edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 18:13

kasia młody rolnik jak sama nazwa wskazuje ma byc młody czyli nie taki co juz 20 lat na hektarach pracuje tylko max rok.ja zostałam rolnikiem w marcu albo w kwietniu tego roku wiec 'młoda' bede do marca lub kwietnia nastepnego roku.jesli ktos np kupił sobie ziemie w styczniu tego roku licząc na to ze projekt wejdzie w zycie w marcu(bo tak miało byc) do stycznie nastepnego roku musi sie wyrobic :ico_oczko: jesli młody rolnik nie wejdzie to pisz pan przepadło :ico_zly: zakumała :-D
a nasza osita bardzo porządna tylko cos mąz to za bardzo wykorzystuje bo jak ona ze szmatka lata to on sobie pozwala paskudzic(bo wie ze ona posprząta) :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 18:41

edi, :ico_sorki: Bóg zapałać, bo w życiu bym nie doszła, że to o to chodzi :ico_oczko: a nie można jakoś zawiesić płatności w krusie i wznowić jak już młody rolnik będzie pewniakiem? bo jesli się nie wyrobią z tą ustawą marca to wtedy się wściekniesz podejrzewam, a może przepisać wtedy na kogoś to pole, no musi być jakieś wyjście z takiej patowej sytuacji :ico_noniewiem: a w krusie nic nie mówią? przecież na pewno nie tylko ty jesteś w takiej sytuacji :ico_noniewiem:

edi, jak ta stulejka? ten lekarz, co u niego byłaś to dobry? bo może idź do jeszcze jakiegoś, żeby potwierdził albo wykluczył. takim maluszkom to na pewno ściąga się tą skórkę z siusiaka, ale Karol to już chłop, więc nie wiem czy to można praktykowac :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 20:29

kasia mogłam sie do krusu nie zapisywac ale po pierwsze chciałam bo mi składki lecą :ico_oczko: emerytura bedzie pewniejsza :-D a po drugie tak po cichu licze na to ze do marca sie wyrobią.jak nie to ich zaskarze :ico_zly: bo jesli projekt miał wejsc w 2007 a nie wejdzie to juz nie moja wina tylko ich.podobno takie sprawy sa do wygrania :ico_noniewiem:
ten lekarz co u niego był karol to najlepszy specjalista w miescie.wszyscy go znają i chwalą.ja tez stwierdziłam ze trzeba by było do 3 go isc ale na razie zaczekam.sciąga mu sie pare razy na dzien i R mówił dzis ze juz prawie mu to schodzi.wiec chyba jest poprawa :ico_sorki:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 20:37

edi, no to super, że z siusiakiem wszytsko wraca do normy :-D bo u chłopców to ważne spreawy, moja sąsiadka też coś tam wypatrzyła ostatnio i wybiera sie do lekarza, no ale Bruno ma już 5 lat :ico_noniewiem:
no to chociaż tyle, ze ewentualnie za takie ociąganie się można ich potem zakarżyć :wpale: to dla leniwych posłów :-D

a u nie nudy, kuba z lenką u moich rodziców, aja pisze prace koleżance, nie wiem po co dałam sie wrobić :ico_zly: lubie ją, ma dziewczyna problemy ze sobą, ale ja też mam chyba pusto we łbie, że sie dałam w to wciągnąć, kuba mnie przeklina na całego :ico_noniewiem:
no i cały czas myśle o tym przedszkolu, wyczytałam w necie, ze musze jakiś plan zawodowy napisac :ico_szoking: i cholera wie co jeszcze :ico_olaboga:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 20:44

co za prace piszesz?
no to wolna chata mówisz :ico_oczko: mój karol juz spi wiec tez ok tyle ze po nocach łotrzy.mam juz 2 nocki nieprzespane :ico_zly: chyba sie tez połoze

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 21:04

edi pisze:co za prace piszesz?

magisterską z doradztwa zawodowego, czyli nie wiem nic :ico_puknij: to znaczy nie cało, bo tylko dwa pierwsze rozdziały i metodologie, ale już mi bokiem wychodzi, mózg mi sie przepala :ico_zly:
a w chacie juz komplet, bo kuba właśnie wrócił, kąpie lenke, bo cała w piachu i coś tam mruczy o seksie, chyba go walnę :ico_zly:

edi, już któryś raz piszesz o tych nockach nieprzespanych, Karol ma tak od urodzenia? :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 sie 2007, 21:07

tak od urodzenia karol spi do d..y :ico_zly: i lekarzy pytałam i syropki daje na lepszy sen i nic.ostatnio mu sie pogorszyło bo chyba 5tki idą.wstaje i bawic sie chce.i tak pare godzin z głowy.a wstaje o 6-7 rano wyspany.
a pisałam dziewczynom ze mojemu to sie murzynki sniły ostatnio i takie rzeczy z nim wyprawiały ze szok.dlatego szlaban ma u mnie bo jak sie tak dobrze wybawił przez sen to mam go gdzies :ico_oczko: (kazda wymówka dobra)

[ Dodano: 2007-08-20, 21:10 ]
a osity dalej nie ma nigdzie :ico_noniewiem:
ide spac papa

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

20 sie 2007, 22:13

edi, no to coś musi być nie tak z tym spaniem :ico_noniewiem: to niemnozliwe, żeby takie dziecko nie przesypiało nocy :ico_olaboga: jestem przekonana, ze próbowałaś juz wszytskiego...ciekawe kiedy z tego wyrośnie?

[ Dodano: 2007-08-20, 22:14 ]
edi pisze:mojemu to sie murzynki sniły ostatnio

niech se chłopak chociaż pomarzy :ico_haha_01: ale musi być coś na rzeczy, bo mój kuba też łasy na mulatki :-D

[ Dodano: 2007-08-21, 13:44 ]
dziewczyny jestem w kropce, a nawet w KROPIE!!!! :ico_olaboga: nie wiem, co robic, dostałam nową oferte pracy, też w przedszkolu, tylko jakby na stałe, bo zwalania sie etat, bo to wczorajsze przedszkole to otwiera nowy odział i na rok prace mam na bank, a później to w zależności od tego czy będą dzieci :ico_noniewiem:
nie wiem co zrobic, jutro na 9 jade na rozmowe do tej drugiej dyrektorki, a o 10:30 ma świetlice :ico_olaboga: no ja sie załame, w zeszłym roku było to samo, wszyscy szukali nauczycieli na ostatnią chwile :ico_puknij:
jeśli zrezygnuje w przedszkolu I to dyrektorka będzie miała problem ze znalezieniem kogoś i sie na mnie wydrze pewnie :ico_noniewiem: a ja bankowo wtedy w ryk :ico_placzek: i wyjde na nieodpowiedzialną i do kitu :ico_zly:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

21 sie 2007, 14:24

jeśli zrezygnuje w przedszkolu I to dyrektorka będzie miała problem ze znalezieniem kogoś i sie na mnie wydrze pewnie a ja bankowo wtedy w ryk i wyjde na nieodpowiedzialną i do kitu

kasia to powiedz jej otwarcie ze masz propozycje pracy na stałe.wiec jesli chce cie zatrzyamc to nie ci ta takową umowe :-D jesli nie to podziekuj i powiedz w prost"stara wiesz jakie są realia" :-D
osity dalej nie ma :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

21 sie 2007, 14:47

edi pisze:"stara wiesz jakie są realia"

idź tam ze mną :ico_sorki: ja to jestem taki bojek, że hej :ico_noniewiem: zgrywam wirache, a jak p[rzyjdzie co do czego to jeżdżą po mnie jak po łysej kobyle :ico_puknij:
ta dyrektorka sie wścieknie, bo za chwile rozpoczęcie roku, a ja jej taki numer odwalam :ico_noniewiem:
dobrze,ze mi sie nie chciało iść wczoraj an te badania, bo zwraca za nie pracodawca, a tak byłabym 70zł w plecy :ico_noniewiem:

a osita błąka sie gdzieś na TT czy w ogóle jej nie ma? jak długo można współżyć? :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość