myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

29 lis 2007, 23:49

Evik wózeczek naprawde jest fajny bo taki sam jak mój,fajnie się prowadzi.Agnieś na zapalenie najlepszy jest sudokrem lub bepanten mi pomogły juz po kilku godzinach od posmarowania

a moja mała dzis cały dzień przespała,aż mi się nie chce wierzyc,chyba nie spała (zaznaczam nie spała) przez 1,5 godziny pozatym cały dzien i w chwili obecnej spi.Dzis też zamówiłam dla Dominiki mate edukacyjna mam nadzieje ze jej sie podoba bo bedzie to prezent na mikołajki, a dla męża nie mam pomysłu.A Wy co kupujecie swoim facetom? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lis 2007, 12:23

Asikk, to przednie koło można zablokować także myślę że nie będzie żle.

Ja na pupę smaruję sudocrem i na razie jest ok tylko w pachwinie zrobiła mu się taka podłużna kreska jakby skórka pękła. Smarują ją kremem może przejdzie.

Małego cały czas męczy brzuszek ale dziś jakimś cudem przespał całą noc. Aż mnie piersi rozbolały bo nawet nie jadł. Ale chociaż się wyspałam. Wolę żeby go męczyło w dzień przynajmniej lepiej się nim zajmę.

mambii82, trzymaj się na pewno dasz sobie radę .Piesek będzie musiał się przemęczyć :ico_noniewiem:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

30 lis 2007, 13:42

Evik mi tez sie podoba ten wózeczek :ico_oczko: a co do brzuszka, to dzisiaj u mnie była nasza pani doktor i powiedziała ze jak będzie małą bolał brzuszek i się napinał to mam jej dać czopek VIBURKOL i kupić kropelki ESPUMISAN na kolkę w razie czego. Pomaga też lezenie na brzuszku i masowanie brzuszka.

Moje dziecko wczoraj piło non stop od 14,00 do 22,00 już nawet do łazienki wyjść nie mogłam bo ciągle był płacz za cycusiem. W nocy spała od 22,00 do 4,30 więc troszkę odespałyśmy. Dziś już tak nie cycusia.

mambii to troszkę nie ciekawie, a nie możesz poprosić żeby ktoś wyprowadził pieska ?

agnies81 na pieluszkowe zapalenie skóry u nas najlepszy jest sudokrem i pampersy, jak kiedyś kupiłam dla Zuzki pieluszki HAPPY to mi się wysypala na czerwono, więc teraz nie zmieniam.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lis 2007, 14:29

ania25 pisze:pieluszkowe zapalenie skóry u nas najlepszy jest sudokrem i pampersy, jak kiedyś kupiłam dla Zuzki pieluszki HAPPY to mi się wysypala na czerwono, więc teraz nie zmieniam.
Dokładnie a moje jeszcze gorzej niż na Happy to reagowały na Huggisy dlatego mogłam używać tylko Papersów :ico_oczko:
Evik.kp pisze:Małego cały czas męczy brzuszek ale dziś jakimś cudem przespał całą noc. Aż mnie piersi rozbolały bo nawet nie jadł. Ale chociaż się wyspałam. Wolę żeby go męczyło w dzień przynajmniej lepiej się nim zajmę.
Biedactwo tak sie umęczy z tym brzuszkiem mojej siostry córka też miała cały czas problem z brzuszkiem i nic jej nie pomagało po 3 miesiącach samo przeszło,ale co sie wymęczyli :ico_olaboga: A co spania w nocy to mój ładnie spał w łóżeczku za to starszy synek jest podziębiony i przyszedł do nas a jak sie rozpychał i kopał i znowu cała noc nie spałam oglądałam TV nawet jakiś dziwny film na TV2 chyba "ono" o kobiecie w ciąży która chciała usunąć a potem pokochała dziecko :ico_oczko: A teraz byliśmy na spacerku i mały cały czas śpi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lis 2007, 15:11

Kurcze jak ja wam zazdroszczę tych spacerków. ja już ie mogę się doczekać aż wyjdziemy w końcu z domu.

Tymek nie chce smoka. Cały czas staram się go mu wtykać ale on woli cyca. Boje się że za bardzo się przyzwyczai no i będzie problem jak będę musiała jechać do szkoły.

W przyszłym tygodniu mikołajki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lis 2007, 15:45

Evik.kp pisze:W przyszłym tygodniu mikołajki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiem :-D Pokarze wam moje nowe przeróbki :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-30, 14:45 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-30, 14:46 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-30, 14:47 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lis 2007, 16:40

Ika202, u mnie tylko jedna się wyświetla :ico_noniewiem: ta pierwsza. Podziwiam cię że masz jeszcze czas żeby zrobić takie przeróbki zdjęć. Ja nadal nie mogę się zorganizować i mam wrażenie że już nigdy mi się to nie uda. Jak mały zasypia to już mi się nic nie chce i mam z tego powodu wyrzuty sumienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lis 2007, 16:57

Evik.kp, Ewuś ja jeszcze w miedzy czasie zrobiłam obiad dziś kotlety,kalafior i ziemniaczki ,psu nagotowałam jedzenie i zaniosłam,starszaki sie biły to ich porozstawiałam po kątach,pranie zrobiłam,umyłam gary a kiedy bawiłam sie zdjęciami to mały cyca ciągnął :ico_oczko: :ico_oczko:
Evik.kp pisze:u mnie tylko jedna się wyświetla
szkoda i nie wiem czemu bo u mnie wszystkie sie otwierają :ico_noniewiem:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

30 lis 2007, 22:01

Hejka
Ika fajne są te foteczki. Jak je robisz. Może jak się ogarnę troszkę z czasem to coś sobie podobnego zrobię. Jak na razie to walczę z Julką żeby zasnęła.
Ciężko dziś wszystko znosi. Od 16 ciągle mi płakała, aż do kąpieli, później spokój 30 minut i powtórka z rozrywki, nie uwierzycie co mi pomogło. SUSZARKA. Włączyłam suszarkę i Julka właśnie sobie usypia sama w łóżeczku z jej wiernym przyjacielem smokiem. Mam nadzieje, że trochę sobie pośpi bo jestem padnięta.
Ika mój M jest na zapyziałym turniej w Radomiu, heheh a te mecze co lecą w tv to mecze reprezentacji Polski a mój M jeszcze się do niej nie załapał :ico_noniewiem: może kiedyś.

Evik niestety nie mam za bardzo kogo poprosić, żeby mi wyprowadził pieska. Także dziś mój pies był tylko raz na podwórku :ico_placzek: mam nadzieje, że wytrzyma do jutra rana do spacerku. A tak szczerze to zastanawiam się czy jej nie oddać babci :ico_placzek: ciężko mi jest na sercu jak sobie pomyśl, że nie mam dla niej czasu ani możliwości jej wyprowadzenia :ico_placzek: Jest dzielna bo nawet nie domaga się spacerku ale też jest smutna. Dobrze, że M juto wraca.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

01 gru 2007, 02:58

mambii82 pisze:Ika fajne są te foteczki. Jak je robisz. Może jak się ogarnę troszkę z czasem to coś sobie podobnego zrobię.
Dzięki :ico_oczko: ja używam programu Corel paint shop pro X super program i można w necie znaleźć do niego dużo dodatków typu pluginy,tubsy,tutoriale jak będziesz chciała to mogę ci trochę linków podać :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość