Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

21 wrz 2007, 07:38

Witajcie kochane kobitki :-)
Myślałam, że wczoraj usiądę sobie i z wami potrajkoczę a tu nici z tego-miałam rewoluję!!!
Michał wczoraj od godziny 17 zaczął marudzić :ico_noniewiem: myslałam, że to normalne bo jakoś kiepsko spał, popołudniu jak go odłożyłam do spania to po 5 min się już obudził :ico_szoking: ale to nie to. Pózniej już tylko było gożej :ico_olaboga: Zaczęłam podejżewać, że może boli go brzuszek bo kupki nie robił, więc dałam mu czopek glicerynowy i tak jak dałam tak odrazu mi wypchnął i poszła kupka :ico_brawa_01: no i było fajnie jakieś pół godzinki był spokojny, nawet pobawił sie z tatą, który przyszedł z pracy i jak mu opowiedziałam jaki był marudny to, aż nie mógł uwieżyć! Ale pózniej już uwieżył, zaczęła się jazda bez trzymanki...noszenie na rękach, tulenie, a Michu płakał takimi łzami jak groch :ico_placzek: :ico_placzek:
Jak posmarowałam i pomasowałam mu żelem dziąsła to chwilunie było ciszej ,ale nawet mycie nie należało do najlepszych rzeczy :ico_noniewiem: myslałam, że zachwilę przyjdą sasiedzi sprawdzić co się dzieje, ale naszczęście nie przyśli,hi,hi! Także w rezultacie nieobyło się na noc bez zaaplikowania czopka, przestał płakać, mogłam go dostawić do cycusia i zasnął :ico_brawa_01: ale przez pierwsze 3godz. spał niespokojnie,pózniej było już oki :ico_brawa_01:

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

21 wrz 2007, 07:41

Zapowiada sie sliczny dzien :-D Nocka byla dzisiaj sliczna pobutka o 1 a pozniej dopiero o 5 teraz dopiero ninio wstal i sobie grzecznie lezy i gada NANA zamiast MAMA.Idziemy dzisiaj na kontrole z wynikami mam nadzieje ze bedzie ok w miare,pozatym to moj babel wazy8,550 ale nie wiem jakim cudem ma tyle samo cm co 1,5miesiaca temu teraz go miezyli jak go wzielam na rece to widocznie wtedy zle go na lezaco zmiezyly.Chialam sie zapytac czy wasze wszystkie dzidzie juz siedza bo moj owszem ale jak go podtrzymuje.Idezrobic sobie :ico_kawa: dopuki dziubas sie bawi.Milego dzionka

[ Dodano: 2007-09-21, 07:44 ]
A co do fotek to obiecuje beda ale dopiero jak tesciowa wroci z aparatem.odrazu wam sie pochwale. :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

21 wrz 2007, 07:48

Nocka do godz.4:15 był spokojna Misiek spał! Tyle tylko, że jak obudził się po tej 4 to z temperaturką 38,6 :ico_chory: :ico_olaboga: ale to chyba od tych zęboli!!! Jeszcze żeby było"weselej" to wczoraj dostał katarek i latałam ciągle z fridą, ach mówię wam trzy swiaty :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: gdyby mozna przejąć ich ból to bym była za :-)
No ale niestety, wszysty to przechodziliśmy, kolej rzeczy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-21, 07:55 ]
Tosia_84, dzień doberek :ico_haha_02: ładna waga :ico_brawa_01: A co do siedzenia, to też z podparciem!


A powiedzcie jak to wygląda u was z ząbkami, bo mojemu Michałowi idą pierwsze ząbki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 wrz 2007, 08:36

DzieńDoberek :-D
u nas też zapowiada sie ładny dzionek :ico_brawa_01: wiec napewno wyjdziemy na spacerek .Nocka upłyneła nam jak zwykle czyli z kilkoma przerwami no cycola już straciłam nadzieje ze kiedyś sie wyspie :ico_noniewiem:
U nas są dwie jedynki na dole a reszty ani słychu ani widu hihi może wezma nas z zaskoczenia :-D fajnie by było
nana, biedny Michałek tak sie musi meczyc oby jak najszybciej wyszły mu te zebiska Julka jeszcze sama nie siedzi jak ja trzymam to ofszem ale jak ja puszcze to zaraz przewraca sie na jeden z boczków i juz jest na brzuszku :ico_haha_01: a jak juz jesteśmy przy wyczynach naszych szkrabów to czy wasze obracaja sie z brzuszka na plecy

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 wrz 2007, 08:36

WITAM - z ranka nocka super :526: pobudka o 5 potem dalej spanko .




nana współczuje ci kobieto eh... ty to sie masz ....





tosia moja mała juz dawno sama siedzi bez podparcia teraz tylko nabiera wprawy

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

21 wrz 2007, 08:56

No to widze ze moj nie jest sam z tym nie siedzeniem ja tu widze ze dziewuchy szybciej same siadaja......Moj sie obraca z pleckow na brzuszek ale sie wycwanil z brzuszka na plecki to zabardzo mu sie nie chce woli narobic krzyku zeby go przekrecic ale ogolnie daje rade.My mamy juz dwa zabki na dole a krzyku przy ich wychodzeniu bylo ze hej tydzien plakania lulania na rekachwwozku smarowania,masowania i nic nie pomagalo rece to mi opadaly ale jak juz sie przebily to bylo ok. i chyba beda nam szy obok ale to nic pewnego.No teraz mam pytanko mojemu malemu zrobily sie jakies krostki na jego szanownym Malutkim moze to odparzenie smarowalam mu juz wszystkim co mam do odparzen ale nic teraz plezal bez pieluszki 20min i zdazyl mnie opsiusiac z 2razy :ico_oczko:i posmarowalam mu zwyklym kremem nivea zapytam sie dzisiaj lekarki co to jest i co mu na to zakupic u nas zapowiadaja 19stopni wiec spacerek bedzie napewno.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 wrz 2007, 09:09

Tosia to pewnie potówki czasem sie tak zdarza duzo wietrz siusiaczka przy zmienianiu pieluszki niech se polezy troszeczke .... a na szybkie zniknięcie pomaga jeszcze soda oczyszczona -1\2 szklanki wody gorącej + 1 łyżeczka sody (ostudzic ) ale zeby było lekko ciepłe potem gazikiem przemywac to ładnie wysusza ,moja mała miała tak na buzi po porodzie przez jakiś czas lecz to nie były potówki tylko wychodziły jej hormony ,pielegniarka poleciła własnie to jest dobre na wszystko

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 wrz 2007, 09:11

hihi ty to jesteś skarbnca wiedzy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

21 wrz 2007, 09:13

gozdzik witaj-jak julcia?

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

21 wrz 2007, 09:22

gozdzik, dzięki!
Misiek się obudził i ma 38,5 :ico_chory: leci mu zielona woda( casami zagęszczona babolkami), więc ide do lekarza :ico_placzek: :ico_placzek: bo raczej to nie zabki,trochę zawysoka temp.Z tego co wiem pzry zabkowaniu nie może być wyższa niż 37,5!!!
A dopiero co skończył jeden antybiotyk i byliśmy u kontroli w poniedziałek, było już wszystko oki,a tu macie.... :ico_olaboga:
To ja dziewczynki spadam,narazinek, mam nadzieje że niebedzie tak zle, ale obawiam sie że może być to angina, teraz ponoć krązą u nas takie trzy dniówki :ico_olaboga: :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość