eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

10 sie 2007, 19:57

Gosiu perelko nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak ci pewnie cięzko, ale wierzę w Ciebie i wiem ze jeszcze udowodnisz temu bydlakowi, że bez niego swietnie dajesz sobie rade.
Kicia ja też planuje zakup karuzeli, ile płacilas? i tam jest jedna melodyjka czy moze kilka? NO i wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_tort:
Ja jutro wybieram sie do dziecięcego bo przewijak kupilismy za duzy i trzeba wymienic, przy okazji kupię karuzelke, a moze babcia kupi małemu :-D
Ja mam dzis cholernego dola, pierwszy dzień bez męza i caly czas chce mi sie plakac, my to nie nadajemy sie do zycia na odleglosc. Non stop przychodzą smski od niego i działają na mnie rozklejająco :ico_placzek: Jak ja wytrzymam do wtorku :ico_noniewiem: Ale nie bede Was zanudzać, zmykam pod prysznic!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 sie 2007, 19:59

Zuzia w wannie, ja wlasnie kuplam torbe graco na Allegro w moim kolorze wozka :ico_brawa_01: Wieczorkiem czeka mnie kolejna porcyjka prasowanka, glownie pieluszki i poscielka. Mezu nie w humorze, drzemie w sypialni a ja w salonie... nie lubie takich akcji ale dzis jestem wyrozumiala. Moze to zmeczenie calym tygodniem pracy, w koncu to pierwszy po urlopie.
Tak bym chciala miec juz te komode aby powkladc czysciutkie ubranka... teraz wkladam je do takich plastikowych pojemnikow i czekam cierpliwie na wyplate aby kupic dwie komody (jedna dla Nelly a druga dla Zuzi) :-) No i ta mikrofala, to tej mojej ptrzdpotopowej to sie powiedzmy szczerze brzydze juz... jest tak stara ze nawet szorowanie jej cifem nie likwiduje zapachow ktore przelecialy przez nia przez te ostatnie jakies 15 lat....

A jak u was dzionek minal?

[ Dodano: 2007-08-10, 20:00 ]
Eska, czas szybciej Ci minie na tt, zanudzaj ile wlezie, bo od tego tez tu jestesmy!!!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

10 sie 2007, 20:21

dzien doberek :-D
musze sie wam pochwalic ze wczoraj mialam probna sesje fotoraficzna mojego brzuszka :-D kolezanka robi sobie portfolio i zrobilysmy probke zdjec a na dluzsza sesyjke to dopiero sie musimy umowic. ale pierwsze nasze dzielo mozna juz podziwiac:
http://www.flickr.com/photos/ania_p/1064662082/

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 sie 2007, 20:38

Paulina, alllle super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az ci zazdroszcze takich pieknych zdjec!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

10 sie 2007, 21:00

Dziewczyny dziekuje za słowa wsparcia, mamo zuzi gdy czytałam od ciebie wiadomość cały czas głośno płakałam, nie umiałam się powstrzymać, wiem że chciałaś mnie pocieszyć, ale nie rozumiem jednego, dlaczego ja... i dlaczego on jest stak nieczuły dla mnie, proszę was przytulcie swoich mężów dziś i powiedzcie im że ich bardzo kochacie i ze dziekujecie im ze sa przy was w tak trudnych momentach. Zróbcie to dla mnie bo ja nie mogę tego powiedzieć swojemu mężowi. Nie wiecie jakie skarby macie, ja dopiero teraz wiem jak mi brakuje kogoś bliskiego.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

10 sie 2007, 21:27

Gosiu, placz to nic zlego... to naturalne ze w tak trudnych moemntach placzesz.... To wszystko nie twoja wina, nie obwiniaj sie, nie szukaj winy w sobie... To on zawinil.
Kochana daj sobie troszke czasu a potem.... prosze zrob to o co Cie tak mocno w mailu prosilam, dobrze? To Ci pomoze!

[ Dodano: 2007-08-10, 21:30 ]
A tak w ogole, to to ze faceci maja mozg w gaciach to ja wiedzialam ale zeby mloda dziewczyna po takich przejsciach (22 lata, dwojka dzieci') smiala wiazac sie z czyims mezem? Wiedzac ze jego zona jest w ciazy??? JA TEGO bardziej nie rozumiem. To musi byc naprawde jakas pusta dziewczyna :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 sie 2007, 22:13

gosiaperelka pisze: proszę was przytulcie swoich mężów dziś i powiedzcie im że ich bardzo kochacie i ze dziekujecie im ze sa przy was w tak trudnych momentach.

Gosiu az mi lezki polecialy jak to przeczytalam, bo rzeczywiscie dopiero gdy tak sie glebiej czlowiek zastanowi, lub gdy spotka go cos zlego to docenia wartosc pewnych rzeczy... Ja nie wiem co moge Ci napisac... Jestem myslami z Toba!

A moj dzionek?? Pranie i prasowanie... Krzysiek mial wrocic do domku o 18, wrocil o 20, normalne... Po poludniu Norwezka u ktorej mieszkam zabrala mnie na zakupy wiec troche sie rozerwalam. Czesc rzeczy ladnie wyschnela mi na zewnatrz do wieczora, a czesc musialam porozkladac teraz na lozku bo zaczelo padac, a sa jeszcze mokre, a na suszydle nie ma miejsca bo cale zawalone pieluchami... A wogole to mam taki dziwny problem, zapomnialam jak sie sklada pieluchy, straszne :ico_szoking: Probuje i probuje i ciagle mi jakies badziewie wychodzi, a jak sie nie udaje to szybko sie wkurzam... wrrrr
Ide wziasc prysznic i do lozeczka
Dobrej nocy grubaski!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

11 sie 2007, 08:33

hej dziewczynki
po wczorajszej wizycie jestem zachwycona szpitalem i lekarzem..hihi mój maluch waży 2800g i jest gotowy do przyjscia na świat :ico_szoking:
ułożony prawidłowo do produ, dostałam nawet już skierowanie na poród..hehe ale jestem podniecona tą wizytą!!! mam się oszczędzać i czekać cierpliwie.

dzisiaj ide do fryzjera bo w środe weselicho :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

11 sie 2007, 10:46

Gosiu!Jest mi naprewde strasznie przykro.Ten Twój mąż to idiota.Przepraszam ze tak mówie ale tak poprostu myślę.Zeby zamienić Ciebie na jakąś gówniarę i to jeszcze z własna rodzina. :ico_olaboga: Podziwiam Cie i tak bo musisz być rzeczywiscie bardzodobra osobą skoro dałas mu druga szansę.Trzymaj sie kochana i postaraj się nie myśleć za duzo o nim.Nie jest Ciebie wart.Postaraj zająć sie soba i swoim skarbem.Myślami jestem z TOBA :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :509: !Uroczyscie ogłaszam że zdałam na prawko.W czwartek miałam testy i zaliczyłam bezbłędnie a wczoraj zdałam jazde.ZW mojej grupie było 6 osób w tym 1 chłopak i tylko ja zdałam :ico_brawa_01: Cieszę sie strasznie, bo wkońcu mogę zajać sie przygotowywaniem rzeczy dla Benia.Oczywiscie wieczorkiem jak już zaczeły emocje opadać to zemdlałam ale jest juz wszystko ok.Teraz możemy spokojnie skoczyć na kilka dni wakacjii.
Eve ja tez mam wesele ale w sobote.Ale sie wyszalejemy :ico_brawa_01:
Piszę tego posta juz po raz 4 i za kazdym razem gdzies przepada.

[ Dodano: 2007-08-11, 10:52 ]
a z tego wszystkiego zapomniałam powiedziec ze byłam wczoraj u doktorka i maluszkiem jest ok.W 33 tygodniu wazy 2300g i miezy 32 cm.od główki do pupy.Lekarz mnie straszy że będzie chłop jak dąb.Mam tylko nadzieję że nie będzie mniał jajek jak żołędzie :-D .ale jest zdrowy i duży.A to najwazniejsze.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 sie 2007, 11:54

Ulamisiula serdeczne gratulacje!! Strasznie sie cieszymy!

Ten tekst o zoledziach super hihihihi :-D :-D :-D

A ja dzis wstalam z potwornym bolem glowy i plecow, katastrofa... A jeszcze przed chwilka maz mi oznajmil ze zaprosil kolegow na wieczor, nic tylko zabic. Wkurzylam sie bo zrobil to bez konsultacji ze mna. Nie mialabym nic przeciwko gdybym sie dobrze czula, ale dzis mam fatalny dzien i nie mam ochoty na czyjes odwiedziny. Krzysiek stwierdzil ze nie musze nic szykowac do jedzenia, ok... Ale mieszkanie posprzatac trzeba. A znajac tych kolegow to pewno beda pic caly wieczor, rano bedzie balagan, a ja znowu bede musiala znosic wyziewy alkoholowe w szyje i jak zwykle to ja jutro bede miec kaca... Wrrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość