Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 gru 2007, 16:42

ja jutro z rana na badania, ja juz wiem, ze to moje ostatnie pobieranie krwi... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-13, 15:48 ]
Madziu,

... znowu jakieś nowe zdjecie w avatarku? Fajnie wygladasz... :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 gru 2007, 16:50

cześć Madziu !!!

mz74 pisze:czesc Madziu!

ale miłe powitanie :ico_sorki:

Ja chyba sobie teraz niestety nie poklikam bo Patryk ciagnie mnie do zabawy :-)
Macka nie ma, w garazu siedzi.

Gonia fajnie masz z tą choinką,my raczej bedziemy mieli sztuczną.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 gru 2007, 18:48

Hey jest ktos?

[ Dodano: 2007-12-13, 17:56 ]
Heh :ico_olaboga: ja znów do szpitala!
ale dopiero rano - mam być na 7, także jeszcze nocka na spokojno w domku. powiedział ze może na kilka dni a może juz do porodu :ico_noniewiem: .
decyzja bedzie dla ordynatora czy trzymac mnie tak ciągle z rosnacym pomału ciśnieniem czy rozwiązac ciąże przed terminem!
zobaczymy co wymyślą!
póki co idę sie spakowac, wykąpać, cos zjesc i jeszcze tu do Was zaglądne.

Aha K@tk@ Madzia ma racje są trzy stopnie dojrzałości łożyska + stopień zerowy na samym poczatku razem 4. do porodu sie idzie zwykle z trzecim ale zdartza sie i z drugim!
Niedobrze jest natomiast jak łożysko za szybko dojrzeje do 3 stopnia bo wtedy zaczyna sie starzeć i jest coraz mniej przepuszczalne (znaczy mniej tlenu i składników odżywczych trafia do dziecka i mniej składników toksycznych jest odprowadzanych od dziecka) oprócz tego grozi przedwczesnym odklejeniem się - mysle ze w miare jasno napisałam?

no bede poźniej

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 gru 2007, 19:44

znow zawitalam .Czuje sie lepiej ale nie moge chodzic wszystko mnie boli jeszcze poczulam sie lepiej i poszlam z Julka na roraty popoludniu no i znow mnie bol brzucha zlapal ale jak leze to przechodzi. :ico_olaboga:
marcia_pod pisze:Heh :ico_olaboga: ja znów do szpitala!
ty to masz z tym szpitalem co wizyta u gin to konczy sie ze idziesz do szpitala biedulko.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 gru 2007, 22:02

mary pisze:Pewnie zjawicie się niedługo.

hej :-)

Marcia trzymaj sie kochanie cieplutko.Na pewno będzie dobrze.Lepiej byc tam w szpitalu i byc spokojnym niz w domu zastanawiac sie czy wszystko w porządku.Tym bardziej ze naprawde niewiele Ci zostało. Dla Ciebie :ico_buziaczki_big:

Ja jeszcze chwilke posiedze,Patryk spi od godziny, Maciek własnie poszedł sie połozyc.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 gru 2007, 22:06

Mój mąż jeszcze z pracy nie wrócił no a Julka spi jakies 15 minut

[ Dodano: 2007-12-13, 21:10 ]
Ale dzisiaj pustki :ico_noniewiem: gdzie jestescie?

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 gru 2007, 22:10

mary pisze:Marcia ...co zrobić, jeśli tak ma być najlepiej dla Twojej Dzidzi to trzeba jechać. Tam przynajmniej jesteś pod kontrolą, Ty i Twój Maluszek. Jeszcze troszkę, ani się obejrzymy a szczęśliwie dotrwasz do końca.3maj się tam i bądź dobrej myśli. Wszytsko będzie dobrze. My, będziemy myslami z Tobą. Kto wie, może Ci jeszzce pozwolą wrócić do domku.

madziarka81 pisze:Marcia trzymaj sie kochanie cieplutko.Na pewno będzie dobrze.Lepiej byc tam w szpitalu i byc spokojnym niz w domu zastanawiac sie czy wszystko w porządku.Tym bardziej ze naprawde niewiele Ci zostało. Dla Ciebie :ico_buziaczki_big:

dzięki dziewczyny!
Teraz mam juz troche inne podejscie do tego. za pierwszym razem sie bałam ale teraz to nawet faktycznie spokojniejsza bede w szpitalu, jak to mówia lepiej dmuchac na zimne!

a cos mnie teraz jeszcze zaczął dół brzucha pobolewac - hmmm co to?
rano czeka mnie seria badan, kłócie po żyłach, usg, badanie ginekologiczne zapewne(tego to ja bardzo nie lubie).

[ Dodano: 2007-12-13, 21:13 ]
mariola pisze:Ale dzisiaj pustki :ico_noniewiem: gdzie jestescie?


no tez zauważyłam, jak ja mam czas posiedziec to tez nigdy nikogo nie ma :ico_spanko:


ide w takim razie do łózka. no chyba ze nie bede mogła zasnąc to jeszcze wróce.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 gru 2007, 22:16

marcia_pod pisze:a cos mnie teraz jeszcze zaczął dół brzucha pobolewac - hmmm co to?
no mnie tak caly czas boli momentami to tak mocno ze mam wrazenie ze sie porod zaczyna bo tak mnie zaczynalo pobolewac jak Julke rodzilam :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-12-13, 21:17 ]
spac strasznie mi sie chce ale czekam na meza bo mu obiado-kolacje musze zrobic :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

13 gru 2007, 22:21

Hej dziewczyny nie uciekajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Marcia ja tez czasami mam takie pobolewania w podbrzuszu i tez tego nie lubie bo zaczynam sie martwic czy wszystko jest ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

13 gru 2007, 22:21

mariola pisze:spac strasznie mi sie chce ale czekam na meza bo mu obiado-kolacje musze zrobic :ico_haha_02:


mi zreszta tez sie juz oczy zamykaja!
Zmykam bo jutro musze wstac przed 6 rano wiec jednak juz tu nie bede wracac.

No to trzymajcie sie dzielnie jak mnie nie bedzie, nie chorowac, nie psocić!!!
Dbajcie o siebie baby. Ja sie odezwe na TT jak wyjde. jak beda jakies konkrety sie u mnie działy w szpitalu to napisze do którejś z Was sms-ka.

Pa pa

Buziole dla wszystkich!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-12-13, 21:23 ]
Hej dziewczyny nie uciekajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


hmmm czyżby sie jednak jakaś rozmowa na wieczór rozkrecała? w sumie 10 min więcej mi nie zaszkodzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość