Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 sty 2008, 21:29

Emilka właśnie ogląda Teletubisie :-) Ucięła sobie godzinną drzemkę o 17 więc pewnie będzie do 22 wariować. gozdzik zazdroszczę Ci że Jula już śpi. Nie pamiętam kiedy Emilka poszła spać o 20 :ico_noniewiem:

__DOMI__, co do cen w aptekach to nie musisz pisać. Ja byłam ostatnio w aptece tylko po rzeczy dla Emi i zostawiłam ponad 200 zł :ico_szoking: Masakra

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 sty 2008, 21:48

Jula spi teraz tylko raz w dzień wiec na wieczór jest juz zmęczona
a co do cen w aptekach to szkoda gadać nieraz w drogeri ten sam produkt np.płyn do kapieli natłuszczajacej z ziajki jest tańszy a juz nie wspomne o Sinlac- zdzieraja z ludzi ile moga :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 sty 2008, 22:15

gozdzik, najtańszy Sinlac znalazłam w TESCO :-D Za paczkę zapłaciłam ok 19 zł przy czym w aptece płaciłam zawsze koło 25 zł :ico_olaboga:

Hihi Emi chyba powoli wraca apetyt :-) dzisiaj zjadła 2x po pół miseczki kaszki, deserek, troszkę ziemniaczka i marchewki i bułeczkę :-D
No i dzisiaj wieczorem dostała ostatni raz Bactrim :ico_brawa_01:
Wysypka jej też bardzo ładnie znika także wszystko idzie ku lepszemu :-D

A Emi też z reguły ma jedną drzemkę koło 14 a i tak chodzi spać po 21. Od dwóch dni tak ją coś ścina na dwie drzemki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 sty 2008, 22:23

Super że Emi wraca apetyt :-D
oby juz ja więcej zadne choróbska nie nękały

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 sty 2008, 22:33

powysyłałam wam na emaile takie ankiety z nivea mozna cos wygrac :p
zawsze warto spróbować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

04 sty 2008, 22:35

witajcie z wieczora
jakie smakolyki u Was :) u mnie mezulek zamowil kfc i bedziemy zaraz wcinac nic dzis nie jedlismy bo nie bylo czasu, a z tata mojego P jest wsyztsko ok nie mial operacji peracja przelozona na poniedzialek, wiec bezczynnie przesiedzi w szpitalu przez weekend gdzie nic nie bedzie sie dzialo :(
moj Macio juz spi :) Aga wspolczuje ci ze niunia jeszcze nie spi i dobrze ze niuni wrocil apetyt za to u mojego srednio z jedzeniem jakos ostatnio niechce jesc wogole moze przez zabki moze przez kaszel hmmm jak tu trafic do dziecka :(
jutro rano jade na bazarek po cielecinke bo z zamrazalki mi wsyztsko wybylo :(
dobra ide do mezusia i ogladac tv mielgo dnia buziaki papa

[ Dodano: 2008-01-04, 21:35 ]
Domi dziekujemy bardzo :) a skad je masz??

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 sty 2008, 22:42

witajcie wieczorową porą.

po pierwsze najlepsze życzonka dla naszej Amelki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

u nas nocki bez zmian. kilka pobudek i woda.

Dziękuje nana, że jesteś ze mnie dumna, ale to nie było aż takie trudne przestać karmić w nocy. Pewnie też dzięki temu, że mam świadomość, że nie rezygnuję z karmienia całkowicie. Karmię dwa razy na dobę, więc zawsze to coś. Muszę powiedzieć, że Mikołaja właściwie przestałam karmić z dnia na dzień, bo miał pleśniawki i nie chciał ssać, a poza tym podpasowało mu mleko modyfikowane i miał już prawie rok, więc korzystając z okazji odstawiłam go. Nie mogę powiedzieć, że było to łatwe i nie ze względów, że sie tak wyrażę, czysto technicznych, ale ze względów psychicznych. Czułam się tak jakoś niepotrzebna. Na szczęście szybko mi przeszło. Teraz przyzwyczajam sie do tej myśli stopniowo i powinno być łatwiej.

nana
cieszę się, że tak dobrze idzie Ci odstawianie od cycka. No i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Michałka za picie z butelki. Niby tylko 40 ml, ale to dobry początek.

Więcej nie pamiętam, bo dużo dziś napisałyście. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 sty 2008, 22:42

kiedyś byłam zalogowana na jakimś forum, dawno tam nie wchodziłam ale często mi wysyłają jakies linki

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

04 sty 2008, 23:06

Tak z wieczorka :-)
Michu jeszcze nie śpi :ico_olaboga: wogóle popołudniu,to co spał,to było tylko 1,5h,jakna nie go to mało.I jak tylko się obudził to maruda przez pół dnia był.Wykąpany i spał i już o 20:15,gdyby nie to, że nie był jeszcze w głębokim śnie i obudził go szczekający pies z dołu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i teraz jeszcze nie śpi :ico_noniewiem:
Ae smakołyki dziś u was,a ja mam jużź ugoyowaną zupę ogórkową na jutro :ico_brawa_01:
A o zostawianiu kasy w aptece to się nieudzielam...majątek straciłam :ico_olaboga:
urmajo, chociaż albo aż 40ml.Ale to nie to co powinno być :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-04, 22:10 ]
Aga26, no widzisz mówiłam,że wszystko zacznie wracać do normy :ico_pocieszyciel: :ico_brawa:
karolina24, mój też teraz jakoś marnie je,raczej zbole-więc witaj w klubie :-) Ale u Maćka,to i ten kaszel i ząbki.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

04 sty 2008, 23:11

nana, mój Spi ale się budzi, bidak kiesy on zacznie normalnie spac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość