Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 wrz 2007, 19:08

Manenka dokladnie, dobry pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hehehe
Nie wiem dlaczego tak sie boje roznych stworzen, moze to temu ze do niedawna zylam w miescie, a tam oprocz psa i kota (a wlasciwie ich gowien na ulicach) oraz golebi, to ciezko spotkac innego zwierzaka... Mam nadzieje ze Jasiu nie bedzie tak strachliwy jak ja, bo ja to sie wystraszam wszystkiego, a jak ktos podchodzi i mowi "Nie wystrasz sie cos Ci pokaze", to juz jestem 10 metrow dalej z sercem w gardle :-D

Gotuje obiadek dla moich panow, och ciezko mi ostatnio... Cale dnie siedze sama w domku. Krzysiek wyszedl dzis o 5 rano i wroci pewno za jakas godzine... Niby mam meza obok a tak jakby go nie bylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 wrz 2007, 19:31

A więc moja praca w jajkach wygląda tak że jestem sobie w oddzielnym pomieszczeniu niz kurnik, mam takie swoje 3 stanowiska na ktorych na taśnie z kurnika przychodzą mi jajka, czyte wkladam do wytałaczanek, brudne do koszyka a je do takiego wiadra z woda i mydlem i sie same myja, po czym wykladam, wszystko potem licze i zapisuje. Tak mniej wiecej dziennie zbieram 7 tys jajek.No a z Milanem oczywiście mężuś. Mamy z Larsem ugadane godziny odnosnie zbierania i sie tego trzymamy jeden tydzien zbieram o 10 , a nastepny o 16 i tak na zamiane.,

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 wrz 2007, 19:40

Dominisia, nie martw się, mój mąż Krzyś jak wychodzi o 7 rano to wraca około 22 lub czasami później i tak jak mówisz niby jest ale go nie ma, ale na szczęście już nie długo będziesz miała swojego Jasia który ciągle bedzie przy tobie
Izunia a w jakim zawodzie twój mąż szuka pracy w Norwegii??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 wrz 2007, 22:33

Iza wszystkie my tu się chwaliłyśmy zdjęciami z wesela, może ty byś coś nam pokazała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 08:58

no to ja tez sie melduje... Znowu mam stresa... Rano sobie spie i czuje ze mam bardzo mokro w majtusiach, wstalam, pochodzilam troszke i czuje ze mi cos po nogach cieknie, na chwilke przestalo i teraz znowu czuje... Rozryczalam sie ze nie zadzwonie do szpitala, bo tam wezma mnie za wariatke, ze co srode niby wody mi odchodza. Na ratunek pospieszyla mi Norwezka u ktorej mieszkamy, zadzwonila do szpitala i mam wizyte o 15.30, chyba zebym zaczela czuc skurcze to mam dzwonic. Maja sprawdzic czy wszystko jest ok. Jezeli rzeczywiscie wody odeszly, a skurczy nie bedzie to wysla mnie do domku i bede musiala wrocic jutro, a jezeli nie odeszly... To ja chyba jestem glupia!! Do 15 duzo czasu i zastanawiam sie co robic... Musze posciel zmienic to na pewno i wstawic pranie Prysznic juz wzielam, podworko ogolilam tydzien temu, wiec teraz mam to w nosie, wysmarowalam sie cala balsamem Chanel, ktory dostalam na urodzinki a do tej pory mi bylo zal go uzyc Ja jednak mam cichutka nadzieje, ze to juz to... Tak bardzo bym chciala zeby moj tata zobaczyl Malego, bo w sobote wraca do Polski

Napisalam to na wrzesniowkach i Wam wklejam, zeby nie pisac jeszcze raz, bo ja leniuszek jestem :)
Siunia 7 tys. jajek?? To ile on ma kur?? :ico_szoking: Zadowolona jestes z pracy?? Kasa z tego jest ok, czy raczej kiepska??

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 wrz 2007, 11:37

Dominisia, ty to masz przeboje z tym porodem , jak na filmie :-)

[ Dodano: 2007-09-19, 11:41 ]
trzymam kciuki, zeby to juz był ten dzień, dokłanie jak wyznaczył ci gin

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 11:45

Manenka no mozna ksiazke napisac :-D Chociaz ja wolalabym byc pewna ze to jest to, czuc porzadne skurcze i sie nie zastanaiwac czy ja rodze czy tylko sie mi zdaje :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 wrz 2007, 13:47

Dominisia, trzymam kciuki żeby juz ci sie urodziło.
A co do jajek to jak dla mnie to duzy dodatek do męża wypałty, bo z jakieś 8 tysNOK dodatkowo mamy, kur ma duzo, ale nie wiem ile coś kolo 8 tys.
Ja to skorcze czułam od samego rana w sobote , a urodziłam dopiero w niedziele wieczorem. Niech ci sie lepiej ode mnie rodzi, wody mi nie odeszły, musieli mi przebijać

Mąż pojechał wcześniej do pracy bo ma egzamin praktyczny na wozki widłowe, napewno wszystko bedzie ok.A pogoda to u mnie kiepska

[ Dodano: 2007-09-20, 00:09 ]
Nonono Dominiki coś nie ma , może rodzi??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 wrz 2007, 09:47

manenka elektryk który potrafi wszystko hehe :ico_oczko:

siunia, jak znajdę chwilę to wkleję albo na emaila prześlę :)

Dominisia, jak by co to kochana powodzenia :)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 11:05

No jestem, ale wieczorem juz mnie nie bedzie, cos sie zaczelo... O 18 mam byc w szpitalu, chyba ze skurcze beda mocniejsze albo cos, bo na razie to slabiutkie. Normalnie nie spalam cala noc.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość