Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 paź 2007, 08:01

Hej.
A my mnie śpimy od 5:40.A co tam,świat ciekawszy niz jakieś tam spanie.Nie ważne,że ja ledwo na oczy widzę...

hmm...właśnie wyrzucił z szafki wszystkie pampersy.Ostatnio ulubione zajęcie Joachimka
:-D i co ja pozbieram i poukładam, to nie jest to po myśli mojego synka.

Dziś szczepienie i bilans.Wreszcie się wybieramy bo po urodzinach nie było czasu.

No,no prawdziwy męszczyzna z Jasia.I pierwsze strzyżenie za sobą ma i to z jakim fajnym efektem :ico_oczko:

To odliczamy dni do terminu Marittki.Od dziś 39 dni.

Co ja jeszcze miałam napisać...aaaaaaaa pochwalić się miałam.
Mój Joachim najbardziej lubi mówić nie a potem w kolejności dej,mama tylko (jak żałośnie o coś prosi).Pokazuje gdzie się światełko pali i przeważnie mówi,że nie, nawet jak się pali :-D,hrrrr-tak chrapie dziadek,daje buzi Joachimkowi w lusterku,prosi bozi zdróweczka,jak głodny woła niam,niam.Pewnie o czymś zapomniałam :-D

Do później.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

31 paź 2007, 11:01

ale ranne ptaszki z Was Chloe i Anetko :-D

Anetko, ja mam podobnie :ico_olaboga: Maks wyrzuca wszystko z szafek które ma w zasięgu wzroku. Na niektóre pozakładałam blokady ale np na ciuszki i szuflady z łyżkami kuchennymi -nie, niech chłopak ma coś z życia :ico_oczko:

Asiu, taaa 4 kilo ale co będzie jak dieta się skończy? Oby nie 8 z powrotem :ico_oczko: Zrobie wszystko żeby nie ale zobaczymy :ico_noniewiem:

Dziś tak jak i wczoraj do Maksa przychodzi babcia więc mam luuuuzik :-D Wybywam z domu niech sobie radzą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

31 paź 2007, 12:16

Riterko - Jasiek, przystojniak i wygląda na starszego na tej fotce :-D dojrzały roczniak ;-)

Chloe - niemal spakowana... a o małym płaczącym - przypomniał Ci się Maciuś czy jak??

Nellu - ja tam nigdy tej diety nie ukończyłam bo alkoholu odmówić nie umiem :-P a teraz kiedy nie piję stosować nie mogę :-D hihi powodzenia

Anetko - dzięki za maila, nie mogę otworzyć :-( no i Lila kocha wywalać wszystko - ulubiona zabawka kominek :ico_noniewiem:

spadam bo dziecko jęczące i mam wizytkę u gina popołudniu trza się przygotować ;-)

Lilce nie smakuje Bebilon 3 mimo, że jest o niebo lepszy od tych pepti (w smaku) :-/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 paź 2007, 12:32

Witam

Na ryj padam, mąż wróciła sobie po 2 bo coś tam liczył jak to zawsze na koniec m-ca, a ja niewyspana, ale Wikiunia spała ładnie zero kaszlu w nocy :-D
Nauczyła się pokazywać gdzie ma nosek, pracowałyśmy nad tym pół dnia i udało się :ico_brawa_01:

Martiko a odrazu przeszłaś na to mleczko? U nas był sajgon jak się okazało że Nutramigen teraz robi 1 i 2, a ona piła bez numeracji, ale joś poszło.

Chloe o jesu o tej porze to ja chyba na drugi bok sie przerwacałam, a u Anetkigodzina to już w ogóle zabójcza, a widzę że Joachimek zaczyna łobuzować. Daj znać co po szczepionku.

Nellu pilnuj efeku jojo oby faktycznie nic nie wróciło, ja schudłam i nie wiem czemu, ważę się i szok 50, nie wiem gdzie mi to uciekło :ico_olaboga: Musze ndrobić czekoladą :-D

Spadam na kawę

A wiecie wróciliśmy do pieluszek nr 4 z 4+ mąż się śmieje, że Wiki tyłek schudł :-D A skubana w miesiac przybrała 300 prawie i waży już 11400

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 paź 2007, 14:50

tak więc po szczepieniu jesteśmy.
Ostatnie mamy pod koniec maja 2008.
Joachim waży 9700 i ma 77cm.
Musimy zgłosić się do chirurga...

Marittko spróbuje jeszcze raz potem.

do później

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 paź 2007, 14:51

asia, ja też o dziwo schudlam w tajemniczy sposób :ico_haha_01: Ale co tam.
maritta, Maciuś nie dał mi za bardzo w kość ale te nocne pobudki co 3 godziny przez pierwsze 2 tygodnie są nie do zapomnienia. Mówią, że z drugim dzieckiem jest łatwiej :ico_haha_01: Powodzenia :-)
aneta, nella, Maciej ma to samo, wszystko wyrzuca z szuflad. Najbardziej lubi "kosz" na moje skarpetki :ico_haha_01:
No właśnie, jakie mleko piją teraz wasze dzieci? Jak Maciej wypije zapas nutramigenu zamierzam mu podać coś smaczniejszego... Tylko jakie mleko wybrać??

[ Dodano: 2007-10-31, 13:51 ]
anetko, problem z susiaczkiem??
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 15:06 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 14:55

hejka !!!!!!!!!!!
Widzę weekndowe pustki,szkoda :( Ja musze codziennie stoczyć wojnę o miejsce przy kompie ze starszym synkiem i nie zawsze wygrywam :ico_oczko: .Zresztą teraz też-wyszłam zwycięsko :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Joluś pokazuj się częściej,tak mało Cię ostatnio z nami :-( pisz co u was.Bartek tez wczoraj spał tylko 1h w dzień i był nie do zniesienia :ico_olaboga: ,chodził :ico_placzek: ,marudził i sam nie wiedział czego chce :ico_szoking:

Tyle razy sie zbieram,ciągle zapominam-śliczne foteczki maluszków macie pod postami i w suwaczkach :-D .Ja też muszę swoich facetów wkleić,bo jakbym ich nie miała

Asiu fajnie,że u was choróbsko juz sobie poszło,niech nie wraca jak najdłużej

Nellu jestem pełna podziwu dla Twojej wytrwałości i fajnie ,że masz wychodne,super masz z babcią.Moja jest na miejscu i wcale się nie kwapi do opieki-zresztą juz pisałam co to za babsztyl.Chodzi do jakiegoś dziecka i ostatnio do Bartusia mówi -"Kubusiu nie ruszaj tego".Jescze trochę to zapomni jak wnuki maja na imię,tyle czasu im poświęca :ico_olaboga:

Maritko jak ja bym chciala być na Twoim miejscu,pamiętam jak się nie mogłam doczekać :-)

Riterko -Jasiulek super wygląda w krótkich włoskach,tak bardziej męsko :-)

Bartek też gada cały czas,ale zrozumiale mówi mama,tata,daj,nie nene,dziadzia i pokazuje dużo ,ale nie wszystko chce powtarzać co go uczę :-(Ostatnio coś znów mu się apetyt pogorszył i schudł 0,5kg :ico_nienie: ,zaczyna dbać o linię czy co???? :ico_haha_01:

Dziewczyny czy dajecie maluszkom soki typu Kubuś albo podobne,ja nie mam odwagi spróbować,ale chyba czasami troszke można podać????Jak myślicie????

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 paź 2007, 15:04

Chloe tak ten problem mamy :-(

Mój Joachim jeszcze pije moje mleczko a pozatym dodaje mu do kaszek Bebiko3 Junior.Jak się obecna paczuszka skończy, to przejdziemy na NESTLE JUNIOR Waniliowe.
Mój Joachim wczoraj pił Smakusia kokosowo-bananowego.Smakowało i raz na jakiś czas napewno nie zaszkodzi.

Próbowałyście może kaszek po 12 miesiącu z kuleczkami waniliowymi?Dla mnie w smaku jak budyń waniliowy :-)
Ostatnio zmieniony 31 paź 2007, 15:06 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 15:04

Wysoki facet z Joachimka-czemu do chirurga???

Chloe -Bartek pije bebiko3,musze spróbować bananowy,pewnie mu zasmakuje :-D .Jeśli chodzi o drugie dziecko to nie do końca jest inaczej.Dominik budził sie w nocy co 1-2h i Bartek niestety też.To wszystko jednak mija i jak już nie trzeba wstawać to się za tym tęskni :ico_oczko: Dzieci się usamodzielnieją... :-(

Zapomniałam - jestem w klubie wiecznie sprzatjących i czasem mam dosyć :ico_olaboga:

Strasznie sie roozpisałam ,ale juz uciekam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

31 paź 2007, 15:16

iwciu, ja też ciągle sprzątam. Wina mojej mamy, bo ze sprzątaniem w domu mieliśmy terror i teraz mnie wkurza najmniejszy bałagan. Do tego mój mąż jest strasznym bałaganiarzem :ico_zly: Może Bartuś teraz potrzebuje mniej jedzenia? A może po prostu chudnie, bo chodzi?? A to prawda, że drugi poród jest gorszy od pierwszego??A co do teściowych to moja wpada do małego ledwo raz na dwa tygodnie a jak dzwoni i słyszę, że ona tak bardzo KOCHA swojego SYNUSIA Maciusia, to mnie szlag trafia.
anetko, nie martw się. Takie rzeczy zdarzają się bardzo często :ico_pocieszyciel: Maciej pije tylko soczki dla maluchów ale nie widzę niczego złego w "KUBUSIU"

[ Dodano: 2007-10-31, 14:17 ]
iwciu, mój Maciej w lipcu miał 84 cm wzrostu :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości