Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lis 2007, 17:45

kilolek, ja bylam w sklepie i kupowałam pare rzeczy dla siebie i papierosy dla mamy, jak poprosilam zapadla cisza, wszyscy sie spojzeli na juz widoczny brzuch i tez chcieli mnie zabic wzrokiem. Ech jak mi glupio bylo... Potem jeszcze raz mialam mamie kupic papierosy i zalozylam luzny polar zeby nie bylo widac brzucha :ico_oczko:
Zabieram sie dzis za prace semestralna, musze oddac do konca listopada, 26 ide na rosyjski hehe, trzeba sie zabrac do roboty

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

05 lis 2007, 17:46

Ika GRATULUJĘ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marzenus, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

05 lis 2007, 17:58

[size=150]Ika WIELKIE GRATULACJE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/size]

[color=cyan]Marzenuś wszystkiego naj naj lepszego !!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

05 lis 2007, 19:32

wielkie gratulacje dla Iki ciesze sie bardzo
Ja wpadam tylko na minutkę. dzis wrociłyśmy do domku
ja tyko znajde wiecej czsu to wszystkim sie podziele
Kilolek a ja myslałam ,ze ty juz napewno po wszystkim trzymam kciuki o łatwy porod

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 23:44

czesc dziewczyny gratuluje wszystkim nowym mamusiom :ico_brawa_01: ! :ico_tort: :ico_tort: !!!! ja jestem jeszcze w domu ale pobolewa mnie podbrzusze i mysle ze to juz TO!!! a marek chory goraczkuje od 2 dni i martwie sie bo bede musiala go zostawic takiego marudzacego z mama i tesciowa.Jak do jutra nie urodze to ide rano do poloznej ale wydaje mi sie ze juz nie zdaze pozdrawiam :ico_ciezarowka:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

06 lis 2007, 09:01

Witam was wszystkie od rana zimnego, dziękuję bardzo za życzenia, mam nadzieję, że szampan nikomu nie zaszumiał w głowie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 lis 2007, 09:46

Czesc widze ze kilolek sie jeszcze nie pokazala wiec moze cos dzisiaj ruszylo

Kilolek trzymam kciuki zeby to bylo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lis 2007, 10:19

barbara123 pisze:Kilolek a ja myslałam ,ze ty juz napewno po wszystkim trzymam kciuki o łatwy porod

Nawet nie wiesz, jak bym chciała żebyś miała rację :-) Już 4 dni po terminie.
Dzisiaj kolejna wizyta w szpitalu. Całą noc nie spałam, bo sprawdzałam, o której skurcze występują, ale one od wczoraj rana są co godzinę

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

06 lis 2007, 10:50

Ika gratuluje synusia. W końcu chłopcy się rodzą Twoja męczarnia w końcu się skończyła. Zastanawiam się gdzie się zmieścił tak duży chłopiec w tak małum brzuszku. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


U mnie dalej nicoprócz tegoi że z dnia na dzień coraz dorzej się czuje i słabo. Wczoraj w akcie desperacji zadzwoniłam do wróżki do której chodzi moja koleżanka z pytaniem kiedy urodzę a ona na to że w tą sobotę i w nonono że córkę głupia krowa. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
I jeszcze dodatkowo bardzo mnie wystraszyła bo powiedziała że będą komplikacje przy porodzie i bede długo leżeć w szpitalu i pozniej bede musiala brać jakieś leki. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i już wogóle zaczęłam się bać.

Zastanawiam się jak ja sobie poradzę waże już 87 kg ledwo się ruszam pocę się i czuje sie jak wielka locha. Dziewczyny boję się. I jeszcze w dodatku mnie moja mama straszy że będę miała takie ciężkie porody jak ona, że skończą się krwotokami i uszkodzeniem przysadki mózgowej. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Kilolek odszedł ci już ten czop czy dalej siedzi?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lis 2007, 11:23

kilolek, a ja miałam nadzieję że już się doczekałaś ale widzę że nie :ico_noniewiem: szkoda ale miejmy nadzieję że to już niedługo.

A ja właśnie chciałam iść do babci na śniadanko ale chyba zrezygnuję bo za oknem jest strasznie. Zero na termometrze, wiatr a do tego pada śnieg :ico_olaboga: nie jest za ciekawie.

Wczorajsze spacery i sprzątnie nie przyniosły żadnych efektów. Położna powiedziała że jak do czwartku nie urodzę to mam przyjść w piątek do lekarza i on zadecyduje co mam robić. najgorsze jest to że pewnie będę musiał już iść na macierzyński bo zwolnienia na pewno nie dostanę :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość