Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 wrz 2007, 13:54

Kwiatunio a co z ta praca którą miałaś? do kitu? :ico_noniewiem:

edi pisze:kwiatunio musiała zmienic bo za daleko by miała.musi znalesc cos blizej-chyba tak to było :ico_oczko:



dokładnie...praca nawet fajna za ladą stałam i muszę Wam powiedzieć,że bardzo mi sie to podobało :ico_haha_01: mogła bym pracowac cały czas w sklepie,zobaczymy co dalje bedzie....

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 wrz 2007, 18:15

D-nika, no to trzymam Cie za słowo!!!będę z niecierpliwością czekać na kaske hehehe....ja dostałam meile,że dziękujemy za zgłoszenie,pani dane są umieszczone w naszej bazie danych,blebleble..... :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

06 wrz 2007, 20:50

Nika ja czekam na przejazdzke twoim super samochodem a co za tym idzie twoją praca dobra pracą i dobrymi zarobkami :-D
kwiatunio no to moze sie odezwą z tej bazy danych :-)
kasia ten plan jest na prawde extra.szkoda ze nie mieszkasz koło mnie.dalabym karolka do zerówki.pare groszy tobie w łape i na pewno dałabys mu pare lat wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

06 wrz 2007, 22:37

kasia ten plan jest na prawde extra.szkoda ze nie mieszkasz koło mnie.dalabym karolka do zerówki.pare groszy tobie w łape i na pewno dałabys mu pare lat wiecej :ico_oczko:

ja tez, ja tez!!! :-D ale Karol to chociaz literki zna, a Carmen czym by sie przed dziecmi pochwalila??? :ico_szoking: :ico_placzek: Chyba tylko "egzotycznym" imieniem :ico_haha_01:
Nika, ty bmke a ja tez dorzuce sie do pizzy :-D co mi tam, ja skarpeta - burzuj, do piwa tez pianke doloze, na dwa palce, a co!!! raz sie zyje, szczegolnie jesli bez prawka bedziesz prowadzic :ico_szoking: ujj, tu bedzie trza jakiegos bimbra juz wykombinowac, edi z zagramanicy (pola) sprowadzi :-D

[ Dodano: 6 Wrzesień 07, 22:39 ]
PS edi ty zauwazylas ze my tutaj jestesmy jakies pomioty? same panie moderator, fiu fiu. Dobrze, ze mamy geby niewyparzone (mi juz za to w gebe dali, w barze gosi meza :ico_oczko: ), bo by nas zamknely :-D Ale tak to sie boja nas podkablowac, ehehehehehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 wrz 2007, 11:00

edi pisze:kwiatunio no to moze sie odezwą z tej bazy danych


napisali,ze dziękuja za zainteresowanie i ze wprowadzili moje dane do ich bazy :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 14:20

Gdyby Gosia sie nie zmyla, to bylby remis, ona tez wiecznie glodna

jestem jestem !!!!
Napalona seksoholiczka sie stawia. Niestety u mnie susza do niedzieli. Paweł pracuje i w piatek i sobote. :ico_placzek: A wczesniej mialam okres tak wiec niedługo całkiem zarosnę i będę dziewicą.

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

07 wrz 2007, 17:11

bimberek u nas za ok 6 zł wiec troche tego bedzie :-D
ja tam moderatorów równo traktuje.a co tam gorsi nie są :ico_oczko:
gosia och a ja tam bym mogła zarosnać-ciekawe ile bym musiała odtrącac natreta :ico_olaboga:
ja tez ostatnio byłam starszona przez R ze takie jak ja z taką gębą to po pyskach są bite :ico_zly: no czyms trzeb nadrabiac :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 18:21

edi, sorki, ten chłopak to Patryk, ale ten twój katolek jakoś mi w głowe zalazł :ico_sorki: :ico_oczko:
wiesz, ten plan działa, ale rodzice jego tęz są super, bradzo sie starają, zeby mały żył sobie normalnie mimo wszytsko, bardzo mi imponują :ico_brawa_01: a z Twoim Karolkiem to nie wiem co jest?, :ico_noniewiem: a może przeszłabyś sie do poradni psychologiczno - pedagogicznej? jak tarfisz na fajną osobę to cie poprowadzi.
Nika szkoda, ze nie odezwali sie z tej firmy, a mówili, ze na pewno dadzą zanć - palanty :wpale: a jak towje choróbsko? :ico_chory:
osita pisze:bedzie trza jakiegos bimbra juz wykombinowac

moja krew :ico_brawa_01: :-D też w to wchodze, nie będziemy sie na browary rozdrabniac :ico_haha_01:
a Carmen sie nie przejmuj, jeszcze ma czas wszystkiego sie nauczyć :ico_oczko:
gosia888, wiem z doświadczenia, ze zarasta sie po roku :-D
kwiatunio, dobrze, że cie chociaż w baze danych wciągneli, lepsze to niż nic :ico_oczko: u nas w radiu dziś były ogłoszenia własnie do sklepu, może też w jakimś lokalnym posłuchaj ofert?...ale pewnie już słuchasz :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 wrz 2007, 18:32

kaasiaa79 pisze:kwiatunio, dobrze, że cie chociaż w baze danych wciągneli, lepsze to niż nic :ico_oczko: u nas w radiu dziś były ogłoszenia własnie do sklepu, może też w jakimś lokalnym posłuchaj ofert?...ale pewnie już słuchasz :-D


i radia i gazety lokalne ale chcą tylko facetów,w poniedziałek teściowa ma mi zawieśc bo bedzie w Srodzie dokumenty do jednej firmy ale na adres skrzynki na poczcie ale dzwoniłam juz do nich,czekaja za dokumentami...zobaczymy czy sie odezwą....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 19:17

kwiatunio, no to super :ico_brawa_01: trzymam kciuki!

ale fajnie, ze nas tyle :-D edi pamiętasz jak gadałysmy tu we dwie :ico_szoking: :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość