Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 09:57

KOCURKA trzymaj się dziewczyno.... jak Ty urodzisz to lista mnie dobiegnie i będe czuła nacisk że już muszę hehe.

Oj dziewczynki moja Marcelinka się strasznie wierci od dwóch dni i to już tak mocno dziś w nocy nie dała mi spać. Czekam teraz na kominiarzy bo mają przyjść sprawdzić wentylację :-D trochę ich podotykam :D:D już ubrałam się cała w guziki :D:D
a co do wojska mojego M to okazało się że list leżał w skrzynce nie był polecony i tata M stwierdził że może wygasło czasowe zameldowanie powiedział że zadzwoni i powie że On jest cały czas za granicą, a jak nie to ja tam pojade :D:D I zazcne tam rodzić powiem że nie wyjdę dopióki nie obiecają że dadzą mu spokój :-D :-D Będę tam siedzieć dopóki wody mi nie odejdą :D:D ehhe

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 wrz 2007, 10:29

czesc dziewczyny i ja tez sie melduje :-D

Justyna_Bochnia no to skoro to nie byl list polecony to ja bym go wziela i elegansko spowtotem zakleila i zaniosla na poczte i powiedziala ze pod tym adresem nikt taki nie mieszka bo sie wypowadzil i tyle :-D no i oni zrobia zwrot do WKU i twoj M bedzie mial spokoj he he :-D

no a ja dzisiaj zadzwonie do mojego doktorka i mu powiem ze jednak sprobuje urdzic sn i kiedy sie mam stawic znowu u niego. a jak bede cierpiec to przyrzekam ze mu nogi z nonono powyrywam jak juz wroce do siebie :-D

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 10:31

A ja Wam zadam jak zwykle głupie pytanie... no cóż trudno ale mnie to zastanawia. Czy przed porodem zwiększyły Wam się piersi? Czy to faktycznie dopiero w drugiej dobie po porodzie...? Ja naprawdę zaczynam się neipokoić o to że z moim karmieniem może nie być za wesoło, ostatnio dużo stresów a pozatym to tak jakby się zmniejszyły... A może to tylko takie wrażenie bo brzuch coraz większy....?

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 wrz 2007, 10:47

Justyna trzymaj się dziewczyno ,a ten pomysł z WKU :706:

Paulina zuch dziewczyna. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja tez mam zamiar rodzić naturalnie i też owiedziałam mojemu doktorkowi że jak nie wytrzymam to niech tnie. :-D

Dominisia trzymam kciukasy żeby to wkońcu były wody i żebys sie z tym szybciutko uwinęła.

Mamuski fajnie ze wpadacie.Piszcie wiecej co u Was bo ostatnio coś ciężarówki nam sie wyłamuja. :-D

A ja dalej walcze z kartonami.Juz 1 pokój mam całkowicie spakowany, dzis sie biore za łazienke i kuchnie(tylko częściowo).I mamy dylemat moralny.Wprowadzajac sie tutaj stary własciciel zostawił starą kanape i fotele, które przy wynajmie włascicielka powiedziała nam ze potem bedziemy mogli je zabrać.W między czasie miała je naprawić, bo prawde mówiac tapicerka jest do d.... ale tego nie zrobiła.Teraz straszy że za malowanie mieszkania i kałcjii nie zwróci a to prawie 1000 zł.I tak sie zastanawiamy czy nie wzziąsć tych mebli taka jak na poczatku sie z nią umawialiśmy?Bo trochę sie obawiamy że ona moze policje nasłać o kradzież czy coś w tym stylu bo ona jest psychiczna.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 10:57

ulamisiula, ja bym oznajmiła nie pytała tylko uświadomiła ją w tym że zabieram meble... swoja drogą ro jakaś dziwna baba 1000zł piechotą nie chodzi a jeszcze jeśli dziecko w drodze to akutrat jak znalazł.

Oj mamuśki dużo Was już zajętych dzidziusiami... ale Wam zazdroszcze... ja wogóle od wczoraj nie czuję jakbym była w ciąży praktycznie nic mi nie dokucza hehe ale jak tak myślę to Marcela się buntuje i przypomina mi o soboe kopniakiem albo wypychaniem pupki :D Brzuchol mam już taki twardy że hej.

paulina1978, biedny lekarz :)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 11:16

Agnieszka dokladnie to bylo cos cieplutkiego, i teraz tez to czuje, tylko ja sobie to inaczej wyobrazalam :-D No chyba ze sie posikalam i ciagle sikam :-D

Polozna z ktora rozmawialam powiedziala zeby sie nie stresowac, bo lepeij przyjechac na kontrole o 10 razy za duzo niz jeden raz za malo... Wiec jak to nie wody to przynajmniej ktos mi pogrzebie w srodku :-D

Justyna ja mam caly czas wielkie cycochy, ale nie zauwazam duzej roznicy, poza tym ze on czasu do czasu jak rano sie budze to mam mokra koszule, ale nigdy nie udalo sie mi z nich nic wycisnac.

Ulamisiula no ciezka sprawa z tymi mebelkami, bo jezeli babka jest psychiczna to nie wiadomo co jej moze odwalic... A poza tym jezeli one sa w niezbyt dobrym stanie to czy oplaca sie je brac??

Ja leze sobie w lozeczku, myslalam ze zdrzemne sie chociaz z piec minutek ale nici z tego...

[ Dodano: 2007-09-19, 11:17 ]
Paulinka Kochana! Zapomnialam o Tobie! Gratuluje podjetej decyzji, odwagi i jestem pewna ze nie bedziesz zalowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 wrz 2007, 11:28

Z tymi mebelkami to jest tak ze my mamy znajomego który zajmuje sie renowacja starych mebli i juz z nim rozmawialismy i zrobiłby je nam za darmo, a w tym nowym by nam się przydały bo nie mamy teraz kasy na nowe.

Dominisia lepiej jedz i to sprawdz .Ja jak leżałam na poczatku ciaży w szpitalu to był taki przypadek.Przyjechała dziewczyna ina izbe przyjec i mówi że wczoraj wieczorem coś płynęło ale myślała że popuściła w majtki i nic nie zrobiła.Na drugi dzień mąż ja wysłał zeby sprawdziła czy jest wszystko ok i sie okazało zę odeszły jej wody i niestety dziecka nie udało sie uratowac.Fakt że ona była w 7 miesiacu ale lepiej huhac na zimne.
Dziś przespałam w nocy 2 godziny i w tymczasie śniło mi sie zę nie mam brzucha.Co to moze oznaczać?Wogóle jak wczoraj powiedziałm doktorkowi że od kilku dni wogóle w nocy nie śpie to kazał sie tym nie przejmować bo to skutek uboczny tabletek.I po porodzie powinno wrócić wszystko do normyi będę sie normalnie wysypiać.Co on dzieci nie ma czy co? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 wrz 2007, 11:38

Dominisia pewnie że lepiej chuchać na zimne, przynajmniej będziesz spokojna :-D

Justynka no to się trzymaj, bo u mnie dzień przed jakoś było samopoczucie, jakbym w ciąży wcale nie była, a brzuch jak kamień, to trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Paulinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna z ciebie kobitka :-D

Ulamisiula mi piersi z dwa numer urosły dopiero jak zaczęłam karmić, kiedy to sie unormuje w końcu tylko czekam :ico_noniewiem: a z tymi meblami to musisz się zastanowić czy skórka warta za wyprawkę :ico_noniewiem:

u mnie była położna przed chwilą :ico_brawa_01: zdjęła mi szwy, kurcze bolało bo już wrastały, ale od razu ulga , mam tylko jeszcze jeden rozpuszczalny w środku, ale i tak było warto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MAMOZUZI melduj się nam :569:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 11:40

Ale mi się marzą moje spodenki takie dopasowane do pupy wąziutkie w udach... szpileczki koszukla z dekoldem dopasowana w talii!! :ico_szoking: :ico_szoking: taka śliczna mamusia :) Ide zaraz sobie zrobić kolorek na włoskach hehe

Rany :ico_szoking: brzuszek mi chyba opadł bo tak siedzę teraz i zawsze mnie uciskało a teraz nic hmmm.... JA CHCE NA PORODÓWKE!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 wrz 2007, 11:42

Ula a może on miał takiego a'la Dariuszka, anioł w ludzkiej skórze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tfu tfu tfu, żeby się nie zmieniło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość