gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2007, 11:42

Hej dziewczyny
my zawsze mielismy jakiegos psa. I jak nie mielismy jak nazwac to nazywalismy "Sonia" takie proste imie. Roxi fajne imie. Tak jak radio Roxi fm.

A co do gry w karty to ja bardzo lubie. Niestety Pawel antykarciany. A ja tak uwielbiam w 3 5 8 grac. No nic moze przyszly maz bedzie lubil grac w karty.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 wrz 2007, 11:49

dzien doberek

co do imienia psa to mój ojciec jamnika,którego ma nazwał Bobik ale i tak raczej wołamy na niego rudy :ico_oczko: no bo jest rudy....

dzis teściowa zawiozła mi kolejna oferte do pracodawcy,zobaczymy czy ktos sie odezwie....

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

10 wrz 2007, 12:21

a przeciez kasia na weselichu była a ja sie jej czepiam :ico_wstydzioch: bobalowało kobieciski pewnie 2 dni.a dzis do szkoły poszła.jest oczyszczona z zarzutów :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

10 wrz 2007, 14:21

coś od dawna nie mam z kim wyskoczyć na małe co nieco

a ja mam z kim a nie mam jak :ico_zly: zawsze są jakies przeszkody

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 wrz 2007, 19:25

witam was kochane moje :ico_oczko:
dopiero życie we mnie wraca, na weselu było super, niestety od 2 w nocy kuba juz był zwarty i gotowy, a po alkoholu to on może nawet 2 doby :ico_placzek: ledwo chodzę :ico_olaboga: :-D
teraz zacisnęłam uda i dopiero pod koniec października z daleka mu pusie pokaże :ico_haha_01:

dziewczyny, popisze z wami od jutra, bo jestem bardzo niewyspana, dzisiaj jeszcze dostałam zastryzk gotówki od mamy i chciałam sobie jakieś dzinsy strzelić, ale w tych do 100zł wyglądam źle, a wranglery u nas kosztujuą 289zł :ico_szoking: a tylko te mi na tyłku niexle leżały, lee są tańsze - 209zł, bo jakaś przecena, więc musze mame ubłagać o dopłaty unujne do portek :-D

na razie, papa!

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

11 wrz 2007, 20:58

teraz zacisnęłam uda i dopiero pod koniec października z daleka mu pusie pokaże

ha ha to tak na zas dałas :ico_oczko: to tak jak ja na zaś jadłam :ico_oczko:
fajnie ze sie wybawiłas.a ja mimo braku rozrywek padam na twarz.karol nie spi po nocach.wyje.łazi po domu.mam juz dosyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 wrz 2007, 21:07

kaasiaa79 pisze:teraz zacisnęłam uda i dopiero pod koniec października z daleka mu pusie pokaże



sie ubawiłam :-D :-D :-D :-D


dziś dzwonili do mnie z Biedronki ale z Poznania a ja chce bliżej,i maja niby dzwonic z mojej okolicy,zobaczymy co wyjdzie....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 wrz 2007, 21:51

kwiatunio pisze:zobaczymy co wyjdzie....

no jak to co wyjdzie?....kasa i praca wyjdą :ico_oczko: trzymam kciuki, jak dostaniesz prace to i edi i Nika uwierzą, że mozna :ico_oczko: , bo na razie to przeklinają pracodawców :-D
D-nika pisze:ale masz wesoło

wesoło????!!!!!!!!!!!!! serca nie masz kobito :ico_placzek: po 2 godzinach zasnęłam, cholrea wie, co on tam ze ną jeszcze na śpiocha wyprawiał :ico_haha_01: ale nie pytam...wolę żyć w nieświadomości :-D mnie też dopadło choróbsko, łykam na razie aspiryne, czy polipiryne, dwie na noc, to co tak niby rozgrzewa, ale nonono, nic nie przechodzi, a pogoda paskudna :ico_noniewiem:
edi, co jest z tym Karolkiem? :ico_noniewiem: czemu on mam tak poprzestawiane? jakiś dobry pediatra nie ma na to rady? na dłuższą mete to sie wykończycie :ico_noniewiem: wcale ci sie nie dziwie, ze jestes padnięta, oby dzsiejsza noc byla spokojna :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

12 wrz 2007, 09:33

kasia mój to samo. mógłyby cały czas.niestety ostatnio rzadko bo karol nie pozwala.dzis rano karol przysnął on juz koło mnie a karol jakby usłyszał i wparował do pokoju :ico_oczko: mój obronca mały :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 wrz 2007, 10:11

kaasiaa79 pisze:no jak to co wyjdzie?....kasa i praca wyjdą


mam taka nadzieje jak szukałam u rodziców pracy to w ciągu 3 tygodni znalazłam i miałam nawet w czym wybierać bo miałam az 3 oferty pracy :-D


a tak wogóle to dzien dobry kobietki....dziś jade kolejne cv powysyłać moze ktos jeszcze sie odezwie....

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość