Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 sie 2007, 18:23

Ale śliczne Maluchy!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuunia1, widze, ze chcesz "wykurzyc" Nelcie z jej apartamentu. :ico_haha_02: Powodzenia życze, ale nie przemeczaj sie!!! :ico_oczko:

dzu_nia, z tym laktatorem to jest kłopot. Mnie na przykład przydał sie tylko przez 2 tygodnie. Ale kto to przewidzi czy bedzie potrzebny czy nie... :ico_noniewiem: Tak wiec radze Ci poczekac i zobaczysz jak to bedzie. To jest rzecz ogolnodostepna, wiec nie bedzie problemu z zakupem. :-)

Pruedence, fajnie ze Tosia zdrowieje. :ico_brawa_01: Oby tak dalej!!! My do pepuszka dostalismy antybiotyk (takie czarne cos). ALe tez juz sie goi. :-D

Szymon nadal ma katar, ale juz jakby mniejszy. Dzisiaj w nocy juz spał spokojnie i lepiej mu sie oddychało. :ico_brawa_01: Mam nadzieje, ze mu minie. A Mamcia_Kochana z TT przesłała mi super ksiazke o snie dziecka. Wlasnie jestem w trakcie czytania. Jak chcecie to moge Wam przeslac na maila. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 sie 2007, 09:12

dzu_nia Co do laktatora, mnie się przydaje bo muszę małej rozppuszczać leki w pokarmie, a poza tym jakbym chciała gdzieś wyjść to mogę troche pokarmu odciągnąć i zostawić dla małej. Co do firmy, to w ciąży kupilam Avent Isis bo reklamowali, że niby taki super a okazał się dla mnie bznadziejny nic nie potrafił ściagnąć. Położne w szpitalu polciły mi ręczny firmy medela model laktaset i jest bardzo dobry a połowę tańszy, kosztował 84zł. Więc jak coś to polecam ten.

wisienka24 Cieszymy się, że SZymonkowi przechodzi katarek :-D . Ja chętnie poproszę tą książke to mój mail: a.stochel@post.pl

martuunia
widzę, że ostro się bierzesz za wywoływanie porodu io coś czuje, że w ten weekend Nelcia wyjdzie :-D

My dzisiaj jedziemy do moich rodziców, bo oni mają dom i ogródek a Tosia powinna dostać trochę promieni słonecznych na ta żółtaczkę, żeby jej szybciej zeszła :ico_haha_01:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

24 sie 2007, 10:48

dziekuje dziewczynki za pochwaly. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wasze dzidzie sa przesliczne. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzisiaj sie wystraszylam na maksa. :ico_szoking:

malemu sie nie odbilo po jedzonku i jak lezal u mnie na brzuszku tak mocno zaczal sie krztusic,ze wpadlam w panike,myslalam,ze oszaleje. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dziewczynki co zrobic,zeby mu sie lepiej odbijalo,ja juz nie chce przechodzic takiego horroru jak dzisiaj :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 sie 2007, 11:52

Czesc Dziewczynki i Dzieciaczki!!!!


Beata ja wiem tylko tyle ze dzidzie tzreba trzymac w pozycji pionowej az mu sie odbije, czyli do skutku.Czasem to moze trwac dlugo ale potem zaoszczedzisz sobie stresu!!Trzymam kciuki zeby sie nie powtorzylo :ico_brawa_01:

Wisienko moj mail martuunia.wojtas@op.pl i bardzo prosze o ksiazke :-D !Moze zdaze przeczytac do porodu :-D !Tak masz racje ja juz chce Nelcie na zewnatrz i mezus tez nie moze sie doczekac bo na pracy skupic sie nie moze bo ciagle mysli czy to juz :ico_brawa_01: A Nelcia nas w konia robi :ico_brawa_01:

Pruedence obus miala racje z tym weekendem :ico_brawa_01: !Bede Ci wdzieczna za spelniona przepowiednie :-D !Dzieki za podpowiedz z laktatorem bo ja tez bym kupila aventu i pewnie bylabym niezadowolona!Nie ma to jak rady doswiadczonych Mam :ico_brawa_01:

Oczywiscie zbiorowe buziolki dla Waszych pociech!!!Zycze duuuzo zdrowka dla Maluszkow!!!!

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

24 sie 2007, 14:07

beata84, slicznego masz synka :ico_brawa_01: a co do odbijania ja mam to samo strasznie dlugo mu sie nie odbija po jedzonku i nieraz mu sie puzniej ulewa kilka razy sie ksztusil i myslalam ze na zawal umre ze strachu :ico_olaboga: :ico_placzek:
moj maly nie najada sie moim mlekiem i musze go dokarmiac dzis w nocy jadl 4 razy co 1,5 godziny i strasznie sie nie wyspalam bo on je w malych porcjach a zadko mam nadzieje ze sie mu to unormuje ....
a teraz smacznie sobie spi
placze tylko wtedy kiedy jest glodny prawdziwy aniolek :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 sie 2007, 15:03

a niech to ........ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wciągnęło mi wszystko :ico_zly:

z laktatorem macie rację.... ja mam avent- poki co go nie używałam żeby ściągac i karmić, tylko żeby sobie trochę ulżyć przy nadmiarze, laktator jak laktator ale ja lubię te butelki avent :ico_wstydzioch:

mam problem z Juleńką- bo to cycuś mamusi, tylko przy cycu chce i sie przejada, daję smoka ale ona go wypluwa i strasznie się przy tym drze, może macie jakieś dobre smoczki???????? ja mam avet ale ona go chyba nie lubi :ico_placzek:

a to kilka zdjęć z pierwszego spacerku.... jak to dawno było :-D , dzisiaj Jula kończy dwa tygodnie, więc dla wszystkich :ico_tort: :ico_tort: :-D
Obrazek
zachwycona babcia i ciocia....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zakochany tatuś :-D

[ Dodano: 2007-08-24, 16:06 ]
wiadomość od Yvone:

Jutro mam drugą oksytocynę. Jestem spuchnięta i cała w wysypce. Psychicznie wrak, ale się staram jakoś trzymać.


:ico_olaboga: ale się biedna na męczy.....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 sie 2007, 20:23

Yvone trzymam mocno kciuki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zapewne mnie tez to czeka!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 sie 2007, 21:31

Hej Slonka!!!
co do odbijania to ja mam jedna super metode. Prawie zaqwsze sie sprawdza. Klade sobie Malego na ramieniu, tak ze jego raczki "zwisaja' na moich plecach. Glowe ma oparta na mnie, a nogi luzno spuszczone. Wtedy wystarcza glaskanie i szybko mu sie odbija. Jak nie pomaga, to lekko go klepie po pleckach. :ico_haha_01:

Aga. zdjecia super a Mała przesliczna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yvone, trzymam mocno kciuki!!! Kurcze, a myslałam, ze Ty juz urodzilas... :ico_noniewiem: Strasznie dlugo Cie trzymaja w tym szpitalu. :ico_noniewiem:

Kasia3 napisala, ze ma nieregularne skurcze, ale cos tam sie u niej dzieje i ma nadzieje, ze to TO. :-D Pozdrawia Was serdecznie!!!

A ja dzis po raz pierwszy prowadzilam samochod z Szymonkiem na pokładzie. Bylismy sami, wiec mialam podwojnego stracha. :ico_noniewiem: Tak ostroznie i zgodnie z przepisami to chyba nigdy nie prowadzilam. :-)

[ Dodano: 2007-08-24, 21:32 ]
Aha, i wszystkiego naj naj naj dla Julci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-08-25, 05:49 ]
O 23.26 dostałam takiego smsa: It`s a girl!!! 3200g. Sofija. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiu, serdecznie Ci gratuluję coreczki!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

25 sie 2007, 15:08

Kasiu gratuluje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


No a ja kiedy???? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 sie 2007, 18:52

A co tu tak pusto??? :ico_szoking:

martuunia1, juz niedlugo przyjdzie Twoja kolej. :ico_pocieszyciel: Jeszcze troszke wytrzymaj.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość