Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 lis 2007, 18:39

Witaam po dluzszej przerwie.
Z Julka juz wszystko dobrze, gorzaczka minela i wysypki jak narazie nie ma wiec moze to przez zatwardzenie albo zabki sie wyrzynaja choc narazie nie widac zadnych objawow.
Troche przygod mielismy wczoraj wieczorem bo cos mi sie stalo w oko i musielismy jechac do szpitala do bielska bo w oswiecimiu nie ma okulisty na dyzurze. Okazalo sie ze mam zapalenie spojowek i teraz jestem prawie slepa bo nie moge nosic soczewek dlatego troche problem z forum. Teraz mezus mi czytal wasze posty i odpisuje co mu dyktuje.
Dzisiaj jeszcze musialalam isc do okulisty w oswiecimiu po recepte i w piatek do kontroli.
Tak wiec narazie moze byc problem z czestym odwiedzaniem forum.

Zdjecia swietne (bo tyle to widze :ico_haha_02: ), krzesełko tez fajne my tez myslimy zeby cos Julce zakupic.

To narazie tyle bo mezus musi isc szykowac obiadek.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 lis 2007, 19:11

gozdzik, jak mi cię żal biedulko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale widzisz jakiego MASZ KOCHANEGO MężULKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WITAMY MężULKA NA TT :-D :-D
WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA,CZEKAMY Z UTęSKNIENIEM :ico_haha_02: A JULCE dobrze , że się poprawiło, ale od ząbków to raczej nie :ico_nienie: Buziaczki :ico_pocieszyciel: ;-)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2007, 19:15 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 lis 2007, 19:14

oooo ja to sie macie gozdzikowa dobrze ,ze z Juleczką juz wszystko OKi... pewnie cie przewiało bidulka i teraz meża zadręczasz babskimi pogaduszkami :-D kuruj sie kuruj i wracaj szybko do nas

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 lis 2007, 19:31

gozdzik to dobrze , że z Julką już ok. Wielkie :ico_brawa_01: dla męża. Mój to by w życiu nie zasiadł do tt, a jeszcze odpisać :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: A Ty gozdzik kuruj się kochana i wracaj na tt.

Majeczka dziś zapomniała, że trzeba się zdrzemnąć po południu i cały czas dokazuje z babcią i bratem. W związku z tym wykąpię ją już o 19 i położę wcześniej spać. Brata zresztą też, bo jutro musimy z samego rana wstać i iść na badanie krwi kontrolne. Przy okazji sama zrobię sobie morfologię, bo dawno nie robiłam , a coś słaba ostatnio jestem.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 lis 2007, 19:39

urmajo bidulko zrób se zrób kofana bo niedosc ,ze sie dzieckiem przejmujesz ze nie moze jeść tego co byś chciała to sama tez nie mozesz zjesc normalnie bo dochodzi ta jej alergia dlatego mozesz byc i czuc sie osłabiona brak ci pewnie czegos organizmie

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 lis 2007, 19:42

No własnie tego sie obawiam, że tam nie wszystko będzie ok. A u lekarza nie byłam już chyba z dziesięć lat, albo dłużej ( nie licząc ginekologa ). Nawet nie mam w przychodni rejonowej mojej karty, bo została w przychodni, do której należałam jak mieszkałam jeszcze z rodzicami za panienki.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 lis 2007, 19:45

dzis byłam w BIEDRONCE dostali fajne lale i takie jakby zabawki pluszkowe wziełam do reki zeby zobaczyc co to jest a to sie trzęsło taki telefonik pluszowy pociągany za antenke i jakies jeszcze inne dzoniace w srodku dzwoneczki ,a ta zobaczyła i zaczeła sie drzec bo jej nie dałam tylko odłozyłam no stereoooooooonormalnie mówie wam :ico_olaboga: było na cały sklep juz chciałam jej wziaśc ,ale to se mysle takie jakieś szajsowate to to.. i pojechałyśmy dalej , a Mela sie zadowoliła płynem do kąpieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 lis 2007, 20:05

Gozdzik wspolczuje i wracaj do zdrowa szybko a do nas jeszcze szybciej.
Ja sie obzarlam nalesniorow , jednego zjadlam z wczorajszym farszem a jednego z dzemem truskawkowym a jednego samego (ten ostatni z lakomstwa hihi) i teraz leze i odpoczywam a mezulek sie zajmuje marudzacym Maciusiem :) ledwo sie ruszam
i wiecie co nie umiem zrobic avatarka a wlasciewie pomniejszyc zdjecia w laptopie zebby wstawic do profilu :( powiecie mi jak sie to robi???

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 lis 2007, 20:10

karolka daj mi focie to ci zrobie a ty se je wkleisz w profil to mój mail wielka5202@wp.pl ale zdaje mi sie ze miałas juz avatorek :ico_noniewiem:

tylko jakby co to potem ci to zrobie

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

13 lis 2007, 20:48

potem potem bo teraz ide kapac a nie mam zdjciecia wybranego ale jak moge sama zmniejszyc??? w jakims programie to sierobi???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość