Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 paź 2007, 09:19

Ja też myślałam, żeby sobie samodzielnie przerobić spodnie, krawcową nie jestem, ale mam smykałkę :ico_oczko: jak byłam mała to się u mamy szkoliłam... tak czy siak, nie widziałam w pasmanterii odpowiedniego ściągacza do tego brzuszka i mało mam czasu więc skapitulowałam...
Kuba tylko wstał i mnie denerwuje... coś mamrocze o swoich priorytetach finansowych :ico_noniewiem: dziecko, MOTOCYKL... ja rozumiem hobby, ale to jest akurat baaardzo kosztowne, sama wielokrotnie zostałam zmuszona do dania pieniędzy na naprawę, albo jakąś część i jeszcze w czerwcu go rozwalił-już myśli o kolejnym, a że dziecko też kosztowne to jakoś ciągle zapomina :ico_puknij: w moich priorytetach nie ma moich zachcianek, jest dzidzia, jest remont dachu i wiele innych rzeczy, które w domu trzeba zrobić-jak coś stoi 22 lata, to w końcu wymaga remontu...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 paź 2007, 09:22

kaska28 pisze:można zabrać paczkę dużych podpasek takich jakie sie lubi... Nie wiem czy tak jest rzeczywiście?


ja miałam takie duuuuze podpaski z Bella i własnie te zamierzam kupić. Zresztą u nas w szpitalu te kazali własnie kupić. Są większe niż książka telefoniczna :ico_oczko:

Kasia może warto przejść się z tym kaszlem do lekarza??? Po co masz się męczyć???

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 paź 2007, 09:22

kaska28 pisze:Marcia nie boisz się że jak pierzesz w 90 stopniach to coś Ci się wskoczy ??? Ja raczej będę prała w 40 stopniach i myslę że to wystarczy.


nie nie - to tylko pieluchy na takiej pierwszy raz chciałam wyprać!
Resztę normalnie w 40 stopniach!

madziarka81 pisze:kaska28 napisał/a:
A ja wczoraj miałam fatalny dzień. Nie dość że nie mogłam złapać tchu to jeszcze za nic w śiwecie nie potrafiłam się wygodnie ułożyć, a wszystko mnie bolało
Do tego jeszcze mam taki paskudny suchy kaszel

czyżby jakies choróbsko Cię łamało???


zacznij sobie brać rutinoskorbin i polecam herbatkę z cytryną i miodkiem! Tylko szybko zanim Cie rozbierze całkiem!

madziarka81 pisze:A miałam na myśli butelki, smoczki, szczoeczke do włosów, podkłady poporodowe, majtki jednorazowe, czapkę zimową dla maleństwa, do pępuszka itp.


A to właśnie oprócz ciuszków to takie rzeczy pozamawiałam na allegro!
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie robienie zakupów na allegro to świetna sprawa, wygodnie bez wychodzenia z domu(ja teraz biegac po sklepach specjalnie nie moge :ico_placzek: ).
A jest wiele hurtowni z akcesoriami dla maluszków i od jednego sprzedawcy kupiłam 22 rzeczy a za przesyłkę zapłaciłam tylko jedna.(dostałam wielgachne pudło za 10zł opłaty)
A takie hurtownie mają wszystko taniej niż w sklepach normalnych!

madziarka81 pisze:Marcia super ze ciśnienie w porządku. Oby tak dalej :ico_brawa_01:

Też się cieszę! nie chce wracać już do szpitala wcześniej jak do porodu!

znikam coś porobić! Zaglądne później!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 paź 2007, 09:24

marcia_pod, a wstawiasz link do jakieś hurtowni???
Ja się własnie rozglądałam i rzeczywiście to jest super sprawa :-)

[ Dodano: 2007-10-31, 08:25 ]
Kurcze przez przypadek wcisnęłam ze przestałam sledzic ten temat :ico_zly: Musze to jakos odkręcić.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 paź 2007, 09:27

Jasne zaraz znajde bo juz usunęlam z ulubionych po tych wielkich zakupach, ale chyba pamietam gdzie to było!
Zaraz wstawie!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 09:29

No faceci niestety tak czasem mają. Najpierw myślą o tym żeby zaspokoić swoje zachcianki jakby nie zauważając innych ważnych wydatków :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-31, 08:33 ]
[quote="madziarka81"
Kasia może warto przejść się z tym kaszlem do lekarza??? Po co masz się męczyć???[/quote]

Może i bym poszła ale wiem że mi powie że mam sie leczyc domowymi sposobami, bo nic mi nie może dać :ico_zly:

Od wczoraj pije herbatkę z miodem i cytrynką, więc może mi pomoże. Myslałam o czymś homeopatycznym bo słyszałam że to tez nie szkodzi, ale sama juz nie wiem...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 paź 2007, 09:34

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2990251

to jest jedna od której właśnie kupiłam mnóstwo rzeczy. Jakbyscie miały jakies pytania co do konkretnych przedmiotów to piszcie bo wiele rzeczy mam już w domu i moge Wam napisać jakie są w rzeczywistości. Bo ze zdjecia to trudno cos wywnioskować czasem!

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=4644895

a tu znów ciuszki - rewelacyjne, milutkie w dotyku i przesliczne kolorki, różnią się lekko od tych na zdjęciach!

Jak coś to pytajcie!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 paź 2007, 09:34

A jakiej firmy buteleczki kupujecie?

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 paź 2007, 09:36

marcia_pod, dzięki, zaraz to przejrzę :-)
kaska28, ja jeszcze nie wiem jesli chodzi o firme butelek, myślałam o Avent.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 paź 2007, 09:36

Od wczoraj pije herbatkę z miodem i cytrynką, więc może mi pomoże. Myslałam o czymś homeopatycznym bo słyszałam że to tez nie szkodzi, ale sama juz nie wiem...


Kasia leki homeopatyczne to dziwna sprawa,jak chcesz to Wam napisze o co w tym chodzi, one specjalnie nie działaja.

weź lepiej jakiś cerutin i tą herbatke!

[ Dodano: 2007-10-31, 08:38 ]
madziarka81 pisze:ja jeszcze nie wiem jesli chodzi o firme butelek, myślałam o Avent.

To sa bardzo dobrej jakosci butelki - NAPRAWDĘ - polecam
i tam właśnie na jednej aukcji są i nie są strasznie drogie, ja sama kupiłam dwie jedna mniejszą i jedną większą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość