Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

12 paź 2007, 10:58

asika82 , gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,bardzo się ciesze ,że stało sie tak jak mówiłaś ,dzidzia przemówiła.Moja też wczoraj dała do wiwatu ,teraz jest na etapie fikołków ,przez godzinkę się wierciła .Lekarz niechciał mi uwierzyć ,że tak szybko czuję ruch ale powiedział ,że to możliwe.Wieczorkiem jak się położyłam z męzusiem kazałam mu położyć rękę na moim brzuszku i on równierz to czuł.A rano mi powiedział "miałem sen ,że dzidzia się urodziła i był to chłopiec i ważył 4100g. ".Powiedziałam mu żeby nie krakał bo to ja muszę urodzić a nie on ,ja poproszę o troszkę mniejsze dziecko tak do 3500g. hihihi,ale mam marzenia.
Niestey jestem jeszcze w pracy i mam smutną wiadomośc dziś mój mąż jest w domku więc do kompa się nie dostane ,może jakimś fuksem na chwilkę wlece na TT :ico_placzek: Buziaczki dla Wszyskich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

12 paź 2007, 11:18

Witajcie moje robaczki,
ja tylko na chwilkę, właśnie zjadłam śniadanko, bo przerwa była i tak cichaczem po ściemie zaglądam do Was (bo w pracy, to tak legalnie mi nie wolno :ico_oczko: )
życzę Wam miłego dnia
mnie dziś na szczęście odpukać, głowa nie boli jak narazie... ale za to plecy mnie bolą strasznie! niewyspana jestem, pół nocy nie spałam miałam gorączkę, dreszcze, spałąm pod kołdrą, kocem (a w domku nagrzane, bo się pali w centralnym) i tak mnie trzebało, co chwile przechodziły mnie takie dreszcze, gęsia skórka wychodziłą i te blecki - no typowo mnie łamało jak na grypkę! w końcu wstałam, zażyłam 1 tabl. apap'u i po ok. pół godz. zaczęła mi schodzić gorączka i usnęłam, a rano tak mi się nie chciało wstawać....
w końcu wstałam, zrobiłam sobie papu do pracki, noi obowiązkowo w domku też śniadanko i co i znów :587: , no ale dam radę, muszę....
myślałam o tym żeby wziąść urlop na dziś, ale dziś u nas jest wypłata, tzn. przelewy poszły wczoraj, dziś jak ktoś bierze nie na konto, to w kasie szefowa wypłaca, nie ma P. Kasięgowej jest tylko szefowa i Kadrowa, to ja też musze być, bo one potem z kasą i kwitkami się szykują to kto by w biurze suiedział, ale powiedziała mi szefowa, że jak się odrobią z wypłatą to będę mogła iść do domku, no ale czas pokaże co to będzie...

pozdrawiam

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 paź 2007, 11:42

Myszka ja tez dziś miałam poranne wymioty :587: ... ciekawe kiedy mi sie to skończy :(

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

12 paź 2007, 11:43

słoneczko4, ale twoj maz ma sny :ico_brawa_01: moj wlasnie tez na chwile wpadl do domku i do zakopanego sie wybiera na robotke wroci pewnie pozno wieczorkiem.Myszka_, kuruj sie dziewczyno wez pare dni wolnego i sie wygrzej w domku zeby cie nic nie dopadło powaznego !!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 paź 2007, 11:46

ale mnie ten brzuch boli !!!!myslalam, ze nie dojade do domu, taki mam bol silny. az sie poplakalam. teraz leze w lozeczku to jest lepiej ale jak wstane to zaczyna sie od nowa. nospa nie pomogla wczoraj wiec chyba nie ma sensu jej brac. moze samo przejdzie.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

12 paź 2007, 12:06

asika82, wez nospe !!!!!!!!a jak po nospie nic nie przejdzie a bol sie bedzie nasilał to zbieraj sie i do lekarza !!!!!mam nadzieje ze przejdzie

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 paź 2007, 12:18

jak leze jest ok a jak podniose sie nawet do kompa, ktory lezy ze mna na lozku to skurcze jelit czuje. tak mysle, ze moze to od elevitu bo wczoraj zaczelam przyjmowac.

[ Dodano: 2007-10-12, 12:20 ]
wzielam nospe, zobaczymy czy przejdzie. leze dalej i czekam. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

12 paź 2007, 12:26

wzielam nospe, zobaczymy czy przejdzie. leze dalej i czekam. :ico_noniewiem:
_________________
musi przejsc

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

12 paź 2007, 13:37

Witajcie!
Myszka_, biedactwo. Kuruj się. Bierz wolne i wylez to choróbsko.
meggi_24, nadal mdłości?? Wspłczuję Ci!
asika82, jak ból nie minie to do lekarza.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

12 paź 2007, 13:59

Hej kwietniówki, no i ja też rano po śniadanku zaliczyłam :587: ale mnie pomaga po tym jabłko, więc jem je na kilogramy :-D

asika82 gratuluje ruchów dzidzi, superowo już się nie mogę doczekać kiedy ja poczuję. Niestety ja chyba na samym końcu :-| .
Poleż sobie lepiej w łóżeczku i nie wstawj a jak nie przejdzie to zmykaj do lekarza.

Myszka_ ciebie też sie to tyczy, po pracy do wyrka i gorące mleko z miodkiem.

A ja dziś ide na małą imprezkę z parcy z okazji dnia nauczyciela, no i nie mam się w co ubrać. :ico_olaboga: . w dzinsach nie pójde a co zakładam na siebie to takie obcisłe, że wyglądam głupio :ico_zly: No ale co zrobić, dzidzia rośnie i tylko to się liczy. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość