Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2007, 19:01

Kocura Bura, mamy niby termin na czwartek ciekawe której się uda trafić hehe

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

17 wrz 2007, 19:50

Agnieszka maluszek super słodziutki :ico_brawa_01:

my dzisiaj prawie cały dzień w rozjazdach...w południe poszliśmy do moich rodziców, posiedzieliśmy troszke, nakramiłam małego, przewinęłam i hola dalej na zakupki i tak nam zleciało do 16.00 :ico_szoking: jak wróciliśmy do domku to znów karmienie i maluszek zasnął a o 17.30 pojechaliśmy do znajomych już samochodem no i teraz czeka nas kąpanko :-D tylko że Szymuś słodko śpi, ale pewnie zaraz będe musiała go obudzić bo pewnie głodny. Ja już uciekam, jak mi sie uda to sie jeszcze pokaże dzisiaj na tt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 19:53

Czesc Laseczki... Hmmm co ja chcialam napisac??
Agnieszka Dariuszek sliczniutki!! Taki calusny! Ciocia Dominika mocno go sciska!
Justyna dobrze ze jestes z nami! Lozeczko dla Marcelinki cudowne, bardzo sie mi podoba Twoja posciel!!

Rano tak sie wystraszylam ze myslalam, ze urodze! Krzysiu i tata wybierali sie do pracy a ja lezalam w lozeczku i slysze jakies dziwne szelesty, ale to olalam, bo w oknie z racji tego ze jest na parterze mam siatki, bo rozne robale mi wlazily. Ale na wszelki wypadek zaswiecilam swiatlo i widze jak po scianie w dol schodzi mysz! Zazwyczaj zejscie z lozka zajmuje mi troszke czasu, a dzis to w kilka sekund z panicznym krzykiem znalazlam sie na drugim koncu mieszkania! Krzysiek urzadzil polowanie, musial uzyc odkurzacza :-D A ja ciagle piszczalam... Wrozilam potem do sypialni ale spalam z zapalona lampka... :ico_wstydzioch: Wogole musze sie przyznac ze ja boje sie wielu zwierzat, ale jak widze mysz, zabe albo pajaka to dostaje szalu. Mam straszna fobie! Potem wybylam na zakupy, byla promocja w Cubusie i kupilam dwa slodziutkie sweterki dla Malego, moze uda sie mi go przekupic :) Teraz jeszcze siedze sama w domciu bo malz w pracy, ale dzisiaj to ze wzgledu na te zakupy jakos szybko mi czas leci :) Buzialki

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

17 wrz 2007, 20:08

czesc kobietki :-D

na poczatek Agniecha maluszek jest prze- prze- przesliczny!!!!!!!!!!!! Wyglada jak kawaler do wziecia :-D Cudny chlopaczek. A twoj opis porodu mi sie spodobal i ciesze sie ze sie zbytnio nie nameczylas.

Dominisia swietna ta historia z mysza he he. Ale sie usmialam przy czytaniu :-D a ja myslalam ze ty jestes taki herszt-baba i niczego sie nie boisz a tu prosze bardzo :-D

a teraz UWAGA!!! bylam dzis na konsultacji u lekarza ktory mial mi robic w piatek cc. Super facet. I on mi mowi zebym sie zastanowila i moze sprobowala naturalnie urodzic, a ze sie boje bolu to on mi da najwyzej znieczulenie. Nie wiem tylko jakie mial na mysli bo powiedzial ze to nie jest to samo co daja w normalnym szpitalu tylko oni maja cos extra. No chyba maryche he he :-D Potem jak od niego wyszlam to poszlam jeszcze do recepcji a moj mezus wbil sie do tego doktorka i siedzial u niego chyba z 10 min. I w sumie lakrz sam mu powiedzial zebym jednak zdecydowala sie normalnie rodzic bo nie mam zadnych przeciwskazan a gdyby sie cos dzialo to dopiero wtedy zrobia mi cc. Mam mu dac znac do konca tygodnia jaka podjelam decyzje. No i chyba jednak sprobuje urodzic normalnie. W sumie to co mi zalezy. Mam nadzieje ze to dobra decyzja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-17, 20:20 ]
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 30.08; urodziła synka Michałka (3650g, 56cm)
gosiaperelka - 31.08; urodziła córeczkę Lenkę (3000g, 53cm)
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 3.09; urodziła synka Szymonka (3040g, 53cm)
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - urodziła synka Dariuszka (3850g, 56cm)
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 17.09; urodziła synka Aleksandra (3500g, 54cm)
Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzię
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
Lalka (Maja - 26 lat, woj. śląskie ) - 21.09 - czeka na Haneczkę
Ulamisiula (Ula - 27 lat, Białystok, woj.podlaskie)-21.09-czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 23.09 - czeka na Jasia
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maję
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasię
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 wrz 2007, 20:32

Hej wieczorkiem,
Paulinka, mysle ze nie masz wiele do stracenia a troche do ocalenia tj. wyglad twojego brzuszka... cesarke w razie czego zawsze zdarza zrobic, a jak bedziesz miala znieczulenie to mysle ze spokojnie sie bez niej obejdzie :-)

Dominika, no wiesz 180 cm Ciebie i 3 cm myszki??? :ico_oczko: Kochana to mnie zaskoczylas :-)

Kocurka, ja tez mam juz torbe spakowana, tylko dorzuce w momencie "W" kapcie, szczotke do wlosow i jakies kanapki dla meza :-)

Justynka mi sie tez podoba twoja posciel, czy to Drewex?

Eve, ale masz aniolka :-D :ico_brawa_01: No, pozazdroscic :-) Jak Zuzia sie urodzila to nie mialam czasu na nic, a jedyna chwilka spedzona bez malej przy cycu to prysznic i WC. Dlatego teraz bedzie butla plus cyc aby przetrwac :-)

Ja dzis mialam psychologa, i wiecie co... ja naprawde tragiczna jestem ;-) Pani psycholog zapytala sie o te moje obawy i leki zwiazane z tym, ze niedlugo zostane mama.... bo mam ich mnostwo.... I wiecie co? Na dzien dobry wymienilam jej przynajmniej 6 punktow, takich negatywnych mysli z tym zwiazanych. Potem ona mnie poprosila o to abym wymienila pozytywne mysli zwiazane z narodzinami malenstwa..... I w bolach urodzilam az 3 takie mysli... Tragedia co? Tylko 3 mysli... No i mam zadanie domowe aby w ciagu tego tygodnia wymyslec jeszcze przynajmniej kilka takich mysli.... Mecze sie od rana i wymyslilam jeszcze jedna mysl... Mam nadzieje ze w ciagu tygodnia cos jeszcze wymysle. Ale niezly ten myk jest, bo ja teraz nie mam czasu myslec o tych "negatywach" tylko staram sie na sile myslec o "pozytywach" :-) No zobaczymy co bedzie dalej :-)

To ile nas jeszcze zostalo: Kicia, Justyna, Dominika, Kocurka, Ulamisiula, Paulinka, Lalka i ja? Czy kogos nie przegapilam???

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 20:46

Paulina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mysle ze nie bedziesz zalowac, sprobowac zawsze warto!!

Mamo Zuzi fakt jestem duza, ale strachliwa jak nie wiem, jedynie Krzyska sie nie boje :-D Wiesz, ja tez sobie dzis pomysle o tych pozytywach i negatywach... Ciekawie moze byc...

A co z Kicia??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2007, 20:52

mama_zuzi1980, to Feretti :)

paulina1978, Jedyne co masz do stracenia to to że będą cieli... zawsze lepiej podwórko niż brzuch :)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

17 wrz 2007, 21:12

Paulinka a ty chciałaś cc na życzenie?
mamo_zuzi ja ostatnio tzn od 2,3 dni jestem jakaś dziwna,mam durne myśli w głowie związane z porodem i później z macierzyństwem..mam nadzieję że to wina hormonów i ewentualnego stresu...
Justyna_bochnia śliczna ta pościel,ja tez mam feretti ale ta pomarańczową w słoneczko czy kwiatuszek
Dominisia niezła akcja :-D ja sie nie boje na szczęście myszy,jedynie co to mam wstręt do szczurów a jedyne czego sie boję to...ważki...nie wiem dlaczego ale tak jakos wyszło

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 wrz 2007, 21:26

Paulina spróbuj moze naturalnie a jak sie rozmyslisz to zawsze mogą zrobić cc.

Ja juz dzis spakowałam jeden pokój .Zostało tylko wyniesć z niego meble.I zaczynam sie "dziwnie" czuć.Mały strasznie naciska na dół brzucha ze az ciężko chodzic i nogami zapiera się o żebra.Coś czuje że to juz blisko.A ja miałam zamiar najpierw sie przeprowadzić a potem rodzic :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 wrz 2007, 21:32

paulina1978, ja to Ci zazdroszczę,że masz wybór... Pewno,że spróbuj rodzić naturalnie.

Justyna_Bochnia, ja idę we środę do gin (rano) i sie okaże, czy idę do szpitala w ten sam dzień czy za tydzień w pon. Bo wiesz, ja mam mieć cc, więc raczej będę znać termin (chyba,że po drodze coś wyskoczy).

Dominisia, niezła akcja z myszą! Nie zazdroszczę, niby sama myszka to nic, ale najgorszy ten element zaskoczenia (bo kto by się spodziewał myszki na ścianie z samego rana?). A ja kiedyś miałam myszkę udomowioną, ale jak bym zobaczyła jakąś w domku to chyba bym umarła :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-17, 21:37 ]
To jeszcze coś na dobranoc. Skopiuję Wam coś z forum samochodowego mojego męża, trochę długie, ale ja się strasznie śmiałam.

Też tak macie?

- Jak stoję w korku i jest upał, to zawsze zamykam szyby do końca, taki szpan, że niby mam klimatyzację w aucie. Wy też tak macie?

- Też tak robię. Zawsze. A jak jest wyjątkowo ciepło i chcę podkreślić, że moja klima jest naprawdę wydajna, to jeszcze zakładam marynarkę i kapelusz. A w zimę, jak chcę pokazać innym kierowcom, że mam super wydajne ogrzewanie, to otwieram okna i jeżdżę w podkoszulku.

- A ja mam zepsuty wentylator chłodnicy, no i muszę do tego w korku włączać ogrzewanie, żeby silnik się nie przegrzał (trzeba odprowadzić gdzieś ciepło). No i oczywiście wówczas zamykam szyby, żeby nie było, że nie mam klimy.

- Ja nie musze miec klimy, bo mam samochód sportowy ze składanym dachem. Jak mi gorąco to pstryk. I mam powietrze. Ha, wy tez tak możecie?

- Ja tez tak robię w swoim C-330 nie ma jak sportowe bryki no nie?

- Ja popryskałem szyby sztucznym śniegiem, zakładam radziecką czapę z ogonem borsuka, wielki, potwornie gruby kożuch i rękawice narciarskie.

- Zapomniałeś o radośnie bawiących się pingwinach na tylnim siedzeniu i niedźwiedziu polarnym z soplem lodu na nosie na przednim.

- Ja też tak robię! Do tego nigdy nie pytam od drogę, udając, że mam GPS oraz gadam do siebie głośno się śmiejąc, udając, że mam zestaw głośno mówiący. Wy też tak macie?

- Pewnie, że tak. Co do GPS’a, to ja nawet sobie postawiłam na desce wycinek mapy w ramce, żeby wyglądało autentycznie.

- Ja też tak zawsze robię. To wzbudza szacunek. Dodatkowo, żeby ludzie myśleli, że mam automatyczną skrzynię biegów, zawsze jeżdżę na jednym i trzymam CAŁY CZAS obie ręce na kierownicy. Przyczepiłem sobie też do przedniej szyby wysięgnik z przyklejonym kawałkiem mapy, że niby dżipies.

- A ja czasami w domu kładę 5 krzeseł obok siebie, chwytam w dłoń talerz, którym kręcę w obie strony, zaczynam buczeć i udaję, że mam samochód. Też tak macie?

- Ja nie mam klimy, ale jak jeżdżę służbowym autem które takowa posiada, to i tak mam otwarte okno. Lubię jak mi wiatr wieje.

- Ja też tak mam. Otwieram wszystkie okna i udaję, że jadę na Harleyem albo ścigaczem. Ach, ten wiatr we włosach.

- A ja nie mam włosów, zakładam więc bandanę, udaję że mam włosy, otwieram wszystkie szyby i udaję, że jadę harleyem.

- A ja ćwiczę płynne kręcenie korbką od szyby i potem jak juz musze otworzyć, to robie to płynnie, że niby mam elektryczne szyby. Też tak macie?

- Dokładnie tak, cała sztuka w tym, żeby nie poruszać barkiem, trzeba wytrenować dobrze przedramię. No i kamienna twarz oczywiście gdy patrzysz z góry na stojącego obok i otwierasz te "elektryczne" szyby.

- Ja mam dwa komplety kluczyków jeden dla siebie, drugi dla małżonki. I jak podchodzimy do auta to ja przekręcam kluczyk w drzwiach zamaszyście, a ona dyskretnie. Wygląda jakbyśmy mięli centralny zamek. A na dachu mam przyklejaną rękę manekina, wygląda jakby zona wystawiła swoją przez szyberdach. A jak tankuje na stacji za 20 złotych to po nalaniu paliwa stoję jeszcze kilka minut, że niby wciąż tankuje. Wygląda jakbym nalewał za 200 zł. Też tak macie?

- Ja też mam szyby zawsze zamknięte - a niech się bieda patrzy na Matiza z klimą! Poza tym pomalowałem reflektory niebieskim markerem - niech widzą, że stać mnie na ksenony. Też tak macie?

- A ja w czasie jazdy wystawiam lewa nogę przez okno (niby ze mam automat).

- Ja zwyczajnie nogi na deskę rozdzielczą kładę - oczywiście obie - że niby mam nie tylko automat, ale też tempomat. W tym czasie na gaz kładę cegłę "tempomatówkę".

- 1. A ja na moich oponach letnich przed zimą nanoszę białym sprejem napis "winter", a na wiosnę ścieram to papierem ściernym.
2. W bocznych, tylnych szybkach przykleiłem kartkę "Sprzedam (...) FULL OPCJA BEZ SKÓRY" i fikcyjny nr telefonu, bo auto golas, i wcale nie mam zamiaru go sprzedawać.
3. Na tylną klapę nakleiłem rybkę, chociaż jestem ateistą, ale dzięki temu katolicy często mnie wpuszczają przed siebie.
4. Obok rybki nakleiłem nurka, że niby mam jakąś pasję i drogi sprzęt do nurkowania.
5. Przez całą zimę wożę na dachu deskę snołbordową (kolega chciał wyrzucić), chociaż w życiu nie byłem na stoku.
6. Wlew gazu mam tak ukryty, że facet od nalewania ma pretensje, że musi się kłaść pod auto. Dzięki temu udaję, że cena benzyny nie ma znaczenia.
7. Jak podjeżdżam pod stację LPG zawsze zakładam przydużą dżokejkę i ciemne okulary.

- W upalne wieczory wystawiam kiborda na balkon u mnie na osiedlu i włączam zaprogramowane nokturny Szopena. Sadzam mojego małego który ma 4 lata i on udaje, ze gra to. Wszyscy naokoło myślą, ze on geniusz muzyczny. Też tak macie?

- A ja cały zeszły weekend opalałem się w jednej rękawiczce, tylko po to, żeby w poniedziałek rano mimochodem rzucić kolegom z pracy, że nic mnie tak nie relaksuje jak gra w golfa.

- A ja przed konsumpcją kaszanki dyskretnie ściągam i pozbywam się jej skórki. Wielu się nabrało że jem kawior...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość