Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 16:16

ewasiek, no to czekamy wspólnie :-D

Dominisia, ja Cie bardzo dobrze rozumiem, bo mój M to też taki podatny na jakieś nowości, a już jak ktoś ma to tymbardziej, nawet jakby mu to było niepotrzebne to chciałby to mieć. Też niekiedy nie mam słów, ale próbuje sobie jakoś to wytłumaczyć że niektórzy mają inne różne zachciewajki a on po prostu lubi miec wszystko najlepsze :ico_olaboga: wiadomo że on zna moje reakcje na niektóre swoje wymysły i zdarza sie że kupuje coś ukradkiem a ja sie dowiaduje po jakims czasie :ico_zly: nie pozostaje nic innego jak po prostu pogadać i wyżalić o co chodzi, chociaż z marnym skutkiem to chociaż mnie lżej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 sie 2007, 16:19

he he Dominisia jestesmy ale pewnie wszystkie panie teraz wcinaja obiadek a z pelnymi lapkami trudno jest pisac :-D

a co do mezusia to proponuje pare razy po glowie mu przywalic :wpale: i moze wtedy zrozumie co zrobil :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 16:29

DOMINISIA tak to jest z facetami :ico_olaboga: jak oni coś chcą to wszystko dla nich jasne i oczywiste a my możemy tylko zrobić :ico_puknij: , albo walnąć focha, tylko też nie zawsze się przejmują...tak jak dziś rano...ale miałam doła :ico_olaboga: sprzątałam i ryczałam, tak po cichu, a mój W. co? a spytał dlaczego jestem smutna, a jak ja nic to poszedł do pracy... :ico_placzek: no i z dołem zostałam sama...a mi właśnie chodziło o to, że ma tak mało czasu dla nas :ico_placzek: ...no ale cóż ...przeszło mi :ico_ciezarowka: :ico_noniewiem:

ja dziś o tym samym pomyślałam, że nawet nie znam waszych imion, także jestem za twoim pomysłem :ico_brawa_01:

aha... DOMINISIA ja julcię karmiłam pierwsze dwa miesiące tylko piersią, później musiałam też dawać kaszkę taką bardzo rzadką, bo już się nie najadała, a karmiłam w sumie do 6 miesiąca, teraz też nie chcem dłużej

EWASIEK ja jutro do ginka, a ty czujesz te skurcze? a maleństwo się rusza dużo czy mało?

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 sie 2007, 17:32

Witam laseczki,ja dziś spędziłam bardzo miło dzień i pozbyłam się trochę doła dzięki temu :-D rano pojechałam na badania a potem na małe zakupki razem z Łukaszem,a potem zawiózł mnie do babci a sam pojechał do pracy,moja babcia opiekuje sie 1,5 roczna Natalką więc było wesoło i to bardzo :-D .Kupiłam dziś stojak pod wanienkę i gruszkę do noska i dla bobasa mam wszystko,no i sobie staniczek,majtki i kosmetyki.
Wreszcie wyniki mam dobre,hemoglobina 11,5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ewasiek a te skurcze to na ile miałaś,bo ja jak byłam w szpitalu to ktg pokazywało na 50% i sie zastanawiam do tej pory czy to dużo było czy mało??
No ja swojego podwórka to tez już dawno nie widziałam,hehe,brzuszek już wydaje mi sie ogromny,ostatnio goliłam sie na oślep,hehe,ale potem Łukasz powiedział że on może sie tym zająć :-D :-D
Dominisia faceci to już tacy są chyba,mają to zapisane w genach,ja już tyle razy wkurzałam się na Łukasza właśnie o tego typu sprawy i nieraz mu tłumaczyłam i dalej tak jest.
A jestem bardzo za tym żeby podać swoje dane i może byśmy dopisali na listę?To ja podaje swoje,hehe,mam na imię Justyna i moja data urodzin to 14.06.1984 czyli mam 23 latka :-D no nie wiem co jeszcze?Mieszkam w Żarach,tj. woj. lubuskie!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 17:33

rany dziewczyny jaką ja mam zgagę :ico_olaboga: RATUNKU :ico_ciezarowka: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 sie 2007, 17:45

Kicia10 to dopisuje twoje informacje do naszej listy i uzupelniam tez swoje :-D :

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly
Ostatnio zmieniony 23 sie 2007, 17:52 przez paulina1978, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2007, 17:48

agnieszka01.04, oj to współczuję! Ja zgagę znam tylko z opowieści męża....Dominisia, :ico_pocieszyciel: Lepiej już z mężulkiem?? Dobrze,że mój nie ma takich zachcianek na nowości, bo też bym była zła :ico_zly:
Ja zamierzam karmic tak 3 miesiące tylko piersią, a potem mieszac. Zamierzam wrócic do pracy po macierzynskim i po zaległym urlopie wypoczynkowym, więc jak już będę pracowac to myślę,że już nie będę karmic albo tylko raz dziennie. Plany planami, a życie pokaże...

[ Dodano: 2007-08-23, 17:49 ]
Agnieszka, 27 lat, Tarnów- małopolska :-)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 sie 2007, 17:51

eve81, z tym skakaniem to chyba takie w miejscu no chyba że masz skakankę to możesz wypróbować :)

Dominisia, Wiesz jak bym słyszała siebie jak narzekam na M a na dodatek jutro czeka mnie wyprawa po telefon z naprawy jego oczywiście i zapewne bedzie chciał go gdzieś sprzedać i kupić coś nowego więc pewnie spotkam się z odmową kupna czegoś dla dzidzi bo telefon... :ico_zly: taki już nasz los.

Chciałam zapytać o te "podwórka" bo widziałam w drogerii niedawno plastry do depilacji okolic bikini i się zastanawiam czy zaryzykować przynajmiej z przodu miałabym spokój z włoskami... ale boję się ze będzie bolało... zapewne nie tak bardzo jak poród no ale zawsze jakoś, bo juz mam dość akrobacji z lusterkiem :ico_wstydzioch:

I jeszcze jedno pytanie ( hehe ja mam same pytania ale no cóż wle pytać ) mama mi poradziła żebym już przed porodem zaopatrzyła sie w opakowanie jakiegoś mleka no bo różnie może być z tym pokarmem prawda...? I kurcze nie wiem jakie czy Bebiko czy Nan z Nestle a może Bebilon kurcze z jednej strony chcę karmić dziecko piersią ale jak coś nie wyjdzie to lepiej być zabezpieczonym.

Jutro rano o 10:00 idę na USG i pewnie dowiem się w końcu co siedzie w brzuszku :-D ppostaram się do Was zajrzeć ale nie obiecuje bo mój M bedzie mnie pewnie absorbował sobą non stop, pozatym niechce zeby miał dostep do tego forum heheh

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2007, 17:53

Justyna_Bochnia, oj tak, dobre pytanie o to mleczko! Dołączam się...

[ Dodano: 2007-08-23, 17:54 ]
Ja to bym się bała depilowac plastrem "tam"... chyba musi strasznie bolec...

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 sie 2007, 17:58

Kocura Bura, No ale tylko wzgórek łonowy nie między nogami :ico_szoking: tam to napewno by bolało :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość