Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 wrz 2007, 10:25

witajcie
u nas nocka średnia. Częste czyszczenie noska. Niestety do katarku dołączył w pakiecie kaszel. :ico_olaboga: Na razie leczymy się wapienkiem, wit c i Eurespalem. Jutro do lekarza Chyba, że stan się pogorszy to jeszcze dziś popołudniu przyjmuje nasza p. doktor.

Aga26 mam nadzieję, że nocka minęła dobrze. My na to okropne szczepienie idziemy dopiero 12 października.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 wrz 2007, 11:12

witajcie ale sie rozpisałyście że hoho :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Amelki za kolejne zabki zdjecia superowe beatris75, fajna masz gromadke :-)
A my wczoraj odebrałysmy wyniki z morfologi i niestety nic sie nie poprawiły :ico_placzek: boje sie ze bez zelaza sie nie obędzie zobaczymy co na to wszystko powie pani doktor mam nadzieje ze uda mi sie do niej dziś dostać. Kurcze nie wiem co jej dawać do jedzonka zeby jej to żelazo uzupełnic :ico_noniewiem:
a co do zdjecia to raczki sa tatusia :ico_haha_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2007, 11:21 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 wrz 2007, 11:18

gozdzik nie martw się, może jeszcze nie będziesz musiała podawać żelaza. A co do jedzenia to najlepiej zapytaj swojej p. doktor. Powinna Ci doradzić. Może powinnaś podawać Juleczce mięsko, bo tam jest najwięcej dobrze przyswajalnego żelaza.

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

20 wrz 2007, 11:35

Witam.My bylismy wczoraj na pobieraniu krwi z zyly i oczywiscie ja zrobilam wiecej paniki niz moj synek przestraszymal sie ze bedzie sie wyrywaciplakac w niebo glosy a on kurde nic zero placzu jeszcze sie smial w nagrode dostal misiaka.jutro do lekarza ale napewno bedzie brac zelazo bo ma za nisko hemoglobine a ob wyszlo dobrze tylke dobrze.U nas nocka tez nie najlepsza pobutka o 1na mleczko i za 2godz wielki placz zaksztusil sie slina bostrasznie sie slini napewno beda szly zabki pcha co popadnie do gebuni ja oczywiscie przerzenie ze mu sie cos dzieje slina za mu noskiem poszla ale polozylam go z nami do lozka przytulil sie i zsna spokojnie dzisiaj ze marudzi cs ale mysle ze to te zabki.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

20 wrz 2007, 13:56

gozdzik ugotuj brokuły mają dużo żelaza są bardzo zdrowe - zmiksuj lub wiDelcem rozgnieć , moja Amelka uwielbia i w zupce i tak same jeść -powinny zasmakować Julci :-) powodzenia


OCZYWIŚCIE ŚWIERZE BROKUŁKI :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 wrz 2007, 16:11

Witajcie marcóweczki. Dopiero teraz udało mi soę znaleźć dla siebie...
Otóż nocka minęła nawet spokojnie. Emi spała ze mną w łóżku. Na szczęście nie płakała ale budziła się co chwilę na cycusia. Poczym jak jej dawałam to zasypiała. Tak jak by sprawdzała czy jestem. A dzisiaj od rana ciąg dalszy walki z gorączką. Emilka ma prawie cały czas albo gorączkę albo stan podgorączkowy. Dzwoniłam do lekarki ale ona mi powiedziała że do 24 h od podania szczepionki temperatura może nawet skoczyć do 39 stopni :ico_olaboga: Kazała podawać Panadol na zbicie gorączki. A swoją drogą podawałyście już swoim dzieciom Panadaol ?? Bo ja Emi mam podać każdorazowo 5ml ale wydaje mi się że to ogromna ilość :ico_noniewiem: Ach sama już nie wiem...
Bardzo bym chciała żeby jej przynajmniej ta gorączka ustąpiła bo jak widzę jak się męczy to aż mi się płakać chce :ico_placzek:
Najśmieszniejsze jest to że byłam przekonana że tą szczepionkę zniesie bez żadnego echa. Przecież poprzednie szczepienia to nie dość że skojarzone to jeszcze dodatkowo przeciw pneumokokom była szczepiona a tu zwykłe szczepienie przeciw WZW i takie skutki :ico_szoking: Dobrze że przynajmniej następne szczepienie za pół roku...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

20 wrz 2007, 16:21

Aga26 najlepszy i najbezpieczniejszy dla dziecka jest PARACETAMOL w czopkach u mnie zawsze skutkuje i gorączka szybko spada ....

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 wrz 2007, 16:22

Aga26 współczuję małej Emi i Tobie też, bo wiem co przeżywasz. Moją Maję bardzo męczy katar i też ma stan podgorączkowy. Ja zbijam temperaturę nurofenem, bo ma dodatkowo działanie przeciwzapalne. Już zarejestrowałam ją na jutro rano do lekarza.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

20 wrz 2007, 16:27

a moja brał w niedziele katar leciało znij że hohooooo ,zaaplikowałam 2 razy kropeli i przeszło jak gdyby nic kiedyś tez tak było 1 dzien kropelki i juz po

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

20 wrz 2007, 17:09

Aga26, ja w takich przypadkach stosuję efferalgan 150mg w czopkach!!
Najgorzej jak dziecku coś jest :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-20, 17:11 ]
Tosia_84, dobry będzie też szpinak!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości