Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 sie 2007, 20:32

Kicia10, spoko, spoko, mojej Zuzi się nie spieszy :-D
Dostaliśmy dziś dyplom ukończenia kursu w szkole rodzenia- normalnie jesteśmy wykwalifikowani rodzice :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 sie 2007, 20:40

KICIA ja sie niestety nie rozdwoiłam i chyba już nie zdążę, także tatuś nie będzie miał orginalnego prezentu :ico_noniewiem:
KOCURKA przykro mi ,że z oczkiem coś nie tak, to nie żarty faktycznie :ico_noniewiem:

....hmmmm......przeczytałam wszystko i nie pamiętam co komu miałam napisać :ico_noniewiem:
MAMOZUZI ja to chyba jakaś niemyśląca jestem :ico_olaboga: bo do łóżeczka mam wszystko poprane ale myślę tak...nie składam jeszcze bo się zakurzy...oczywiście nie pomyślałam żeby je czymś przykryć :ico_puknij: ,,,aha...a co się dzieje z zuzią w nocy? bo troszkę mnie to zaniepokoiło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-28, 20:45 ]
KOCURKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: gratuluję :-D

...a czop to faktycznie taka jakby galaretka podbarwiona lekko krwią, z julcią odszedł mi 5 godzin przed porodem, zanim jeszcze zaczęły się skurcze...nie było tego dużo...
...mi jakoś nie idzie masowanie podwórka :ico_wstydzioch: ...chyba W. zatrudnię :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 sie 2007, 20:47

agnieszka01.04, a dziękuję, dziękuję!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 sie 2007, 20:51

....a jeszcze jedno :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zauważyłam dziś rozstępy na swoim lewym biodrze...co prawda nie jakieś tam czerwone, raczej blade i widoczne po naciągnięciu skóry, ale się załamałam :ico_placzek: to tym bardziej już proszę dariuszka o opuszczenie jego M4 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

28 sie 2007, 21:17

Kurde pytałam o tem czop bo zauważyłam na wkładce od jakiś 3 dni taką żółtawo białą wydzielinę, wczoraj jak się myłam to zauważyłąm takie ciągnące się nitki jak zajrzałam z pomoca lusterka w głąb podwórka to zobaczyłam tego dużo, kurcze nie wiem co to i tak pomyślałam że może to to.... przepraszam że piszę o takich rzeczach ale zawsze lepiej zapytać niż lecieć odrazu do lekarza prawda...? Marcelinka się strasznie wierci w brzuszku i chyba długo nie posiedzę i będę musiała isć się położyć..

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 sie 2007, 21:20

Agnieszka mi tez wyszly takie male rozstepy na prawym udzie, na szczescie brzuch, pupa, cycorki i cala reszta w porzadku :-) A te co sa i tak jakos sie zwalczy, nie takie problemy ludzie maja i jakos zyja :-) Tak ostatnio to ja malo czym sie przejmuje, zreszta zawsze mialam okropne kompleksy na puncie swojego ciala i chyba doszlam do wniosku ze nie warto sie martwic bo i tak mi juz nic nie pomoze :) Teraz jestem Kluska wielgachna :-)

Kocurka no to gratuluje!! W razie czego zglosze sie po rade :ico_brawa_01:

Kicia tak jest zawsze, jak Ty masz czas to nie ma nikogo na TT, a jak bedziesz chciala wpasc tylko na chilke te 2 strony czytania :)

Ja juz chyba mowie dobranoc! czekam na mezulca bo mial mi loda kupic :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

28 sie 2007, 21:55

a ja na chwilke sie pojawiam i bede sie zegnac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bylam dzis u mojej gin i w zwiazku z tym ze nozki mam caly czas opuchniete i ta opuchliza praktycznie wcale nie schodzi dostalam skierowanie do szpitala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jutro rano mam sie tam stawic. juz mialam nadzieje ze przed weekendem mnie wypuszcza ale minimum 7 dni beda trzymac bo dopiero po 7 dniach NFZ refunduje koszty pobytu w szpitalu. bzdura to dla mnie straszliwa ale coz robic. ide pakowac torbe, cos dobrego jeszcze zjesc i do lozeczka z mezusiem zeby jakos ten czas wspolnie spedzic.
dam wam znac co ze mna sms-kiem albo mezuc napisze na forum :-D

trzymajcie sie :ico_ciezarowka:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2007, 22:22

Paulinka, trzymam kciuki, aby wszystko bylo dobrze... Kurcze, ze tez az 7 dni musza trzymac, idioci :ico_puknij: ALe moze na przepustke Cie na weekend wypuszcza???

Agnieszka, no Zuzia ma jakies chyba leki nocne, czy cos :ico_noniewiem: Albo foszki odwala... Najgorsze ze nie wiem czy to jedno czy drugie... I tak, jezeli to fochy to nie chce ich utrwalac pozwalajac jej u nas spac czy poswiecajac nadmiar uwagi w nocy... A jesli to leki to powinnam cos zmienic w jej codziennym a szczegolnie wieczornym schemacie, bo moze cos jej nie sluzy.... Moze jakies bajki, albo moze to moja wina bo sama chodze smutna i bez energii to i dziecku sie udziela?Np wczoraj spala ladnie i nagle przychodzi zalana lzami do salonu, my film ogladalismy i placze az sie zanosi.. pytamy co sie dzieje, czemu placzesz? a ona stoi i mowie "nie wiem, same mi lzy leca :ico_noniewiem: " no i uspokoic jej nie moglismy... Nie mam pojecia co to.... Ale pamietam jak mojej kolezanki mala w wieku 4 lat tak ich wkrecila w fikcyjne bole brzucha ze wyladowali w klinice we wroclawiu a tej sie wtedy zmienilo i zaczela sie bac ze jej "czolo na oczy spadnie" :ico_olaboga: stad sie dowiedzieli ze ona fantazjuje :ico_puknij: jaja, co?

Justyna, ja mam taka wydzieline od dawna a od jakiegos miesiaca to coraz obfitsza, taki sluz przezroczysty niby ale jak wyschnie na bieliznie to jest bialo-zoltawa... Ja mysle ze dopki nie swedzi to wszystko jest git.

Dzisiaj sie dokladnie obejrze pod katem rozstepow, ale mam nadzieje ze nic mi sie juz nie pojawi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 sie 2007, 22:58

paulina1978, to wracaj do nas szybko i przetrwaj jakoś ten pobyt w szpitalu!
A bardzo jesteś opuchnięta? Kurczę, bo ja mam stopy i dłonie spuchnięte już jakiś czas, mówiłam o tym gin, ale ona się tym wogóle nie przejęła i nie drążyła tematu. Więc nie wiem, mam się przejmować? I skąd mam wiedzieć, czy za bardzo nie jestem opuchnięta??

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

28 sie 2007, 23:35

MAMOZUZI no to faktycznie nieciekawie :ico_olaboga: ja u julci miałam coś podobnego, budziła się w nocy i domagała się żeby u nas spać w łóżku albo ktoś u niej i wtedy też się zastanawiałam o co jej chodzi :ico_noniewiem: i im więcej ulegałam to był co noc większy płacz jak mówiłam np. że nie można tak,to ona że sie boi tego czy owego, co jej na myśl przyszło,też yslałam że to przez bajki albo przeze mnie, ale zaczęłam jej krótko mówić,że nie może wstawać, a jak potrzebuje to ma mnie wołać, bo ja zawsze słyzę jak coś nie tak niej, na początku wołała i 10 razy w ciągu jednej nocy :ico_olaboga: ale raz już nie dalam rady i powiedzialam że ja też chcem się wyspać,że tak sobie nie będe do niej chodzić i koniec z bajkami jak ma sie bac...i co|?...przesteła nawet prawie się budzić i przesypia cała noc....wyszło że po prostu jej się podobało jak ktoś z nią śpi

PAULINKA co za głupie przepisy :ico_olaboga: , aż się przestraszyłam bo ja wyglądam jak balon :ico_olaboga: kurcze jak to stwierdzić czy za mocno się puchnie...wczoraj mniej piłam i jest faktycznie troszkę lepiej....

...a ja się przespałam od 21.00 i teraz nie wiem co będę robić w nocy...chyba pojadę się rozdwoić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość