Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 paź 2007, 19:10

Paulina ale masz slicznotke!! Normalnie cukiereczek i jeszcze tyle rozu wkolo :) Ja tez mialam podobne skojarzenie jak Mama Zuzi ze macie z corcia podobne minki, zbieg okolicznosci albo prawda?? :-D Mam nadzieje ze nie zalujesz ze zdecydowalas sie rodzic naturalnie, co??

Wogole to co tu tak pusto?? Ja wlasnie szykuje kolacyjke romantyczna :) Stol juz przystrojony, winko w lodowce, Maly nakarmiony teraz sobie lezy obok mnie i bawi sie lapkami, wiec pewno za chwilke zasnie. A na pewno zasnie ok.20, wtedy mezulek ma wrocic z pracy. Normalnie nie wiem co ja dla niego taka mila jestem :-D No i w srode moze wybierzemy sie po suszarke na pranie, bo z tymi stojakami to ja juz sily nie mam, a tak to do praleczki, do suszareczki i heja z prasowankiem :)

Jasiu taki Maly, nie brudzi sie, a pranie jest codziennie. Musze mu obciac paznokcie, bo dzis podrapal sie po buzce, tylko kurcze troszke sie boje... Zaczekam az zasnie snem niedzwiedzia i moze wtedy sie mi uda.

No i dzis kupilam mu nowe smoczki z Aventa, jakas nowosc, co to bardziej przepuszcza powietrze, drogie pieronstwo, ale ja mam slabosc... No i kupilam pieluszki Libero, mam w domku jeszcze cala paczke pampersa, ale one przeciekaja!! Albo ja jestem jakas lewa i nie umiem ich dobrze zalozyc, a te Libero sa spoko. Tylko czy one sa w Polsce?? Nie wiecie moze??

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 19:20

Kocura bura, a jak Zuzanka? Daje ci mocno w kosc?
Dominisia, no podziwiam Cie :ico_szoking: z ta kolacja oczywiscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jednym slowem macierzynstwo Ci sluzy i normalnie zycze Ci samych takich nastrojow jak dzisiaj!!! A jasiu to chyba Aniol, ja sobie nie przypominam aby zuzia w ciagu pierwszych m-cy zycia usnela gdzie indziej niz przy cycu... jak Ty to robisz bo chcialabym aby Nell taka sama byla... bez bujania do lezaczka czy lozeczka i lulu.....
No i ciekawa jestem tych smoczkow Aventa, bo ja mam poki co 4 dwa na dzien i te dwa fluorescencyjne na noc... o takich jak piszesz nie slyszalam... one maja jakas nazwe?
i Libero tez juz kupilam te Newborn, i sa slodkie, a pampersy 1 mam z Polski ale sa troszke wieksze to poczekam z nimi.

JA codziennie cos ulepszam, przestawiam a i tak wiem jak to bedzie wygladalo w praktyce... wszystko wszedzie... no ale koncepcje mam niezla i logistyke tez :-D

Wlasnie pomyslam podlogi, mezu wczesniej odkurzyl... teraz pojechal z Zuzia do sklepu po cole i czipsy dla mnie :-)
a mi tak dzisiaj trudno dogodzic, szukam dziury w calym i jakos mi zle... chyba zazdroszcze Wam dzieciaczkow i tego ze tak naprawde pazdziernikowka bede.. nie bede do Was pasowala chyba :-(

Takie slodkie te Wasze dzieciaczki, nawet moj maz pyta: "oo, to ten od zdjec? "pytanie o Maje? "a ten to z tej Norwegii? " :-D I tak sie wpatruje w te zdjecia i pewnie juz chcialby miec nasze przy sobie. W koncu to jego pierwsze dziecko wiec cos w rodzaju kosmosu :-)

[ Dodano: 2007-10-01, 19:51 ]
Kochane, dostalam smska od Ulimisiuli :-D

"Hej, dzis o 15.15 urodzil sie Benio. Ma 3500 g i 55 cm. Ma sliczne niebieskie oczka i ciemne wloski. Niestety bylo CC. Pozdrawiam, Ula "

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jejku ale sie ciesze :-D
Ktora chce na Radosnych obwiescic, zeby nie bylo ze ciagle ja... ?? :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 paź 2007, 19:51

mama_zuzi1980 pisze:jak Ty to robisz bo chcialabym aby Nell taka sama byla... bez bujania do lezaczka czy lozeczka i lulu.....

No wlasnie sama nie wiem :) Jasiu jak poje, odbije sie mu, to po prostu go odkladam, czasami daje smoka czasami nie... On bawi sie raczkami, czasami cos tam pokweka, ale nie reaguje na kazde jego mrukniecie, oglada sobie swiat a potem sam zasypia, tak jak teraz, ja sobie klikam, Jasiu lezy obok, przez godzinke patrzyl sobie dookola a teraz odlecial....

mama_zuzi1980 pisze:No i ciekawa jestem tych smoczkow Aventa, bo ja mam poki co 4 dwa na dzien i te dwa fluorescencyjne na noc... o takich jak piszesz nie slyszalam... one maja jakas nazwe?

Ja mialam do tej pory tez z Aventa, nie wiem jakie :) Takie 0-3 miesiace i uzywalam ich w dzien i w noc... A te co dzis kupilam, moze to nie nowosc?? W kazdym razie wczesniej ich nie widzialam. Wogole to zmusilas mnie do grzebania w koszu, bo wyrzucilam juz opakowanie :-D Rekawiczki i dawaj poszukiwanie, misja specjalna dla Mamy Zuzi :) I znalazlam, nazwy nie ma... pudeleczko jest takie pomaranczowe, smoki sa od 0 do 6 miesiecy, na dole napis PHILIPS i tylko info "Extra airflow for sensitive skin".

No a macierzynstwo chyba rzeczywiscie mi sluzy, za wyjatkiem pierwszego tygodnia co to ryczalam jak bobr :) Na kolacje ziemniaczki zapiekane z serem, kotleciki mielone, sos pieprzowy, suroweczka i czerwone winko, walne se lampeczke, pierwsza od dlugiego czasu. Bedzie czad :D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2007, 19:55

Hej
Ula gratulacje ogromne!!!!!
Paulinka prześliczna Majeczka !!!!!!!ja tez już chce moja Lalunię
byłam u gina,wszystko ładnie przygotowane..mamy sie bzykac non stop...za bardzo nie mam ochoty na to no ale jak mus to mus :-D :-D :-D jutro mam liczyć ruch i zadzwonić do niego o 21 i on zadecyduje o ktg..a jak nie urodzę w tym tygodniu to wywołujemy od poniedziałku
mamo_zuzi ale mi narobiłaś ochoty na colę..to my tylko zostałyśmy ....która pierwsza :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 20:01

Lalka pisze:mamo_zuzi ale mi narobiłaś ochoty na colę..to my tylko zostałyśmy ....która pierwsza :-D


Nie wiem czy wypada mi byc tak mila i zyczyc Ci tych "przyjemnosci" ;-) pierwszej :-D

[ Dodano: 2007-10-01, 20:07 ]
Na Radosnych juz bylam, nie moglam sie powstrzymac :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 paź 2007, 20:22

Kocura Majeczka śliczniuchna, taka landryneczka :ico_brawa_01:

Ulamisiula brawa dla mamuśki i Benia :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980 pisze:pazdziernikowka bede.. nie bede do Was pasowala chyba :-(


a co to wogóle za jakieś głupawe myśli :ico_nienie: jesteś jedną z nas i tyle, i my Cie nigdzie na inny wątek nie puścimy :ico_brawa_01: no i przecież nie bez powodu nowy wątek na niemowlaczkach ma nazwe "dzieciaczki mamuś z terminem wrzesień" a Nell to też z terminu wrześniowa, tak że spokojnie na nią poczekajmy :ico_oczko:

jeszcze tylko Lalka i MamaZuzi i przenosimy sie na niemowlaczki :-D

mama_zuzi1980 pisze:teraz pojechal z Zuzia do sklepu po cole i czipsy dla mnie :-)


no korzystajcie z niezdrowego żarełka teraz bo później matka karmiąca to musi sobie odmawiać tych zakazanych przyjemności :ico_olaboga: kurde... a tak napiłabym sie tej zimnej coli :ico_placzek:

Dominisia pisze:Jasiu jak poje, odbije sie mu, to po prostu go odkladam, czasami daje smoka czasami nie... On bawi sie raczkami, czasami cos tam pokweka, ale nie reaguje na kazde jego mrukniecie, oglada sobie swiat a potem sam zasypia


mój dokładnie to samo, jak poje to kłade go do łóżeczka albo do wózka i on sie tak rozgląda a później zasypia.

My wróciliśmy od dr, dostałam ochrzan bo pożaliłam sie dr że moje karmienia trwają godzine i w nocy mi ciężko a on mi na to żebym zaczęła skracać te karmienia bo zrobie SOBIE krzywde mając dziecko przy cycu non stop :ico_olaboga: więc juz w samochodzie jak go karmiłam to 15min i koniec wyjełam mu cyca i wsadziłam smoczka o dziwo spokojnie to przyjął...pewnie dlatego że zaraz jechaliśmy samochodem a on zawsze wtedy śpi :ico_haha_01:
aaa i dr powiedział ze Szymuś ma delikatnie asymetryczną główke przez to że lezy ciągle na jednym boku i jego ciałko układa sie zawsze w którąś strone a nie na prosto:ico_szoking: normalnie płakac mi sie zachciało :ico_placzek: ale lekarz mnie pocieszył że to kwestia kilku miesiecy i bedzie ok, a od razu nam to mówi żeby tego nie zaniedbać. jutro mam dzwonic do dr bo ma dać nam namiary na rehabilitanta specjaliste od takich maluszków żeby jeszcze on ocenił i ewentualnie pokazał nam jak mamy malego układać i z nim ćwiczyć.
kurcze dobrze że pojechalismy na ta wizyte, oczywiscie pediatra u nas w ośrodku zdrowia nic sie nie dopatrzyła jak byliśmy na konsultacji.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 20:36

eve81 pisze:i my Cie nigdzie na inny wątek nie puścimy :ico_brawa_01:

kocham Cie normalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
eve81 pisze:a tak napiłabym sie tej zimnej coli :ico_placzek:

Prosze oto wirtualna cola dla Ciebie:
:ico_kawa:
eve81 pisze:mój dokładnie to samo, jak poje to kłade go do łóżeczka albo do wózka i on sie tak rozgląda a później zasypia.

suuuper, mam nadzieje ze tez taka Nell bedzie :ico_brawa_01:
eve81 pisze:lezy ciągle na jednym boku i jego ciałko układa sie zawsze w którąś strone a nie na prosto

Nie martw sie Eve, mojego brata coreczka tez miala malutkie problemy z napieciem miesni i po cwiczonkach wszystko jej minelo, ma teraz 2,5 roku i jest zdrowiutka. Dobrzeze lekarz zauwazyl, bo im wczesniej sie zaczyna tym efekty sa szybsze.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 paź 2007, 21:20

mama_zuzi1980 pisze:Prosze oto wirtualna cola dla Ciebie:
:ico_kawa:


pyszna ta cola poprostu :-D :ico_oczko:

a ja popijam soczek jabłkowy w piżamce :-D mój maluch śpi,ale jakoś tak niespokojnie :ico_noniewiem: jak wypadnie mu smoczek to od razu kwęka i na płacz mu sie zbiera, trzeba w pore zareagować, no nie wiem może głodny..no ale lekarz powiedział żeby nie trzymać tak długo przy cycu więc ja musze sie chyba :ico_puknij:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

02 paź 2007, 06:48

eve, musisz go sama ukladac na strone przeciwna do tej co sie uklada, ja tak robie bo oczywiscie mama mi tak kazała :ico_oczko: nie ma to jak mamusia.

A tak w ogole to własnie dzisiaj przyjezdza :ico_brawa_01: nie bede sama w domku siedziec. A jeszcze egzaminki na podyplomówce, musze sie uczyc.

A mój misio szalal troche w nocy, a juz myslalam ze mi da pospac, tak jak wczoraj. Ale nad ranem zrobil kupke (moze go to meczyło) zjadł butelke i usnal :-D

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-02, 06:50 ]
chciałam wam wstawic nowe zjatka malego aleniemoge zmienic tego w profilu, cos mi szwankuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 paź 2007, 09:33

melduje sie dzisiaj

ewasiek, no właśnie tak teraz robie, układam go w przeciwną stronę.

a my sie wybieramy z Szymusiem na zakupki, jedziemy samochodem jakies 20km w jedna strone...a co sobie bedziemy żałować..hehe

odezwiemy sie później

a oto mój Szymuś, jutro skończy miesiąc :ico_brawa_01: :

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-02, 09:34 ]
wczoraj na wadze było pełne 4kg :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość