Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 gru 2007, 21:48

GLIZDUNIA, kojarzą dźwięki i wiele słów które mówimy i ton naszego głosu. Karol prawie zawsze sięga po zabawkę o której mówię, a jak nie widzi jej to się rozgląda i szuka. Nasze dzieciaczki to mądre istotki chociaż słowami nam nie potrafią nic powiedzieć to wiele rozumiom.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 gru 2007, 21:52

Glizdunia Ty ją chyba urodziłaś gdzieś w styczniu i ukrywałaś przed światem, a nam wciskasz ciemnote! :ico_oczko: Brawa dla zdolniachy!!! mi się zdaje, że rozumieją więcej niż nam się zdaje! Hanka się tak nauczyła, że u mojej mamy w pokoju pod lampą wisi anioł na sprężynce i mama jej zawsze mówiła, że idą do aniołka co robi "hopsa hopsa". A teraz wystarczy że wejdzie do pokoju to ona sama go szuka! Jak spytasz, gdzie wiszą u babci dzwoneczki to też od razu na nie patrzy. Uwielbia jak jej robię "kwa kwa" i gadam coś o kaczce, to jak ogląda ksiażkę i widzi kaczuszkę to się śmieje do niej.
Dziś gadała do psa przez okno! ależ to było zabawne!!! jest niesamowita! i rączkę daje żeby zrobić "tu sroczka kaszkę ważyła". I muszę się pochwalić, że kupę robi już na nocnik zawsze, chyba że po prostu z lenistwa jej nie posadzimy. A i siku się udaje! i najlepsze jest to, że ona jak zrobi, to wstaje!!! :ico_szoking: jakby wiedziała, że tak się robi!
Teraz znów przez sen marudzi i się rzuca po łóżeczku! już nie wiem jak jej pomóc!!!

Byłam u fryzjera...nawet powiem, że zadowolona jestem :-) może jak J wróci...(tenis :ico_zly: ) albo jutro wkleję jakieś zdjęcie. Idę móżdżyć, co jeszcze mam do zrobienia przed świętami...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 gru 2007, 21:56

zborra, kurcze zazdroszczę Ci tego nocnika, ja Karolka to nawet nie wiem kiedy mogłabym na nim posadzić, kupę robi ostatnio najczęściej jak raczkuje i ja dopiero ją zauważę jak mi coś zaleci :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 gru 2007, 22:03

No Zbora to w takim razie Twoja zdolniacha też z okolic stycznia musi być !!! :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Misula tak się ładnie bawi z Miłoszem, że już nie pilnuje co kiedy załapuje, bo i tak ... każdy po swojemu... a z 2 to już wesoooołoooo... :ico_oczko:

a i dawaj foty !!!!!!!!!!! fryza :-)

A i Kamizela... no 36 powiadasz...... moje marzenie.... jeszcze... :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 gru 2007, 22:21

Moi mimo znacznej różnicy wieku też się świetnie bawią. Dziś Kacper ustawiał piramidy z zagłówków, a Karol je przewracał, a potem ganiali się :ico_oczko: na czworaka wkoło dużego kartonowego pudła. Miło tak popatrzeć więc niech się co niektórzy :ico_oczko: do roboty biorą

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

12 gru 2007, 22:27

zaleciałam i brawa dla dzieciaczków :ico_brawa_01:
zboradawaj foty
kamizela ...no 36 .... hmmm marzenie.. ja juz 38 ( waga66 ..a przed ciaza 68 :-D -wymarzone - 62 :-D
a ja nie nawidze juz pracy..dzis widziałam swoje dziecko 2 godziny .... rano i wiezorem po godzince... koszmar ... nie ma mnie i mały zaczal sie budzic w nocy kilkanascie razy ... generalnie sypiam po 2-3 godziny ... wstaje i jade na szkolenie ...taaaaa
jagodka - no szalec nie zamierzam - a narty??kiedy - chyba po 19 ... widziałas agende?? eeeechhh
dobra ide spac ..
aaa dziekujemy zza komplementy :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 gru 2007, 22:45

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczkow....wszystkie zdolniachy i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Zborra dawaj foty!!!ja ide do fryca w przyszlym tygodniu zeby na swiatecznych fotkach dobrze wyjsc :ico_oczko: :ico_haha_01:
a kupy u naszej malej sa da nas wielka niespodzianka jak u Karolka :-D .....nawet nie wiem kiedy robi chyba ze naprawde ostro cisnie.....a raz jest 1 na dzien a innym razem 3 .....i nie ma jaktego wyczuc....wiec nauka nocnikowania jak juz kiedys mowilam bedzie jak Maya zacznie sama chodzic.....a dla Hanki wielkie :ico_brawa_01: !!!!

Maya juz sie usypia....przetrzymalismy ja i taaaaka slaba byla ze bez cyca chciala isc spac .....ale dostala porcje i odplynela juz chyba....z misiem na twarzy jak zwykle :ico_haha_01: :ico_puknij:

Gosia
....no wspolczuje zabiegania ale moze to sie wkrotce ustabilizuje co?a napisz lepiej czy dostalas te furę ktorą mieli ci dac,i jak sie jezdzi? :ico_oczko:

mykam cos zjesc bo juz mnie mdli.....zaraz wroce

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 gru 2007, 22:56

No właśnie GosiA.... weź bo takim trybem to niedługo zjedziesz na 52 :ico_nienie: :ico_olaboga:

A popieram Sikorkę w 110% i wierzę, że miałaś uciechę patrząc na bawiących się chłopców... mnie zorczulają takie scenki i dodają otuchy i w sumie chyba wynagradzają cała tę zadymę...

właśnie zozrzuciłam 3 miliony łupek po słoneczniku :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: więc znowu mam co robić :-)

A tu moje łobuzy :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 gru 2007, 22:59

No widzicie.....więc jednak można dziecko nauczyć nie? nocnikowania...hehehe, budzi się i siadamy, siuśku...wstajemy :ico_haha_01: po obiedzie siadamy na kupę :ico_haha_01: i wszystko gra :-D

Ja też bym chciała rodzeństwo dla Hani...ale może mi ktoś odda już odrośnięte? :ico_haha_01:

Gosia współczuję...tak to bym nie chciała! :ico_nienie: rozumiem...wyrwać się do pracy dla relaksu...ale tak, żeby dzieciaka nie widzieć prawie? :ico_olaboga:

i daję zdjecia...marne bo marne ale są
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 gru 2007, 23:01

Massumi...boskie te Twoje dzieciaki...az w sercu pika na mysl o drugim :-D

....a ja juz jem kolacyjke....kanapeczki z avocado...mniam pychotka :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-12-12, 22:04 ]
Zborra...no mozna nauczyc ,mozna nauczyc ale twoją Hankę :-D :ico_brawa_01: ...bo moja to sie nie nadaje....nic nie robi regularnie.....toz ci moja panna kaprysna :ico_oczko:
a fryzurka sliczna....matko jak Tobie fajnie w krotkich wloskach choc przyznam szczerze ze w tych z ciazy tez bylo fajnie!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości