Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 paź 2007, 13:43

Witam kochane :ico_haha_02:
Ja dzis po wizycie u fryzjerki zaraz zmykam na zakupki a pozniej jak wypali to spotkanie z Martusia :ico_haha_01:
Sandrusia co z toba?? Pogniewalas sie na nas??

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

07 paź 2007, 14:06

Czesc KOCHANIUTKIE!!!
Co tam u was slychowac. U nas OK, goraczka uciekla, wysypka znikla (prawie ale do jutra nie bedzie sladu) UFFFFF nawet nie wiecie jak mi ulzylo.
Dziekujemy slicznie za slowa otuchy, jak by ktoras niunie dopadla ta wstretna trzydniowka sluze porada, chociaz moze was ominie :-) .

Buziaczki ogromniaste Obrazek Obrazek Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 paź 2007, 14:44

witam moje kochane nie pogniewalam sie na was :ico_nienie: wybaczcie ale nie mialam jakos weny do pisania :ico_noniewiem: ale sledze was na bierzaco :-D odpisze pozniej :ico_sorki: u nas ok zaraz jade chrzest zalatwic w kosciele :ico_olaboga: zobaczymy jak pojdzie :ico_noniewiem: mam takie pytanko czy ktos z was kto robil prawko w uk ma moze testy w polskim jezyku? bo mnie przeraza ta ilosc pytan i to po angielsku :ico_olaboga: :ico_placzek: napisze pozniej i juz was nie opuszcze :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

07 paź 2007, 15:39

Hej Kochane!!! Dzieki za porady co do Mayci.
Okazalo sie, ze to grypa zoladkowa :ico_olaboga: , dopadlo i mnie i Kube wczoraj, umieralismy wszyscy troje :ico_placzek: .
Od piatku Maya nie jadla i nie pila, wymiotowala i miala rozwolnienie tak jak my, wczoraj kolo dwudziesej zadzwonilismy na ta linie czynna dwadziescia cztery na dobe, i co? I nic :ico_zly: najpierw odebrala sekretarka, przyjela zgloszenie, po godzinie zadzwonila pielegniarka mowiac, ze to bardzo niedobrze, ze Maya tyle dni nic nie je i nie pije, no gdyby bylo dobrze to bysmy nie dzwonili :ico_puknij: , ale tez :ico_puknij: nie pomogla bo niby jak???? Po 6 godzinach zadzwonil lekarz, ktory tez nie pomogl :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: PLAKAC MI SIE CHCE jak to sobie wszystko przypomne, wczoraj w nocy to juz Maya nie kontaktowala, lala sie przez rece, co jej wmusilismy wode do picia to od razu zwracala i tak w kolko, a oni nawet nie kazali do szpitala przyjechac!!! Apteki tu nie czynne :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: koszmar, dopiero w nocy przypomnialam sobie, ze mama w Polsce kupila nam saszetki do rozpuszczania w wodzie, elektrolity, zeby sie dziecko nie odwodnilo, podalalm po lyzeczce i od razu lepiej. Dzis juz jest ok ale dalej nie je, ale wlewam jej te elektrolity, ale dzieki bogu juz torsje i biegunka ustaly.
A ci lekarze tutaj to lepiej niech sie zajma czyms pozytecznym np sprzataniem ulic bo nic innego nie potrafia :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_puknij:
Po raz kolejny sie utwierdzilam, ze zachorowac tu to dopiero sie zaczyna problem, jak mozna tak olac male dziecko??? Jak mozna udzielac raz medycznych przez tel??? Jak wczoraj to wszystko mamie opowiedzialam to mi nie uwierzyla!!!
Kazala nam o nic nie pytac tylko do szpitala jechac, ale jak wszyscy troje z biegunka i wymiotujacy??? :ico_placzek: Pewnie musieli bysmy tam czekac az sie ktos zlituje i nas przyjmie??? ACH szkoda gadac...
Czy tylko ja mam takie perypetie i Marta?
Jak w ciazy dostalam temp, wymiotowalam itp, to tez przez tel Kuba gadal z idiotka i co nic!!! Kazala podac paracetamol, ktory pomogl tyle co i nic.
Uciekam bo was zanudzilam na smierc.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 paź 2007, 16:12

witam mamuski!
ja to was chyba w życiu nie doczytam :ico_wstydzioch: tak po łebkach wiem, co u was słychać, ale to nie tak jakbym chciała :ico_noniewiem:
u mnie nic nowego, lenusia zdrowa, kuba też zwarty i gotowy do ataku, więc sielanka rodzinna trwa :ico_oczko: wczoraj były karty z alkoholem, bardzo fajnie spędziliśmy wieczór, pośmialiśmy się i było prawie jak dawniej, tylko dzieci w domu, soczki na stole i mini mini na okrągło :ico_oczko:
na angielskim jest świetnie, moja grupa jest bombowa! ludzie tak śmigają po angielsku, że wymiękam, ale u mnie gramatyka leży całkiem i pisownia, mam nadzieje, ze do marca nadrobie, kubie też sie podoba, ale on ma taką jakąś "biznesową" grupoe, bo same garnitury i garsony tam chodzą :ico_noniewiem: lenke zapisaliśmy do takiego mini-żłobka przy tej szkole, więc mam ją na oku - w sali są kulki, jakieś klocki i kilkoro dzieci, no, ale najważniejsze, ze jest tanio :-D bo tylko 7 zł za godzine :ico_brawa_01: :-D czyli nadal gen skarpety sie we mnie odzywa :ico_olaboga: :ico_oczko:
kuba pojechał na szczupaka, ale do 7 ma wrócić, lenusia śpi, a ja musze nadrobic troche takich papierów do pracy :ico_noniewiem:
Delfinko buziaki dla Mayusi, mam nadzieje, ze cała rodzinka niedługo będzie juz zdrowa :ico_buziaczki_big:
Martusia tak mi szkoda Frania, takie maleństwo, ale cały czas chorutki :ico_noniewiem: trzymam kciuki za ten cholerny paszport :ico_noniewiem: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-07, 17:35 ]
martuchafrost pisze:zero papierosów !!!!!

duma mnie rozpiera, mam nadzieje, ze przynajmniej do 18-stki Frania wytrzymasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
no i dobrze, ze imprezka byla, tyle masz zmartwienz maleństwem, ze chociaz troche mogłaś wyluzowac :ico_oczko:
martuchafrost pisze:a ja mam 29 stara d...ze mnie hihiihihihih

stare nonono to mają czterdzieche na karku :-D
Ostatnio zmieniony 07 paź 2007, 17:32 przez kaasiaa79, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 paź 2007, 16:12

DELFINA pisze:Czy tylko ja mam takie perypetie i Marta?

Delfinko moze my jakies pechowe jesteśmy :ico_olaboga:
kochana trzymam kciuki za Maycie, ale dobrze ze choć troszkę jej sie poprwaiło, buziale dla niej :ico_buziaczki_big: a dla Was duzo zdrówka kochana :ico_pocieszyciel:
Witam nowe ciężarówki :ico_ciezarowka: fajnie ze jesteście :ico_brawa_01:
Justynka ciesze sie ze Alexik juz lepiej :ico_brawa_01:
u nas nic nowego, Franio nadal kaszle, jutro dzwonie do polskiego lekarza tutaj i powiem muze chce zeby mnie prywatnie przyjął :ico_olaboga: trudno, do Irola nie pójde, konowały :ico_puknij:
a my wczoraj impreze w domu mieliśmy :ico_olaboga: o matko!!! Jacka koledzy z pracy i kolezanka byli, ale sie spili :ico_olaboga: znaczy sie oni, bo mój Jacek :ico_chory: a ja dwa małe piwka wypiłąm, ale nawet nie miałam ochoty na piwo, tak jakos, a i pojechali do domu o 3 nad ranem, a darli sie w niebogłosy :ico_olaboga: nasi sąsiedzi pewnie zawału dostali :ico_olaboga: aha i mowili mi, ze lepiej wyglądam niz przed ciążą :ico_szoking: pochlebia mi to, ale nikt z nich nie wie ile miałąm tynku na twarzy,ze tak wyglądałam :ico_smiechbig: a !!!! i myśleli ze ja mam 24 lata :ico_szoking: a ja mam 29 :ico_brawa_01: stara d...ze mnie hihiihihihih
a ja sobie od dzis postanowiłam: zero papierosów !!!!! obiecałam synowi, ale nie wiem jak długo wytrzymię :ico_olaboga:
Emilka nie wiem zo ze spotkaniem bo u nas pogoda do d.... znaczy sie zaczeło padać

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

07 paź 2007, 18:18

witajcie :ico_oczko:
SANDRUSIA)), jezeli chodzi o prawko w uk to ja zdawalam 2 lata temu, niestety nie mam polskich testow, ale jakby co to sluze pomoca... Dodatkowo tutaj obok testow trzeba zdac krotki tescik z filmow o zagrozeniu na drodze, plyte dvd z przykladami testow mozna kupic np w Currys albo PC World.
DELFINA, martuchafrost, lekarze w tym kraju przechodza samych siebie - niestety, w zeszlym roku znalazlam sie w szpitalu z dosyc powaznym zapaleniem pluc i calkowicie odwodniona po tym jak moj lekarz odsylal mnie do domu 3 razy z paracetamolem bo stwierdzil ze nie ma sensu antybiotyku przepisywac bo moze samo przejdzie :ico_olaboga: . Najlepiej od razu jechac do szpitala bo zanim lekarz odzwoni to czlowiek juz dawno moze byc na tamtym swiecie... a niby taki rozwiniety ten kraj :ico_puknij: Mam nadzieje ze czujecie sie juz lepiej :ico_oczko: Zdrowka Wam zycze i moc zdrowotnych fluidkow dla waszych malenstw
**************************
**************************
**************************
pozdrowionka

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 paź 2007, 18:36

Witam :-) To znowu ja przyszlam Was jeszcze popytac :ico_wstydzioch: Czy mozecie mi powiedziec jaki mniej wiecej zarobki są w Anglii i do jakiego miasta najlepiej pojechac? Prosze o pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 paź 2007, 21:10

Ivon witaj !!!!! z pewnością nikt Ci z nas nie odpowie jednoznacznie jakie są zarobki, bo zalezy jaka praca, jaka część Anglii i wogóle , a co do miasta to kazde miasto ma w sobie jakiś urok, są plusy i minusy, jak wszedzie :ico_oczko:
ale co do zarobków to pewnie wahają sie od najnizszej krajowej czyli koło 860 f na miesiąc do ok 1600, 1800 f na miesiąc no trudno mi określic bo wszystko zalezy jak juz pisałam jaka praca, czy znasz język itp

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 paź 2007, 21:13

Kochane,
przeczytałam Was (co zajęło mi naprawdę mnóstwo czasu) ale niestety nic dzisiaj nie odpiszę gdyz muszę zmykać do łózeczka, bo ostatnio mamy ciezkie noce z Viki. Marchew tak ja uczuliła, ze wygląda jak mały indianiec :ico_zly: i się drapie... a do tego płacze mi w nocy przez sen :ico_olaboga:
Na szczęscie jutro przylatuje mój mąż więc będę miała więcej czasu dla was i wtedy napisze więcej i nadrobię zaległości.

Napisze wam tylko, że mój brzdąc zaczyna naukę raczkowania :ico_olaboga: pupa do góry i... koniec, bo raczki jeszcze nie dają rady a rehabilitant podłapał grypsko i od 2 tygodni jestesmy bez ćwiczeń... A nózki jej nie smakują, nawet jak przypadkiem wsadzi sobie do buzi to pluje potem i ma skwaszoną mine :ico_oczko: :-D

A ze złych wieści to Viki miała badanie krwi (na którym nawet nie pisnęła :ico_szoking: ) i ma za wysoka w stosunku do normy liczbe leukocytów :ico_olaboga: Zobaczymy co na to alergolog powie ...

Na koniec wam się podziele sie z wami nowina że dłuuuuuuuugim zastanawianiu się podjelam decyzje, że (jeszcze narazie na 99%) ruszam dupsko i ide na studia... Jedne już mam, ale od kilku tygodni baaaardzo mnie ciągnie na inne. A to dzięki mej córeczce, bo nic na tym świecie nie dzieje się bez przyczyny :ico_nienie: Wiec kochane, jesli tylko zdam testy z angielskiego to za kilka miesięcy bede pilna studentką, hihi... Kierunek - alergologia dziecięca... walnęło mi na głowę na maksa, co?? :ico_puknij: :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość