Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 wrz 2007, 11:33

beatris75, witaj masz urocza dzidzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

25 wrz 2007, 11:45

Aneta 30dzięki,
mam nadzieję, że nie osiwieję do końca :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-25, 11:47 ]
Beatris 75 czadowo masz, że już mas zdzidziusiątko przy sobie :-) cudownie!!! GRATULKI!

[ Dodano: 2007-09-25, 11:53 ]
MAdi jak twoje zatoki? ból głowy? itp.

Bo ja wczoraj wyłam z bólu, masakra. W dodatku byłam sama z córką w domu-nie miał mi kto kupić paracetamolu-ja wychodzić nie mogę, muszę leżeć.
Dziś męż zapisał mnie do rodzinnej - idę po skierowanie do laryngologa i biorę się za to porządnie
Jesteś alergikiem?

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 wrz 2007, 13:18

czesc dziewczyny
dzieki za mile powitanie

[ Dodano: 2007-09-25, 13:27 ]
to juz 16tydz i 1dzien a jeszcze dzis wymiotowalam,a mialam nadzieje ze to juz koniec,wogole mialam straszne problemy z zoladkiem,nie tylko wymioty ale i straszne bole,az sie naprawde przestraszylam,bo jak bylam pierwszy raz w ciazy to mialam helikobakterie w zoladku i poronilam,a teraz lekaz powiedzial ze gastroskopi mi nie zrobi i antybiotyku tez nie moze mi dac ,praktycznie nic mi nie powiedzial kazal czekac i unikac slodyczy,teraz mi juz troche lepiej.moze ktoras z was miala podobny problem i moze mi cos poradzic.goraco pozdrawiam wszystkie marcoweczki :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-09-25, 13:31 ]
beatris75 sliczne dzieciatko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

25 wrz 2007, 14:14

Dziękuję Anetko30 :-) Moje maleństwo "porządnie" dało mi znać, że istnieje dopiero dwa dni temu, bo miałam troszkę ciasne spodnie i zapięłam pasy w aucie. Chyba było mu troszkę "ciasno". :-) Ale od tej pory nic. Czasami po prostu czuję gdzie jest i tyle. Ale nie martw się, jeszcze dostaniemy mnóstwo kopniaków :-)

Vieta, od wczoraj czuję się już naprawdę dobrze, chociaż w poniedziałek byłam gotowa iść na to płukanie zatok. Trochę ze strachu poczekałam i dziś jest super. Czasami jeszcze coś "zatyka", ale ogólnie z dnia na dzień coraz lepiej. Najważniejsze, że głowa nie boli. Chociaż wiem, że "uspałam" je tylko na jakiś czas :ico_placzek: No, ale teraz będę mocno dbać o siebie i robić ciepłe okłady na zatoki podczas kąpieli i może się uda :ico_haha_02: Idż do laryngologa i zadbaj o siebie :ico_haha_02:
Szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałam czy jestem alergikiem. Po prostu od dziecka chorowałam na zatoki i pewnie tak już będzie.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 wrz 2007, 14:43

Madi, uspokoilam mnie troche bo widze po suwaczku ze jestes troche wyzej w :ico_ciezarowka: no to pozostaje nam czekac na kopniaczki :-D
monika83, niestety nie moge Ci pomoc mialam silne wymioty ale bez bolow zoladka w poprzedniej ciazy kochana uwazaj na siebie bedzie dobrze zobaczysz :-)
vieta, daj znac jak tam bylo na wizycie trzymam kciuki :-)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 wrz 2007, 16:29

dzieki za dobre slowo aneta30

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 wrz 2007, 16:48

hej dziewczynki

a ja od niedzieli czuję moją dzidzię

właśnie wyczytałam w książce, że najlepiej się czuje jak dzidzia kopie wtedy, gdy coś zjemy i się położymy albo usiądziemy

i ja właśnie wtedy czuję :-)

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

25 wrz 2007, 21:05

Dziewczyny jak macie fajnie, że już czujecie brzdączki malusieńkie :ico_haha_02:

czekam na te chwile

Byłam u rodzinnej. Pani stwierdziła, że w ciązy wczesnej zagrożonej nie wskazane jest branie leków, że muszę się przemęczyć. Mam krople do nosa: Buderlhn. Doraźnie mogę wziąć paracetamol. Oprócz tego zrypała mnie, że mam astmę i nie biorę leków.
A ja sądziłam że ksoro nie mam ciężkiego przebiegu astmy to nie będe brać w ciąży sterydów dopóki się da bo bałam się o bajbuska, szczególnie przy tym zagrożeniu.

Przyszłam do domu wzięłam wziewy na stmę(jak grzeczna dziewczynka-w końcu :ico_oczko: ) i przeczytałam ulotkę Buderhinu i się przeraziłam:
Buderhin może być podawany kobietom ciężąrnym jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu. Nie ma dowodów dot. bezpiecznego stosowania tego leku w ciąży.
W badaniach na zwierzętach wykazano, że budezonid powoduje wady u płodu.

CIary mi przeszły i nie wzięłam tego leku.
Ryzykowałybyście?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 wrz 2007, 09:04

:ico_olaboga: vieta
ja bym nie ryzykowała
co za lekarka
najpierw Ci zwraca uwagę odnonie leków, a potem sama Ci przepisuje taki lek, który sie dla Ciebie nie nadaja :ico_puknij:

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

26 wrz 2007, 11:41

Wiem, zdecydowałam wczoraj że nie ryzykuję.
Z lekami na stmę podobnie, też na ulotce nie jest jasno sprecyzowane czy powodują te leki coś negatywnego np. jets mowa o wadach płodu.....szlak!

Ale to są właśnie nasi lekarze i ufaj im.
Mój mąż powiedział, że dobrze że czytam ulotki.
Wy tez dziewczyny czytajacie ulotki :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość