Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 wrz 2007, 23:31

Tosia_84 si si zabrabanica zrezta ja całe 12 lat sama bo jak jezdził to tez go nie było teraz 5 lat to juz na cacy sie mało widzimy...


NO PROSZE NAWET MINIOWA SIE ODEZWAŁA :ico_brawa_01:


DOBRANOC SYSKIM :ico_spanko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

30 wrz 2007, 08:55

witam z rana.
Ja dziś pierwsza????

U nas nocka standard. Dziś mamy piękny dzionek. Na pewno spacerek z rodzinką. Może do lasu na kasztany i żołędzie?

Zyczymy miłego dnia.

beatris75 to trudno na pewno Ci jest samej. Ja nie chciałabym, żeby mój mąż wyjeżdżał. Tęsknie za nim nawet jak jest w pracy tylko 8 godzin.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 wrz 2007, 09:28

Witajcie dziewczynki hihi nie było mnie jeden dzień a jak sie za wami stęskniłam .... :588: ale znów zaraz musze zmykać bo będziemy mięć gości babcie z prababcia a Julcia spi hihi znów będą narzekać ze one w odwiedzinki a ona sobie spi :-D :-D
Nocka była wspaniała tylko z jedna pobudką o 1 aż byłam w szoku bo o dziwo na wieczór nie dałam jej kaszki tylko sam cyc i tak ładnie przespała hihi pierwszy raz dała sie mamusi tak wyspać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hm może tak rano będę dawać kaszkę bo poco na wieczór jej brzuszek obciążać :ico_noniewiem:
beatris75, ty to jesteś zuch kobitka

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

30 wrz 2007, 10:00

witam... Mela spała od 21-7 o 3 rano z małym płaczem przez sen powierciła sie chwilke ale dalej spała -no to sie wyspałam :ico_brawa_01: :526: :509:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

30 wrz 2007, 11:23

Jejciu, ale wam dobrze, to czemu moje dziecka tak spać nie chce
dzis się budził co chwilke
teraz spi,ale długo płakał nie mógł zasnąć,i te zęby trze biedny ten mój synek
ciekawe jak długo to potrwa jeszcze bo już siły nie mam

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

30 wrz 2007, 21:26

_DOMI__ OJ jeszcze jeszcze musisz byc silna i uzbroic sie w cierpliwość.... a ja dziś coś niemam weny do pisania jestem wkurzona na swojego M. :ico_zly: bym normalnie go ehh... :wpale:


życze wszystkim dobrej nocki i bez pobudek :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 paź 2007, 05:45

Witajcie o poranku
__DOMI__, może to przez te zęby tak Ci się budzi musisz być silna
Dzisiaj nocka upłyneła nam spokojnie Julcia wstała na jedzonko o 1 i o 5 teraz jeszcze sobie śpi bu a ja jakos spac nie moge choć jestem :ico_spanko: ale to przez M zawsze jak wstaje do pracy to narobi takiego hałau że głowa boli :ico_zly:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 paź 2007, 09:21

to ja sie też melduje :-) witam



moje baby jeszcze spi spało całą nocke o 6.30 pobudka zjadła kaszke i znowu zasneła :ico_olaboga: ,chłopaki szli do szkoły a jej tam nic nie przeszkadzało zasneła znowu no troche mnie to dziwi bo jak oni idą rano to narobią takiego hałasu zawsze ze hejjjjj......no i jeszcze śpi :555: :555: :555: twardo a juz po 9 zwykle to ona chodzi spac o tej godzinie a nie na odwrot :ico_haha_01:

a ja tak pózno bo mi sie :ico_zly: qwa.... :ico_zly: chodzik zepsuł :ico_placzek: teraz takie tandety robią -aby na sztuke :ico_zly: odłamała sie jedna czesc co trzyma zaczep no i ani rusz bez tego Mela sie juz przyzwyczaiła do niego wiec bym miała utrapienie jakby chciała biegac, wiec szybciutko dopuki spała musiałam cos zadziałac ,
wiec wziełam sznureczek :ico_noniewiem: i hejaaa no i juz zwiazane trzyma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D nawet tego nie widac..bosheee ale jestem wielka :-D :064: :509:

a teraz czas na sniadanko jakies se zrobic :ico_oczko:

:ico_szoking: ooo pomału sie rozbudza

wpadne jeszcze dzieciaczki

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

01 paź 2007, 09:59

witam
U nas nocka z serii koszmarnych. Majka budziła się co chwileczkę, czasem na jedzonko, czasem bez powodu. W końcu wzięłam ją do naszego łóżka, bo strasznie marzłam usypiając ją w łóżeczku. Potem przyszedł do nas jeszcze synek i spaliśmy w czwórkę :ico_olaboga:

A poza tym coś moją księżniczkę wysypało. Chyba wędzona rybka. Mimo, że z wędzarni znajomego, więc na pewno żadnych konserwantów i innych świńst w niej nie było.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 paź 2007, 10:19

WITAJCIE, WITAJCIE KOCHANE, już jestem wśród was, steskniłam sie za naszymi pierdułkami :ico_haha_01: ALE DZIEęCZYNKI NIEPOSTARAłYśCIE SIę,MYśLAłAM żE BęDę MIAł TYLE DO CZYTANIA, A TU CIEńKO, co jest- do roboty :568:
No a u nas- po wizycie przyjaciół też z dwoma szkrabami w wieku naszych naprawdę
superowsko (wstęp do parapetówki zaliczony) mi zostało tylko piwko carmi, ale co tam też może być ,raz na jakiś czas :ico_noniewiem: W czoraj był jeszcze z nimi długi spacerek, bo pogoda była wymarzona do tego, dziciaszki się wybiegały, ach jak przyjemnie było:525: :528: w końcu człowiek się oderwał od szarej rzeczywistości :ico_brawa_01:
A MISIEK choć z nami niebalował bo przecież dzieciaszki poszły spać o 20 to następnego dnia obudził się o 8:30 także się wyspałam, hi,hi
__DOMI__, współczuję ci tej męczarni, człowiek jest pózniej zmęczony, rozdrażniony, ale trzeba to znieść (każde dziecko inaczej przechodzi te ząbkowanie), ja np. ze starszym synkiem niemiałam żadnych problemów tyle tylko że robił mi często kupki, fuj...a z Michasiem...widzę,że jak narazie jest podobnie zobaczymy jak będzie dalej :-D
No teraz Misiek poszedł spać, a ja muszę :ico_odkurzanie: ,ale zaś potem wletę, buziaczki!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości