astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

13 gru 2007, 23:16

Ja u malego stosuje emolium i tez sobie chwale.
A dla siebie to kosmtyki serii AA i erisa, do tego robione na zamowienie masci

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

15 gru 2007, 23:00

astrid pisze:Ja u malego stosuje emolium i tez sobie chwale.
A dla siebie to kosmtyki serii AA i erisa, do tego robione na zamowienie masci

A jakich używasz kosmetyków erisa? Chodzi mi o to czy wybierasz te serie dostępne w sklepie czy z tych serii "aptecznych" - Pharmaceris.

kociokwik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2007, 22:42

16 gru 2007, 01:35

Ja używam tych aptecznych czyli dla atopowej skóry, pomagają i mnie i dzieciom.

avocado
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2007, 14:11

16 gru 2007, 09:40

My również tylko i wyłącznie Pharmaceris. Jakoś całej rodzinie najbardziej przypadły do gustu. I w sumie mam pewność, że te kosmetyki które w sumie można dostać w każdej aptece są lepsze jakościowo od tradycyjnych hipermarketowych. Tak samo jest z Vichy.

marmata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 gru 2007, 00:31

17 gru 2007, 00:05

Ja mam już takie małe "zboczenie" do aptecznych produktów. Jak mam już coś kupić to zawszę wolę produkt, który dostanę tylko w aptekach. Lubię się wypytać, dopytać i przemaglować z wiedzy farmaceutę. :) My oprócz serii AT z Pharmaceris stosujemy jeszcze serię M. :) :-)

A macie może ten krem do twarzy z tej serii AT? Właśnie noszę się z zamiarem kupna.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 gru 2007, 09:57

dziewczyny mam do Was pytanie, rozszerzam właśnie dietę małemu, podawałam mu dynię z ziemniakami i królika z ziemnialami i marchewką, jadł jeszcze sinlack i kaszkę ryżową malinową, wyskoczyły mu dwie krostki na twarzy i nic więcej i tak się zastanawiam czy to alergia a może tylko nietolerancja? i czy właściwie można to stwierdzić po dwóch kroskach??? pediatra kazała się nie przejmować kilkoma krostkami ale to jest jednak silniejsze ode mnie, mały pije nutramigen z kleikiem ryżowym. a i jeszcze jedno ma też krostki w okolicy brody i teraz też się zastanawiam czy to alergia czy może ślina mu tak podrażnia??? mały zagryza wargę może to też od tego, sama już jestem głupia, a lekarze no woecie jak to jest z nimi...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 gru 2007, 11:03

kate_k82, spokojnie kochana moja mała co chwile ma jakies delikatne kilka krostek
a to jedna wyskoczy na buzi a to jedna na klacie
to nie jest jeszcze nietolerancja
wiem ze jestes przewrazliwiona ale bedzie dobrze :-D

avocado
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2007, 14:11

17 gru 2007, 12:24

Jeśli jest tylko kilka krostek to ciężko jest stwierdzić czy to może być alergia czy nie. U nas było tak, że mleko modyfikowane robiłam na Żywcu i dzidzia miała krostki. Myślałam, że to normalne bo to mały człowieczek i może mogą mu wyskakiwać różne krostki. Aje spróbowałam robić mleko na innej wodzie - Nałęczowiance (mimo że zalecają ją dla dzieci po 1. roku) i krostki zniknęły. A w między czasie po prostu smarowaliśmy buźkę kremikiem natłuszczająco-nawilżającym.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 gru 2007, 19:42

kate_k82 mówisz dwie krostki????wg mnie to wcale nie jest żadna alergia. Zwyczajny zbieg okoliczności.

kociokwik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2007, 22:42

17 gru 2007, 23:42

dokładnie, jedna krostka alergii nie czyni oby było tak dalej tzn. oby to były tylko kropki niezależne od diety. Być może to właśnie ślina podrażnia delikatną skórkę towjego dziecka. Nie martw się, na pewno to nic poważnego.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość