Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

03 sty 2008, 15:01

brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Michałka za ząbala
a Krzys dzis wyjątkowo marudny nie chce jesć, ciągle buczy o wszystko i znowu zasnął, mam nadzieje że znowu go cos nie bierze ehhhhhhhh

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

03 sty 2008, 15:33

A ja dziś wredna matka walcze z cyckami :ico_zly: I od rana jeszcze nie dałam cyca,teraz już był tak zmeczony ,chisteryzował za cycem ale poszedł spać!Teraz czas na kawkę,ja co to stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 sty 2008, 16:01

witajcie my juz po wizycie u lekarza niestety Juleczka musi brac druga serie antybiotyku :ico_placzek: jest już poprawa ale niestety migdałki dalej powiekszone i i pani doktor przepisała dalej antybiotyk -zmartwiłam sie tym bo wiadomo antybiotyk osłabia i ogólnie nie sprzyja za bardzo takiemu malutkiemu organizmowi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
tak do konca nie jestem przekonana czy bez tego nie dało sie ale co zrobic mysle nad zmiana pediatry

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

03 sty 2008, 16:14

ja też zmieniałam bo nie byłam przekonana do mojej pani doktor teraz jest oki, była to dobra decyzja

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

03 sty 2008, 19:24

dzieńdobry wszystkim mamusiom i dzieciaczkom... dawno mnie tu nie było aleAniaaa to powinna mnie pamiętać zz gadulenia ciężaróweczek... ehh to były czasy... a te 10 miesięcy to szybciutko minęło... pozdrawiam jeszce się odezwę pa :-)


Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 sty 2008, 21:21

Dzisiejszy dzień należy chyba jednego z koszmarniejszych. Emi cały dzień marudziła. Położyłam ją spać po dwunastej to spała prawie 2,5 h :ico_szoking: Obudziła się ale dalej była lekko marudna. Podrzuciliśmy ją moim rodzicom i pojechaliśmy na zakupki. Nawet u moich rodziców była osowiała. Wróciliśmy do domu przed 7 i Emi tak strasznie zaczęła płakać. Nie mogłam jej uspokoić. Dałam jej drugi Viburcol ale dostała takich spazmów że nie mogła oddechu złapać. No to dałam jej cyca i dziecię zasnęło :ico_szoking: Myślałam że będzie spać a ta wypiła mleko z obu cyców, zdrzemnęła się pół godzinki i przed 8 słyszę z sypialni 'mama'.
Także coś mi się wydaje że dzisiaj długo powojuje :-) Humorek wrócił i właśnie śmiga po przedpokoju :-)

Aaaa jak byliśmy w sklepie po czajnik to było takie fajne autko dla Emi. Na akumulator, ze skrzynią biegów, światłami, klaksonem i wogóle wypaśne :-D Co prawda narazie jest jeszcze za mała ale kosztuje 200 zł a :ico_szoking: a w normalnym sklepie nieco mniejsze są po 800. Musimy tylko do jutra zaczekać bo ktoś zarezerwował ale jak by się nam udało kupić to Wam od razu fotki wkeje bo strasznie mi się spodobało :-)

gozdzik, biedna Juleczka. Kurcze szkoda że musi jeszcze brać antybiotyk. Mam nadzieję że to już ostatni.
nana, kochana wierzę w Ciebie :-) dasz rady z cycaniem. Wiesz że trzymam kciuki :ico_oczko: dziękujemy za życzonka :ico_sorki: fajowe :-D
__DOMI__, widzę że Twój Krzyś też dzisiaj marudny. Może taki dzień :ico_noniewiem:

Witam nową marcóweczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieję że będziesz do nas często zaglądać

No to chyba na tyle :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 sty 2008, 21:29

Witajcie.

No przeczytałam wszystko, ale naklikałyście .

A u nas ok. Nocka bez zmian. Maja mimo niekarmienia piersią nadal się budzi, ale nie mam większych problemów, bo wystarczy kilka łyczków wody i mała śpi. Ale budzi się często, więc śpimy w trójkę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo noce są takie zimne, że nie chce mi się marznąć przy łóżeczku w czasie usypiania.

Aga jak pracowałam w poprzedniej pracy też wstawałam o 5 rano i podobnie jak Ty myłam codziennie włosy. Teraz wstaję o 6, a włosy myję wieczorem, bo mam juz długie i suszenie zajmuje dużo czasu. Jak zrobi się ciepło to pewnie znów będę myła głowę rano, ale zimą za duże ryzyko zachorowania.
A co do ząbkowania Emi to podobno wychodzenie właśnie trójek boli najbardziej.

:ico_brawa_01: dla Michasia za zębolka.

Edith witaj po długiej nieobecności. Ja Cię pamiętam z ciężarówkowego wątku. A czas rzeczywiście leci strasznie szybko, już niedługo nasze maluchy będą miały roczek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Wpadaj na wątek częściej.

karolina ja nie robię kaszki na żadnym mleczku, tylko na wodzie. Ale ja cały czas podaję tylko Sinlac, a nie zwykła kaszkę ryżową.[/b]

[ Dodano: 2008-01-03, 20:34 ]
gozdzik biedna Juleczka, że musi jeszcze brać antybiotyk. A zdjęcia małej śliczne.

nana życzenia świetne. Dzięki.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 sty 2008, 22:01

nana, ale fajowe zyczonka :-D
edith, Witaj ja tez Cie poznaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Napisz co u ciebie jak dzidzia wklej wieksze zdjecia
urmajo, Super ze juz nie karmisz w nocy trzymamy mocno kciuki zeby było juz coraz mniej pobudek
ech... chyba ja tez musze pomysleć o tym nocnym karmieniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

03 sty 2008, 22:05

miło mi miło że mnie pamiętacie.... co do zdjęcia to przyznam się nie pamiętam jak to zrobic... jak mi podpowiecie to się jakieś napewno znajdzie... kurcze karmienie w nocy tez muszę o tym pomyśleć bo mały co jak co w dzień mi odpuści ale w nocy to szans nie ma... cycun jeden :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość