Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 lis 2007, 19:31

Nam ordynator na szkole rodzenia powiedział że do szpitala powinnyśmy sie zgłaszać najpóźniej tydzień po terminie. Wcześniej jak nic się nie dzieje nie ma takiej potrzeby.

A ja wklejam moje dzisiejsze zdjęcia. Może to już ostatnie z brzuszkiem :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 lis 2007, 19:41

Kukam do Was potajemnie :ico_oczko:

Evik jestes śliczna kobietką, wyglądasz kwitnąco.Cudny brzuszolo :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 lis 2007, 00:40

Kilolek może bedziemy rodziły razem :ico_brawa_01:
może się uda :ico_haha_02: choć ja mam nadzieję, że jutro już się sytuacja nieco rozwinie.

Mam strasznego doła. Mąż mnie wkurza. Przychodzi z pracy i od razu siada do kompa i przez resztę dnia oglądam tylko jego plecy. Nie raczy się nawet odezwać, a jak ja do niego przychodzę pogadać to na mnie warczy, bo mu przeszkadzam :ico_placzek: Nie wiem czy to moje hormony tak teraz szaleją czy naprawdę ma mnie w nosie. Jak dzieckiem będzie się tak samo interesował jak mną to będzie super po prostu! :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-08, 08:10 ]
No ależ pustki tu ostatnio. Wstawajcie, zapraszam na kawkę :ico_kawa:

Mam nadzieję, że Evik już na porodówce i jako jedna z nielicznych rodzi dokładnie w wyznaczonym terminie! :ico_haha_02:

Agnieś też już w szpitalu?

Ja również mam nadzieję dziś już tam zostać, bo dzisiaj jest czwartek, a my oboje urodziliśmy się w czwartek i Artka rodzice też, więc fajnie by było jakby Kubuś też był czwartkowy

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

08 lis 2007, 10:09

kilolek ja wpraszam się na kawkę. Widzę, że dzisiaj jeszcze nikogo nie ma. Kilolek ja wczoraj też miałam zły dzień cały czas płakałam moj mąż wrócił o 21 z pracy i też widziałam tylko jego plecy bo tylko przyszedł to usiadł przed laptopem.

Ewita z tym białkiem to zależy od tego czy jest oznaczone ilościowo czy masz tylko ślad białka w moczu. Jak ślad to nie ma się co przejmować , a jak jest oznaczone ilościowo i do tego masz jakieś inne objawy jak bardzo mocne obrzęki i wysokie ciśnienie to lepiej iść do lekarza bo może ci grozić zatrucie ciążowe.


Ania gratuluje rozwarcia 3 cm to dużo. Ja wczoraj byłam u gina i złe wieśći szyjka twarda bardzo długa i szczelnie zamknięta :ico_placzek: próbował ja rozmasować ale tylko poskutkowało to krwawieniem, które zaraz przeszło a szyjka nic się nie ruszyła. Na domiar złego od poniedziałku łapią mnie bolesne skurcze wczoraj miałam nawet co 5 min. Jak szłam do gina to sobie myślałam, że pewnie te skurcze ktore mam już od tygodnia zrobiły rozwarcie a tu nic. Wczoraj robił mi ostatnie usg i dzidziuś ważył 4200 do tego doszło to że nic nie zapowiada rozwierania szyjki, więc stwierdził że nie będzie ryzykował naturalnego porodu i w poniedziałek idę do szpitala a we wtorek cesarka.



Evik wyglądasz prześlicznie jesteś urodziwą kobietką i brzuszek też rewelacyjny. :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 lis 2007, 10:29

basiek40 pisze:Wczoraj robił mi ostatnie usg i dzidziuś ważył 4200 do tego doszło to że nic nie zapowiada rozwierania szyjki, więc stwierdził że nie będzie ryzykował naturalnego porodu i w poniedziałek idę do szpitala a we wtorek cesarka.
Ojoj, sporaśny :ico_olaboga: Mój pewnie też taki będzie. Na razie "na oko" mówią, że 4 kg!
To już niedługo będziesz tulić swoje dzieciątko :-)

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

08 lis 2007, 10:39

Witam z rana, dopiero wstałam po raz drugi, bo wstaję zawsze o 6.30 żeby Adriana do szkoły wyszykować. Nie wiem jak te wody będą odchodzić, mnie tam coś się sączy ale to tak jakby większe upławy nie wiem czy to już czy nie. Rodziłam 7 lat temu przez wywołanie i teraz jestem jak pierworódka z tymi objawami, skurcze, wody i inne, jestem zielona.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

08 lis 2007, 11:04

Witajcie !!!

Basiek40 ale duży dzidziuś :ico_brawa_01: a moja córcia wczoraj ważyła 3800g tez sporo.

kilolek no to skoro wszyscy czwartkowi, to powiedź Kubusiowi, żeby wyskakiwal na świat, bo dziś czwartek :ico_oczko:

A co do męża to nie zazdroszczę, ale pocieszę że mojego wcale nie ma, i nie muszę nawet jego pleców oglądać, przyjedzie w piątek wieczorem, a ja w sobotę idę do szpitala i wszystko teraz na mojej głowie. Strasznie to smutne, ze nawet na końcu mi nie pomagał.

evik a ty śpisz słodko, czy w drodze do szpitala jesteś ???

A ja w nocy kiepsko spałam, myślałam co by tu jeszcze zrobic zanim pójdę do szpitala, dziś zapłacę wszystkie rachunki, bo potem moge zapomnieć, wyprałam też mojej Zuzi pościel i przebiore jej ładnie łóżeczko, żeby miała milutko jak mamy nie bedzie.

Buziaki :ico_ciezarowka:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

08 lis 2007, 11:18

Dziewczyny widzę, że same duże dzieciaczki szykują sie na wyjście :-D

Boje się, że nie doczekam poniedziałku te skurcze są coraz mocniejsze jeszcze chociaż żeby przyniosiły jakiś efekt a tu nonono boli jak cholera a nic nie robią z tą moją szyją :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 lis 2007, 13:14

No ja niestety nie dość że nie na porodówce to jeszcze chora w łóżku leżę :ico_chory: . Głowa mi pęka, katar i boli mnie gardło :ico_olaboga: a sił na poród nie mam wogóle :ico_placzek:

Dzięki dziewczyny za komplementy ale ja tak naprawdę czuję się jak wielka słonica :ico_noniewiem: Mój mąż jeszcze dziś chce zrobić mi odlew brzucha więc nie wiem jak ja to wytrzymam. No i dziś szkoła rodzenia. Idę bo może coś się rozwinie choć wątpię.

Wogóle nie czuję się że miałabym już rodzić nawet skurczy nie mam a i brzuchol wysoko cały czas. Wydaje mi się że też przenoszę. No a po tym weekendzie to już grono listopadowych mamuś się powiększy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :-D

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

08 lis 2007, 13:23

Widzę, że z choroba nie jestem samotna tylko że mnie trzyma już 2 tydzień, evik życzę zdrówka, myślałam że już po sprawie jesteś a tu nic, rzeczywiście od przyszłego tygodnia grono terminowych sie powiększy m in. i ja na piątek. Może uda sie wcześniej urodzi chociaż nic sie nie zanosi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość