Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 22:44

Agnieś81, mój ma jak w mordę strzelił równo 3 pary :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

13 wrz 2007, 22:45

Ika202, ale ty biedactwo się męczysz :ico_pocieszyciel:
idę spać, bo coś mężuś za często się przewraca na łóżku (kompa mamy w sypialni)

[ Dodano: 2007-09-13, 22:46 ]
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 wrz 2007, 22:51

Agnieś81, oj strasznie :ico_placzek: my też mamy w sypialni ale mój się kompie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-13, 22:53 ]
Idę też się położyć bo tak mnie krzyż boli że się ruszać nie mogę do jutra :ico_buziaczki_big:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

13 wrz 2007, 23:10

dobranoc wszystkim ide spac :diabel:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 wrz 2007, 00:13

Hej, wpadłam na chwilkę, nadrobiłam lekturę i też spadam do łóżka.
Dobranoc

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

14 wrz 2007, 07:35

Hejka
Ika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z samego rana mnie rozbawiłaś !!!Super
Niestety co do butów to nie mogę się zgodzić 3 pary to mało hihih, mój mąż ma ich bardzo dużo. Już nie będę wspominać o treningowych, 3 pary. Do chodzenia ma może troszeczkę mniej niż ja ale tylko troszeczkę:ico_szoking:
hmm i teraz właśnie uświadomiłam sobie, że jak będzie mi znów marudził, że kupuję kolejną parę butów to mam dobry argument :ico_noniewiem: powiem, że on też ma dużo a ja musz mieć więcej od niego bo taka jest natura kobiety :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-14, 07:36 ]
idę po świeże bułeczki ma ktoś ochotę ??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 wrz 2007, 07:55

Dzień dobry :ico_haha_02:
mambii82 pisze:idę po świeże bułeczki ma ktoś ochotę ???

Ja poproszę, bo nie chce mi się nosa za drzwi wystawić taki ziąb, ale słoneczko świeci, może będzie ładnie.
Kurcze, jak sobie dobrze policzyłam to mój tez ma więcej niż 3 pary butów, ale niewiele :ico_haha_02: nie można mieć do niego pretensji: zimowe, sportowe i 2 pary do garnituru: jasnego i ciemnego. Za to ciuchów ma od groma. Wczoraj zrobiłam pranie: dwie ppralki - jasne i ciemne. I co?! Z całych tych dwóch pralek (dużych!) moich tam było: 3 koszulki i spódnica! :ico_szoking: A ostatnio coś przebąkuje, że bluzy nie ma, a ma ich ze 20!

[ Dodano: 2007-09-14, 09:02 ]
hmmm, pakuje torbę, a raczej walizkę do szpitala i mam oooogrooomnyy problem. Nie mieszczę się!!!!! W taką metrową walizkę! Włożyłam pampersy, podkłady, ręczniki, szlafrok, kapcie i koniec! A gdzie koszule, ubranka Kubusia, rożek, pieluchy tetrowe, kocyk, :ico_olaboga: Kupiłam sobie poduszkę poporodową (taką z dziurą) ale nie mam szansy jej wcisnąć. A jeszcze zamówiliśmy poród rodzinny i sale poporodową rodzinną i Artur zostaje ze mną na noc czy ile tam będzie chciał więc dla niego też muszę wziąć choćby koszulkę na zmianę, jakieś podstawowe kosmetyki, kapcie. Ja nie wiem! Przecież popatrzą jak na wariata jak wejdę z dwoma torbami. Nie wpuszą mnie. Już i tak czuję się jak idiotka pakując się w walizę. Moja mam co wejdzie do nas to tylko kręci głową, nic nie mówi. Ona do porodu spakowała się w letni koszyk (taki plażowy)!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 wrz 2007, 09:09

mambii82 pisze:idę po świeże bułeczki ma ktoś ochotę ??? :ico_oczko:
ja chcę :ico_oczko:
kilolek pisze:hmmm, pakuje torbę, a raczej walizkę do szpitala i mam oooogrooomnyy problem.
A coś przeczuwasz ?? wiesz co mnie najbardziej wkurza jak mój marudzi o skarpety,gatki,koszulki albo bluzy bo tego ma ogrom no samych skarpet to ze 100 par a weźcie to pierzcie :ico_olaboga: dlatego zawsze jak mnie wkurza to mu mówie że ma gacie i skarpety prac sobie sam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wtedy jest potulny jak baranek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 wrz 2007, 09:14

Ika202 pisze:A coś przeczuwasz ??

Lubię być przygotowana za wczasu :ico_haha_02: Poza tym zaczynamy 34 tydzień to może warto, zwłaszcza jak mi to będzie tak szło jak teraz to może do 40 tc. się wyrobię :-D
Ika202 pisze:wiesz co mnie najbardziej wkurza jak mój marudzi o skarpety,gatki,koszulki albo bluzy bo tego ma ogrom no samych skarpet to ze 100 par a weźcie to pierzcie :ico_olaboga: dlatego zawsze jak mnie wkurza to mu mówie że ma gacie i skarpety prac sobie sam

Mi to wszystko jedno, wrzucam do pralki i się pierze! Ale jak mam te wszystkie koszulki i bluzy potem prasować to mnie troszkę cholera bierze. Artur oczywiście nie umie prasować (i wolę mu żelazka do ręki nie dawać :ico_nienie: ) ale wydaje mu się, że t takie nic, machnąć sobie żelazkiem i już. Z resztą faktem jest, że on nie widzi potrzeby prasowania i jak marudzę to mówi żebym nie prasowała, bo on nie musi mieć prasowanych rzeczy! Chętnie bym tak czasami zrobiła, ale jak wylezie tak na ulicę to nie pomyślą ludzie o nim, że łachmaniarz tylko, że ma leniwą żonę co się jej prasowa nie chce.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

14 wrz 2007, 09:31

kilolek pisze:Artur oczywiście nie umie prasować

Arek na szczęscie umie prasować. Ale odkąd jesteśmy małżeństwem żelazko wziął do ręki może trzy razy. I też nie widzi potrzeby prasowania. Czasem nie zdążę czegoś wyprasować, a on i tak to weżmie :ico_nienie:
A my dziś wybieramy się na małą wycieczkę do Olsztyna. Trochę nam ten wyjazd się przesunął, ale to przez delegację Arka. No ale w końcu jedziemy. Czekam tylko jak wróci z pracy i w drogę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko oczywiście jak zawsze muszę sama wszystkich spakować :605: A wracamy w sobotę wieczorem, albo w niedzielę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość