Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 lis 2007, 16:46

jagodka24, uwierz mi że czasem też mam ochotę rzucić go gdzieś i sama zamknąć się w ciszy i spokoju (szczególnie w nocy), ale staram się trzymać i po jakimś czasie jest lepiej i zastanawiam się dlaczego się tak stresowałam. Czasem wystarczy uśmieszek i jakoś wszystko mija.
Trzymaj się kochana, uwierz że będzie lepiej i dla tych chwil jak jest wszystko ok warto żyć.
Co prawda raczej Krystka bym nie oddała, ale możesz mi podrzucić Jagódkę a sama odpoczniesz. Co Ty na to?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 lis 2007, 18:10

no i juz po szczepieniu ... mały wazy 8,5 kg ... 76cm .... i troszku płakał hehe

[ Dodano: 2007-11-20, 17:11 ]
no i nie spi od 11 30 i chyba juz nie zasnie przed 19 ... rozrabiak mały ..........

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 lis 2007, 18:14

my się szczepimy i ważymy jutro

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 lis 2007, 18:32

Milu to juz na pewno ponad 8 kg ma, moze z 8300/400, ale dzieci chorych nie waza, nie wiem czemu, wiec waga nie jest potwierdzona, ale po muskułach widze, ze coraz wiecej podnosze :ico_oczko:
Moje dziecie poraz 3 poszło spac, mam nadzieje ze spokojnie dam rade ugotowac obiad, no bo z nia na rekach to by mi sie na pewno nie udało..
Przyszła tesciowa, bo jak wnusia chora to codziennie do niej przychodzi :ico_szoking: no i po godzinie noszenia juz była wykonczona, a mała wcale, a wcale nie chciała ani siedziec, ani stac tylko sie nosic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 lis 2007, 18:56

hejka...wpadam tu raz dziennie poczytac co naklikalyscie ale z odpisaniem to kiepsko...mam kolezanke z pl do soboty i jakos organizujemy sobie czas...

o pracy bylo-pracowalam...w technikum dodatkowo duuuuzo praktyk mialam....duzo pracy ogolnie....a teraz jestem bezrobotna ....hihihi....

Kate...biedny moj zieciunio...buziaki od Mayi w strone narzeczonego :ico_haha_02:

jagodka...oj koietko...sily Ci wysylam ....

Maya dzis ciagiem przespala cala noc...od 20.00 do 7.00...i super...w dzien tez juz 2 h spala wiec nie jest zle ale pogoda koszmarna-leje non stop....

Kulka moc najszczerszych zyczonek..buziaki i spelnienia marzen :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

my nie mamy swojego lekarza-jest lekarz ogolny ktory zajmuje sie wszystkim :ico_puknij: ...ciezarnymi,i grypą..i malymi dziecmi....i jakos jest-wszystko jakos sie toczy :ico_noniewiem:
Kulka ,siedzonko do wanny fajne...u nas sa troche inne i juz planuje kupic bo mala coraz lepiej siedzi....i jeszcze musze sie za jakims krzeselkiem do karmienia rozejzec.....polecacie cos fajnego?musze miec cos co sie sklad i miejsca nie zajmuje..i duzy blat :ico_noniewiem:

dziekuje wszystkim za pamiec .....ale to milo :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lis 2007, 20:16

no MY też juz po szczepieniu ... MisiUla wazy 6,300 kg ... 62cm .... i nie płakała
Dostałayśmy skierowanie na morfologię i żelazo...
Nie mam nastroju...

KULKA spełnienia marzeń !!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lis 2007, 20:31

Hej,hej!!!

KUlka :ico_tort: wszystkiego naj,naj...powodzenia!!!

Jagódka no biedna jesteś...ale ja Cię doskonale rozumiem...ja już :ico_olaboga: w domu...ale o tym później...

Ewcik :ico_szoking: co za kraj :ico_olaboga: toż to jest niepoważne...

Sikorka :ico_brawa_01: dla Twoich chłopaków! świetne dzieciaki Ci rosną...no i podziwiam...bo ja już po 1mam dość :-D

Massumi to MisiUla nawet nieźle się trzyma :-D a Ty chyba nie bardzo...?piszę Ci smsy aTy co???

Patrycja to brawa dla męża, oby tak dalej...

Kate_k82 i co z Matem??? bardzo się o Was martwię...co to się dzieje ciągle???

U mnie porażka...mam dość...Hanka niby wczoraj usnęła, ale po 1,5godziny już były dzikie wrzaski... :ico_puknij: mleko, noszenie...potem se gadała, a potem wyła jak dziki osioł, aż mnie bolała głowa! nie wspomnę już, że byłam :ico_zly: bo nawet z własnym mężem nie można posiedzieć... :ico_noniewiem: To koncert był do pierwszej w nocy! ale z takim wrzaskiem, jakby ją ze skóry obdzierali...w końcu już nie wytrzymałam, dostała ibufen i herbatkę i zasnęła... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: potem tylko 2razy wstawałam ze smoczkiem, o 6.30 karmienie... :ico_olaboga: to był koszmar jakiś a nie noc...boli mnie głowa, mam nerwa i w ogóle...Myślałam że wczoraj ją przyduszę poduszką...o co chodzi? czy ktoś wie? bo ja już nie mam koncepcji...
Za to w dzień chociaż dobrze, bo pogodna...Tylko dziadki też pod jej dyktando i więcej noszenia jest niż zabawy...Muszę się tylko znów pochwalić, że rano mieliśmy drugą kupę do nocnika!!! no i młoda cały dzień się buja na kolankach, no i wstaje! :ico_puknij: nawet z nocnika wstaje...

Ok, lecę...zaraz kąpiel i może dziś się wyśpie???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 lis 2007, 20:34

massumi na pewno ma 62cm?? to jak była "wysoka" jak sie urodziła?? :ico_szoking:

my juz po kapieli, liczymy na lepsza nocke dzis.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

20 lis 2007, 20:38

zborra, dzięki, a ja sama... odpisse wieczorem dobra? Aaaaaaaaaaaaaaa
ladybird23, nie wiem ona jakoś tak po chińsku mierzy... /ona czyli piguła/ :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 lis 2007, 20:39

zbora no to :ico_brawa_01: dla Hanki za nocnikowanie!! :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość