...ide spac ;*

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 sie 2007, 22:30

A wiecie co ja jestem załamana pół dnia spędziłam na badaniach na pilnie mi mocz robili i okazało sie że mam za dużo leukocytów i mam zatrucie dostałam skierowanie do szpitala ale boje się że jak pojadę to mnie do końca zostawią :ico_placzek: :ico_placzek: a jeszcze nic nie gotowe :ico_placzek: :ico_placzek: jutro mąż mnie zawiezie do tego głupiego szpitala ale ja nie chce tam zostać niech mnie zbadają i zapiszą jakieś antybiotyki mogę nawet codziennie jeździć na kontrolę ale nie chce zostać bo mam przecież jeszcze dwójkę dzieci w domu i dużo do zrobienia jestem po prostu przerażona.Wiecie co ja tak w sumie nie wiem co to jest to zatrucie ciążowe ale gina mnie trochę nastraszyła co wy myślicie :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 sie 2007, 09:57

Ika, trzymaj się!! Ja też nie wiem co to zatrucie. Pojęcie mam raczej blade.

A ja się dziś troszkę zaczynam martwić Kubusiem. Nie mogę go dobudzić. Zawsze rano jak się budzę to on wierzga a dziś ja wstałam 2 godziny temu a on jeszcze nie i ani razu się nie poruszył :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość