Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 19:39

mambii82 pisze:Chyba dziś to jestem u kresu sił :ico_sorki:
ja już na pewno a najbardziej boli mnie gardło a dzieciaki doprowadzaj mnie do nerwicy :ico_zly: :ico_zly:
Ika nie szalej z tą kanapą i dywanem, miałyśmy na siebie uważać i nie szarżować się rak !!!! :ico_nienie:
wiesz co ktoś musiał to zrobić bo jeszcze chwila to mój syn by w końcu sobie głowę roztrzaskał bo cały czas właził na okno i skakał z parapetu co kończyło sie płaczem teraz maja kanapę pod oknem i już wiem że sobie karku nie skręci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo tak to musiałam cały czas za nim łazić i pilnować aby nie właził na ten parapet a teraz będę spokojniejsza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 paź 2007, 20:17

No, teraz będzie mu łatwiej wejść na ten parapet i mama będzie spokojniejsza, że się dziecko nie zmęczy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 21:29

kilolek, a wiesz co ci powiem teraz go ten parapet już nie interesuje i ani razu na niego nie wlazł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama jestem w szoku :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

18 paź 2007, 23:04

dziewczyny u mnie w rodzinie wydarzyla sie tragedia :ico_placzek: mojego meza bratowa urodzila dzis córeczke termin miala dopiero na poczatek stycznia , wiec to ok. 26 tydzien ( nie wiem dokladnie) wazy tylko 1380 gram :ico_placzek: i przewoza ja na do innego miasta na oddzial ratowania noworodkow .... Boze spraw by wszysatko dobrze sie skonczylo, nic nie zapowiadalo tej tragedii - byla pod kontrola lekarza, wyniki byly ok, jeszcze w ubiegla sobote czula sie dobrze, bo byla na slubie u siostry meza.... czy wiecie cos nt. szans dla takiej kruszynki ?? to chyba byl 7 miesiac lub koniec 6.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 07:44

Agata27, To faktycznie kruszynka ale z tego co wiem to jak waży już ponad 1 kg to ma szanse aby żyć i życzę aby wszystko było dobrze :ico_oczko:
To ja was witam z samego rana coś dziś spać nie mogę najpierw do 3:00 siedziałam i oglądałam CSI a po 6:00 wstałam zrobić mężulkowi kawę on poszedł do piekarni a ja przez ten czas zagotowałam dzieciakom mleko,umyłam naczynia,zamiotłam i wzięłam sie za sprzątanie ale na mnie nakrzyczał wiec usiadłam do kompa :ico_oczko: Ale normalnie wam powiem że mu też coś sie stało w nocy jak oglądałam ten serial to on zaczął mi chrapać to go szturcham aby przestał a on w śpiku wstaje całuje mnie w ramie staje koło kanapy i mówi do mnie gdzie jest......(nawet nie zrozumiałam bo to wybełkotał) i kazał mi sie zbierać chciał mnie do szpitala zawieźć :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to mu kazałam sie położyć to tak mnie przytulił i jak tylko sie ruszyłam to mi buzi dawał :-D on chyba też czuje że to końcówka :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

19 paź 2007, 07:51

ika ale miałaś fajną nocke :ico_oczko: a mężus przeżywa to widać :ico_oczko: moj też czasami chrapie, ale jak Go budzę to się pyta "Co się stało?" bo on nie wie że chrapał.

agata to naprawdę kruszynka, ale tak jak pisze ika jeśli ma ponad 1000 gram to ma szanse. Tylko czeka ją wiele badań, bo płucka pewnie jeszcze nie wykształcone i oczka bedą jej badali, jeśli dziecko leży dużo w inkubatorze to badają czy nie doszło do naświetlenia. Dużo siły rodzicom tej kruszynki życzę.

Ja nie spałam od 3.00 bo Zuzia mi się przeziębiła i strasznie kaszlała, więc biegałam do niej ci chwilkę i w końcu położyłam się obok niej i nad ranem zasnęłam , ale strasznie ciasno nam było, bo Zuzka juz duża a ja z brzuszkiem.

Dziewczynki zostało mi 40 dni więc :ico_tort: :ico_kawa: dla WAS. (a ten tort ma oczy, chyba ze strachu przed rozwiazaniem)
Tak sobie czasami myślę że wy juz urodzicie a ja tu sama zostanę :ico_placzek: i do kogo będę pisać.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2007, 07:57 przez ania25, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 paź 2007, 07:55

:ico_smiechbig: Ika, świrują nam te chłopaki troszeczkę :ico_haha_02:

Agatka, nie martw się. Kruszynka ma bardzo duże szanse, bo wbrew pozorom jest już duża! Szósty miesiąc to już coś! Oglądałam kiedyś program o takim oddziale noworodków i tam mówili, że ratują maluszki już od 400g! A takie duże to niemal wszystkie. Jedyne co im zagraża jak trafią na taki odział to wady wrodzone. Jeśli maluch nie ma wad wrodzonych, które by mu utrudniały procesy życiowe to na pewno dojdzie do siebie. Ale niestety ze 2-3 miesiące poleży w inkubatorze.
Wiecie wydaje mi się, że w takich przypadkach matce powinien przysługiwać dodatkowy urlop macierzyński, bo przecież zanim maluch wyjdzie ze szpitala to on się prawie skończy, a wiadomo, że wcześniaki potrzebują więcej opieki przez pierwsze pól roku,a nawet rok.

[ Dodano: 2007-10-19, 08:01 ]
A my dzisiaj już w terminie jesteśmy :ico_haha_02: Idziemy po południu do gin i na pewno dostaniemy skierowanie do szpitala. Już się nie mogę doczekać :ico_haha_02: Jak na złość dziś się doskonale czuję. Może jak się trochę bardziej rozbudzę to posprzątam porządnie mieszkanie, może coś się ruszy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 08:02

ania25, wcale się nie dziwię że mała chora ta pogoda taka dziwna raz ciepło raz pada wrrrrrrrr a moje wczoraj tak sie bawiły że Kuba przyszedł z siniakiem koło oka ale zadowolony :ico_puknij: a ja wczoraj dostałam od męża 2,5 kg cukierków z jakimś alkoholem zjadłam 3 i miałam dosyć i tak sie śmieję że sie upiłam i dlatego spać nie mogłam :ico_puknij: :-D :-D
kilolek pisze:Ika, świrują nam te chłopaki troszeczkę :ico_haha_02:
No kurcze ten mój ost.to bardzo jak tylko coś mnie zaboli to sie pyta czy już jedziemy :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-19, 08:05 ]
ania25 pisze:Dziewczynki zostało mi 40 dni więc :ico_tort: :ico_kawa: dla WAS
Pycha :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania25 pisze:Tak sobie czasami myślę że wy juz urodzicie a ja tu sama zostanę :ico_placzek: i do kogo będę pisać.
No co ty tez tak myślałam że będzie mi brakować naszego wątku ale założymy sobie nowy np listopadowe mamusie :ico_oczko: albo październikowo-listopadowe :ico_haha_02:
kilolek pisze:A my dzisiaj już w terminie jesteśmy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 paź 2007, 08:09

Ika202 pisze::ico_oczko: albo październikowo-listopadowe :ico_haha_02:
OOOO no widzisz i sprawa się rozwiązała! Nie będziemy się musiały rozstawać :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 paź 2007, 08:15

kilolek pisze:OOOO no widzisz i sprawa się rozwiązała! Nie będziemy się musiały rozstawać :ico_haha_02:
No mam nadzieję że jednak mimo braku czasu nie zapomnimy o sobie bo nasza Anetka już chyba zapomniała :ico_noniewiem: Chyba dziś będę robić to ciasto na które przepis dała Ewa no jestem go bardzo ciekawa ale to wszystko zależy od tego czy mi ktoś do sklepu pójdzie bo to jednak spory kawałek a nim ja sie z dziećmi do kulam to mi sie wszystkiego odechce :ico_oczko: a i po ziemniaki trzeba iść no to ten worek 10 kg ktoś też musi donieść do domu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość