Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

31 paź 2007, 17:41

chyba umieram tak mi niedobrze żołądek odmówił mi posłuszeństwa cały czas chce mi się wymiotować i co chwilka muszę na wc latać :ico_wstydzioch: :ico_placzek: a do tego wyleżeć nie mogę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 paź 2007, 18:04

marzenus, ale cudo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mała na pewno będzie ślicznie wyglądać

Moja koleżanka ostatnio mi napisała smaska że też robi sweterek dla mojego synka :ico_brawa_01:

Ika202, ja mam to samo no może nie latam co chwila do kibelka ale jest mi niedobrze :ico_olaboga: . Właśnie zrobiłam sobie herbatkę miętową może mi coś pomoże. Leżeć taż nie mogę bo bolą mnie biodra :ico_placzek: nie mogę sobie znaleść miejsca a poza tym co chwila oblewają mnie jakieś poty :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-31, 17:45 ]
Widze ze was nie ma więc też idę sie położyć. Wypiłam miętówkę może mi coś pomoże :ico_olaboga:

Mój mąż na antybiotyku :ico_chory: mam nadzieję że szybko wyzdrowieje mnie nie zarazi i będzie miał siłę mną sie zajmować bo ja zbytnio nie mam żeby przy nim chodzić.

lola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2007, 17:28

Pozdrowienia

31 paź 2007, 20:25

Witam wszystkie listopadówki 2007. Madzia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 paź 2007, 22:44

hej babeczki!
Byłam u gin i mam nieciekawe wieści :ico_noniewiem: do porodu jeszcze bardzo daleko! Po zaciętej wymianie zdań i fochu Pani doktor wreszcie zostałam zbadana i nic: szyjka twarda, zamknięta czyli rozwarcie równe 0 i wcale się nie skraca. W piątek mam się stawić do szpitala, bo to już termin i od tej pory jestem pod ich opieką, do lekarza już mam nie przychodzić.
I jeszcze jedna kiepska wiadomość: nie dostałam zwolnienia! :ico_zly: oburzające!!! Gin stwierdziła, że nie może już więcej wypisać, bo już jestem w terminie i może mi dać urlop macierzyński. Tylko jak ja mam wziąć urlop jak tu nic na poród nie wskazuje? On i tak jest krótki, a marnować go w ciąży to czysta głupota. Poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam 10 dni na przeziębienie. Niestety 80% płatne, ale zawsze lepiej to niż marnować macierzyński. Zajęło mi to prawie cały dzień i wróciłam do domu ledwo żywa, padłam jak kłoda i dopiero wstałam, ale coś czuję, że znów oczka mi się lepią :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-31, 21:47 ]
Marzenus, śliczny komplecik! Moja mam robi dla Kubusia podobny (oczywiście bez sukieneczki) jak już wreszcie skończy to się pochwalę.

Iwonka, ja nie mam tego problemu, bo u nas w szpitalu nie ma anestezjologa na oddziale. Można się z nim co najwyżej prywatnie umówić, a to kosztuje 500 zł, ale to i tak lepiej niż w Warszawie gdzie za znieczulenie płaci się 1000zł. Fajna różnica: u was trzeba się zgodzić, a u nas zapłacić!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 lis 2007, 00:31

kilolek fajna roznica ale tez to znieczulenie podaja tylko od 8 rano do 19 bo pozniej tez nie ma anestezjologa a wczesniej podawali tylko od poniedzialku do piatku w tych godzinach

dziewczyny jak platne jest macierzynski bo ja mam juz kilka miesiecy L4 tylko tu wypisuje lekarz pierwszego kontaktu musze do niego chodzic co poniedzialek i dostaje tylko 80% no i wlasnie nie wiem czy macierzynski jest placony 100% czy tez tylko 80%

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 lis 2007, 02:26

Zarówno macierzyński jak i L4 (o ile na zwolnieniu jest zaznaczone, ze jest związane z ciążą) jest płatne 100%. Ja ma teraz płatne 80% ale tylko dlatego, że jestem już po terminie (tzn. moje zwolnienie jest :-) ) i nie mam prawa już być w ciąży więc mam zwolnienie na grypę.

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

01 lis 2007, 09:45

Kilolek to ty tak jak ja mamy obie na 2 listopada termin a nasze maleństwa ani myślą się urodzić. :-) Może dlatego, że mamy chłopaczków w brzuszku bo z tego co zauważyłam jak do tej pory żaden chłopiec się nie urodził wśród listopadówek. Mi mój ginekolog dał zwolnienie do 6 listopada. A może dlatego jeszcze mamy twardą szyjkę i długą bo mamy długie cykle i może później zaszłyśmy w ciąże. Ja mam cykl co 32 albo co 34 dni więc może urodzę 5 lub 4 listopada.

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

01 lis 2007, 10:49

Witam was, teraz to będziemy prawdziwe listopadówki żadna już nie rozsypie sie w październiku. U mnie takie dziwne objawy których do tej pory nie miałam ale upiekłam ciasto i nic więcej dzisiaj nie robię, leże i czekam co najmniej do jutra.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 lis 2007, 11:01

Dziewczyny ja wlasnie tez mialam cykle ok 35 dni i dlatego mam termin na 3 grudzien ale wedlug cyklu normalnego to na 29listopad
basiek40 wlasnie slyszalam tez ze dziewczynki sie zawsze przed terminem rodza w mojej rodzinie by sie to sprawdzilo tylko jedna kobitka po terminie byla

[ Dodano: 2007-11-01, 10:03 ]
pomylilam sie napisalam zawsze a mialam napisac przewaznie

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 lis 2007, 11:26

Hej hej :-) nie mam za bardzo czasu zeby czytać wszystko co dzialo sie od 20 pazdziernika wiec pytam: kto już urodzil? my od wczoraj jestesmy w domu. Pani doktor przytrzymała nas troche dłużej, bo niestety Lenka ma wykryty maly ubytek w przegrodzie komorowej. Dostaje kropelki na serduszko i 12.11 idziemy na kontrole do kardiologa. Poki co dziecko jak złoto :-) Tylko dwie noce płakała tak śpi i budzi się na papu, potem znowu spi. Radzimy sobie dobrze w warunkach troche polowych, bo wszystkie rzeczy są w Krakowie. Coż wyjście na wybory się nie udało, mała jest urodzona i zarejestrowana w Sosnowcu, wczoraj złożyliśmy wniosek o becikowe i dowiedzieliśmy się , że przysługuje nam zasiłek rodzinny :ico_haha_01:
P.S. czuję się bardzo szczupło, jestem na lekkostrawnej dicie, którą kontynuuję od operacji i zostały mi jeszcze 2 kg ciążowe. Dziś, albo jutro wrzucę zdjęcia małej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość