Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

24 wrz 2007, 19:03

Ja od początku używałam pampersów oryginalnych choć z tego co słyszałam - na nie też może być skóra niemowlaka uwrażliwiona. Wszystko zależy od bobasa. Moja Mała miała po narodzinach przez dwie doby terowe i okazało się, ze jest na nie uczulona. Ale z kolei córeczka znajomych w dobie królujących jednorazowych musiała używać tetry bo Mała nie tolerowała żadnych pampersów, huggiesów i innych. Zobaczysz więc na co Ci dzidziuś sam zgodę wyda :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 wrz 2007, 19:14

ja od poczatku uzywalam pieluch jednorazowych i w momencie gdy po antybiotyku mojue dziecko miaslo strasznie odparzona dupke lekarka kazala nam uzywac tetrowek myslalam ze sie zalamie, to byl koszmar dla mnie.,...owego czasu Oskarek bardzo czesto robil kupke i siusiu wiec myslalam ze sie zalamie...
powiedzialam sobie ze nigdy w zyciu tetrowek nie bede uzywac niiiigdyyy, uzwyam ich tylko do wycierania buzki itd..a mam tez takie szczescie ze bez wzgledu na marke moje dziecie akceptuje i znosi dobrze kazda pieluszke wiec nie musze uzywac wylacznie tych najdrozszych

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

24 wrz 2007, 20:08

ja też używam tylko pieluch jednorazowych pampers :ico_oczko:

olenka167
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 wrz 2007, 13:16

25 wrz 2007, 06:44

BARDZO WAM DZIĘKUJE

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2007, 21:44

moja Ola od pampersów dostała uczulenia. Używamy belli happy. Także najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze.

Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

28 wrz 2007, 18:31

My od urodzenia jednorazowych. Nie wyobrażam sobie zachodu z tetrą - moczenia, prania, prasowania :ico_zly: Po urodzeniu stosowaliśmy Rossmanna, nie chcieliśmy Pampersów, bo są nasączone aloesem chyba, a wolałam niczym nie działać na skórę Jaśka. Ponieważ jednak wszyscy zachwalali Pampery - kupiliśmy paczkę NewBaby - i niestety nie byliśmy zadowoleni. Nie uczulały, ale z każdej pieluchy mu wylatywało:-( Wypróbowaliśmy w tym czasie jeszcze Dady z Biedronki (fajne) i Happy. Któregoś razu musieliśmy przebrać Jaśka u koleżanki i z konieczności założyliśmy mu Pampersa 3. I luzik :-D Zauważyliśmy, że Pampki są najbardziej chłonne, no i z trójek nic mu nie szło nogawkami. Od tamtej pory używamy tylko Pampków. Teraz zamierzamy jeszcze wypróbować Huggisy Premium.

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

29 wrz 2007, 09:57

ja w szpitalu zaraz po urodzeniu się Oliwki używałam jednorazowych, w domu za namową mężą zaczęłam użyczwać tetry :ico_olaboga: ale po 3 tygodniach ciągłęgo prania i prasowania i peluch i ciuszków zrezygnowałam. Od tamtej pory tylko jednorazowe i ja zraziłam się do huggisów a tak to reszta jest okej - nawet te nie orginalne np.: z lidla i rossmana

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 paź 2007, 21:56

ja w ciąży tez miałam ambicje na tetrę! i dobrze, że kupiłam "tylko" 30sztuk...A teraz mam z siebie ubaw i swojej naiwności...Obecnie tylko pampersy, a tetrę użyłam raz, kilka dni temu, bo krótko przed kąpielą nie chciałam marnować pampersa. A że mam majtki ceratowe, to nic nie przeleciało na ubranko, więc może częściej będę ją w tetrę wkładać. Choć na pewno nie jest dobra dla noworodka, który mimo że dużo sika, to jeszcze prawie co karmienie robi kupę! więc powodzenia z tetrą...No a potem jak cżlowiek już przywyknie do jednorazówek to się wygodny robi. I nie wiem, czy tetra taniej wychodzi, skoro ciągle trzeba prać i prasować...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 paź 2007, 13:20

Pupka moich chlopcow nie tolerowala z kolei huggiesow czesto mieli odparzenia.Na dodatek kiepsko chlona sa sztywne i rzepy obcieraja bioderka.Pampersy sprawdzily sie najlepiej ale happy tez sa dobre.Po pierwszym porodzie przetesgtowalam tetrowki ale moj synek mial takie odparzenia ze szok :ico_olaboga: Myslalam ze taniej wyjdzie ale podliczajac ile wody i proszku sie zuzyje i czasu sie w to wlozy to nie ma sensu :ico_puknij: Pamietam ze przez to ciagle pranie az plecy mnie bolaly od tego rozwieszana.Bez sensu naprawde.Przy drugim dziecku od razu wystartowalam z pampersami.

Awatar użytkownika
Limonka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:46

04 paź 2007, 21:55

Właśnie testujemy Hugiessy. Drugiej paczki raczej nie będzie. Wprawdzie nie kupiłam Premium tylko jakieś Super-Flex, ale super to one nie są. Znacznie sztywniejsze i dużo mniej chłonne niż Pampki. Chyba już Dady z Biedronki ciekawsze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość