basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

30 paź 2007, 19:16

Witam was kobietki. U mnie bez zmian. Nic się nie dzieje kilogramy przybywają, nogi puchną. Nawet codzienny sex nie pomaga w wywołaniu. Małemu najwidoczniej super w brzuchu.

Kilolek też się strasznie poce nie wiem z czego to wynika nawet wtedy jak nic nie robię.

Wiecie co ja kupiłam laktator i biorę go do szpitala bo z doświadczenia poprzedniego porodu wolę dmuchać na zimne. Z moim pierwszym synkiem po cesarce na następny dzień zrobił mi się nawał pokarmu, a to bardzo boli dobrze ze dziewczyna miala na sali i mi pozyczyla bo kiepsko bym sie widziała. Laktator mam z firmy Tommee Tippe jest rewelacyjny bratowa taki ma. Butelki też mam z tej firmy. Są lepsze od Aventu dziecko nie ma kolek.

Syna mojego karmiłam 1,5 roku i co jeszcze kupiłam sobie silikonowe osłonki do karmienia na brodawki wiem, że gdyby nie one to mojego synka pierwszego nie karmiłbym bo strasznie mnie pogryzł. Wyłam z bólu.Teściowa poszła do apteki i kupiła mi te osłonki i przyniosła do szpitala są rewelacyjne. Teraz też nie dam piersi dziecku bez tego kapturka nie mam zamiaru cierpieć z powodu zakrwawionych i zjedzonych brodawek.

[ Dodano: 2007-10-30, 18:22 ]
tak wygląda ten laktator.
http://allegro.pl/item259030345_tommee_ ... wys_0.html

Też teraz nie mam pokarmu ani kropelka mi nie leci, ale nie martwię się bo z pierwszym też tak było. Mleczko przyszło po porodzie. :-)

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 paź 2007, 19:34

Hej dziewczynki
Widzę, że Kilolek miała skurcze a teraz jej nie ma. U mnie zaczęło się identycznie jak u niej także może się rozpakowała już ????
U nas powolutku. Byłam dziś z mała u lekarza znów będą jej pobierać krew z żyłki, bo badanka wykazały, że dzidzi ma przeciwciała tokosplazmozy i różyczki, które dostała ode mnie. Tylko nie bardzo rozumie po co powtarzać te badania skoro to są przeciwciała i świadczą o tym, że nie można się zarazić tymi chorobami. No ale trudno się mówi. Z Julką codziennie śmigamy na spacerki już wychodzimy po 40 minutek, ale nie mogę się doczekać jak będzie t trochę dłużej :-) .
3majcie się dziewczyny i szybko się rozpakowujcie. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 paź 2007, 19:39

w sprawie laktatora to czekam wlasnie na moja mame bo ma mi przywiez tylko sie boje ze nie zdarze bo mieszkam w hiszpanii a mama ma dopiero przyjechac 25 listopada w sumie to wszystko juz mam dla malej dzisiaj kupilam rozowiotki reczniczek i czekam na lozeczko podobno na poczatku listopada ma byc ale z hiszpanami nigdy nic nie wiadomo

mam pytanko z jakiej firmy kupujecie kosmetyki i dokladnie co kupujecie ja chyba sie zdecyduje na mustela bo chcialam nivee ale tutaj nie ma

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 paź 2007, 19:50

iwona83, mój brat też mieszka teraz w Hiszpanii chyba w Arteixo albo ja coś pomieszałam :ico_oczko: Nie martw sie zdążysz mała na pewno poczeka za babcią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 paź 2007, 20:45

iwona83, ja kupiłam nivea. Mustela u nas też jest ale ceny tych kosmetyków są porażające :ico_szoking:

Też myślałam o tym laktatorze z tommy bo butelkę tez mam z tej firmy ale jego cena nie jest mała :ico_noniewiem: . Już sama nie wiem co obić. Nakładek na razie nie kupuję, może uda mi się bez nich karmić a jak nie to w każdej aptece można je kupić.

Ja trochę pospałam, miałam dwa skurcze co 15 minut i znów cisza. Kolejne trzy osoby do mnie dzwoniły i pytały czy coś się dzieje a ja na nich krzyczę że wykraczą poród na 1 :ico_nienie:

IKA ja wiem że ty szukasz sponsora, ale zmartwię cię bo takiego to i ja szukam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 paź 2007, 20:58

Evik.kp pisze:IKA ja wiem że ty szukasz sponsora, ale zmartwię cię bo takiego to i ja szukam :ico_oczko:
:-D :-D :-D :-D
Evik.kp pisze:ja kupiłam nivea
ja tez polecam kosmetyki firmy Nivea :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

30 paź 2007, 21:44

Witajcie!!!!

Ja już jestem w domku. Jak na razie w dwupaku :ico_ciezarowka: Pobyt w szpitalu nie był taki straszny, ale tęskno mi było za moimi chłopakami :ico_placzek: i chciałam już szybciutko do domu. Wyniki troszeczkę się poprawiły, ale najważniejsze, że nie spadają. Adaś jak na razie nie zamierza opuszczać cieplutkiego brzuszka, ale w szpitalu zaczęłam odczuwać skurcze przepowiadające.

Dzięki za miłe słowa :-D :-D :-D

Lecę, bo jestem zmęczona no i czeka na mnie mój luby :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 20:45 ]
Ooooo...dopiero zdałam sobie sprawę, jak zobaczyłam suwaczek, że zostało mi jeszcze dwa tygodnie do porodu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 paź 2007, 22:03

Witaj Agnieś z powrotem!

JA jeszcze tu jestem, ale nic się [rzez cały dzień nie zmieniło. No prawie nic: po obiedzie miałam już skurcze równo co 30 min i to chyba z 8, a później znów wszystko zwariowało. Idę teraz pod prysznic, jak nic się nie zmieni to pojadę do tego szpitala choć nie chce mi się okropnie, bo to kawał drogi.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 paź 2007, 23:32

kilolek, te skurcze są najgorsze najpierw cię męczą pół nocy i nagle mijają :ico_olaboga: mnie znowu coś zaczyna brzuch i plecy boleć i teraz oby do 2 listopada :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-31, 05:13 ]
kilolek, i jak tam nocka bo u mnie było fatalnie już myślałam ze to koniec ale jednak jak zwykle zmyła :ico_zly: ale kolejna nocka z głowy :ico_placzek: zaraz idę sie położyć może uda mi sie zasnąć :ico_noniewiem: A i miłego spokojnego dnia życzę i zaciskać nogi dziewczyny do 2 listopada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2007, 08:59

Ika202 pisze:kilolek, i jak tam nocka bo u mnie było fatalnie już myślałam ze to koniec ale jednak jak zwykle zmyła
Nadspodziewanie dobrze :-) Przespałam calutką jak niemowlę. Ale jak tylko wstałam wszystko zaczęło się od nowa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość