Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

14 sty 2008, 20:55

Jaśnie Pani chętnie na lekcję sie do Ciebie zapisze :-D i zapraszam na kawke do mnie :ico_kawa: .

Martuchafrost ja tez mam wózek Jane taki : http://www.johnstonprams.co.uk/item721.htm jestem super zadowoona z niego jedna reką bez problemu mozna prowadzic i leżaczek Jane : http://www.johnstonprams.co.uk/item1083.htm ale leżaczek chce sprzedac bo dostalam drugi od znajomych i dwa mi nie potrzebne. Ale z produktow JAne estem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sty 2008, 22:58

Aguś21, jak tam dotre to ty juz bedziesz stara wyzeraczka chustowa i nic juz cie nie bede musiala uzyc, ale z zaproszenia na kawke skorzystam chetnie :-D

A gdzie cala reszta????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 sty 2008, 00:07

jasnie pani kazalas trzymac kciuki za twoj przyjazd do belfastu....ja trzymam od soboty tak jak prosilas....tylko powiedz czy juz moge puscic :ico_oczko: bo cholerka dom mi syfem zarasta od tegotrzymania :ico_oczko: :ico_haha_01:

marta no to super ze znalazlas lekarza ktory sie wami zajal w koncu :ico_brawa_01:

piszecie ze maluchy nie daja wam wyjsc nigdzie...he he he skad ja to znam.moj do tej pory tylko mami mami mami.....czasami mam dosc,bo chcialabym chwilke odsapnac,ale czlowiek przespi nocke i jakos nerwy przechodza i trzeba na nowo witac dzien z porannym budzeniem i krzykiem "mami mami nie spij" i palcami w oczach gdy probuje otworzyc ci powieke :ico_oczko: :-D :-D

agus super wozeczk i na czerwona pupe sudokrem powinien pomoc.

no i gdzie reszta?????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 sty 2008, 00:14

Agus wózek super :ico_brawa_01: widziałam juz pare lasek z takimi wózkami tylko widziałam zielone i szare, ale sa zgrabne i masz racje lekkie :ico_brawa_01: ja tez jestem zadowolona :ico_brawa_01:
jasnie tylko nie zapomnijj mi napisac kiedy ma Daniel bilet :ico_nienie:
o matko!!!! a ja padnięta zaraz ide spać :ico_spanko: bo misiek znowu o 4 rano pobudke mi zrobi głośnym :" umieram z głodu " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
znalazłam w tesco deserki ze śliwek i podaje małemu bo ma problemy z kupka i dzis mi zapodał kupola :ico_szoking: do teraz wietrze chate :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze:to chyba nie rozpieszczenie, tylko Fran wchodzi w wiek, gdzie sie pokapowal, ze mama i on to nie jeden stwor, tylko dwa osobne byty i sie boi jak wychodzisz. Co sie przejmujesz? wiesz jak dziecko krotko jest niemowlaczkiem? jak podrosnie to sie bedziesz musiala o jednego buziaka prosic, a teraz masz ich do woli

masz racje :ico_oczko: bo potem bedzie:" mama nie całuj bo kumple patrzą" wiec musze wykorzystac na maksa i całować do bólu mojego rozrabiakę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 sty 2008, 00:16

Melduje sie :ico_oczko:
U nas tak ALa bez zmian jutro odwiedzamy lekarza :ico_placzek: Nati na scanie lekarka mowila ze ok chociaz zdjecia porobila i powiedziala ze jeszcze lekarz opisze i mi wysla
Ja wlasnie mlodego polozylam ale slysze ze jeszcze nie spi :ico_oczko: ALusia bidulka juz dawno spi a ja ze slubnym ogladalismy piratow 3 i sie uhahalismy :-D
Jasnie pani to kiedy mezu zajezdza??
Aguś21, tak jak dziewczyny mowia sudokrem a ja zreszta na poczatku stosowalam sudokrem tylko przy odparzeniach a na codzien wazeline i bylo ok (odparzenia sporadycznie), a jeszcze jedno pytanie z ciekawosci :ico_wstydzioch: karmisz butla czy piersia??
fela, jak tam termin egiptu juz potwierdzony??

[ Dodano: 2008-01-14, 23:21 ]
Aguś21, jeszcze pochwal sie w jakiej czesci belfastu mieszkasz?? bo jakos z buzi cie kojarze :ico_oczko:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

15 sty 2008, 00:38

Dziekuje za rady kochane jesteście, Olivierkowi pomaga ten sudokrem posmarowalam kilka razy i juz jasniejsza pucia :-D .

Emilka_M ja mieszkam na Ormo Road przy rondzie jak sie zchodzi Ormo z Ravenhill. A Ty w jakiej części Belfastu mieszkasz?

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 sty 2008, 00:53

Aguś21, ja mieszkam przy bocznej od Beersbridge Road, okolice conswooter :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sty 2008, 01:10

Hejka :-D
Mała spi, mężulek nadrabia zaległości telewizyjne (i jak zawsze narzeka że nic w tej telewizji nie ma :ico_oczko: :-D ) a ja wreszcie nadrobiłam zaleglości,uffff....

Nie było mnie ostatnio bo u nas zmasowany atak ząbkowania :ico_olaboga: Niestety Viburcol juz na Viki nie działa i jakikolwiek ratunek od marudzenia i popłakiwania daje Calpol, a jego znowu boję się za bardzo uzywać :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Do tego Viki obraziła się na chodzik i krzyczy gdy tylko próbuję ja do niego włozyć. Woli wycieczki z mamą po domu i wstawanie przy wszystkim co tylko jest w jej poblizu (najbardziej upodobala sobie stolik RTV ale on jest szklany :ico_szoking: :ico_olaboga:).
A i w MOIM zyciu trochę zmian i nowości. Od dzisiaj zaczęłam kursy w Collegu :-D Z angielskiego dla obcokrajowców i z informatyki (zeby uzyskać dyplom międzynarodowy). No i od 10 lutego wracam do pracy, ale to już mnie nie cieszy :ico_placzek:

zaraz poodpisuję na posty...

[ Dodano: 2008-01-15, 00:34 ]
Martucha nareszcie!!!!! tyle nerwów i chrób by wreszcie ktoś się Franiem zajął :ico_olaboga: ale najwazniejsze, że jakaś normalna lekarka sie trafiła :ico_sorki: a z rączkami i płaczem to się przyzwyczaj :-D moja popołudniówka dzisiaj z Viki to naprzemiennie spacer po domu, Viki obściskiwanie mnie, ciągnięcie z awłosy, kwładanie palców do nosa, ucha i buzi, liczenie mi zebów, traktowanie mnie jako słupka do wstawania, noszenie na rączkach itd. :-D prawie wszędzie i cały czas razem :ico_olaboga: a jak tam koleżanka, znalazła to mleko?? bo znalazłam linka do tego co je Viki http://www.smahcp.co.uk/Home/productinf ... ge/lf.aspx

Jaśnie Pani to kiedy dokładnie planujecie wyjazd do Belfastu?? kciuki były trzymane ale z powodów ode mnie niezaleznych tylko w godzinach wieczornych i przez sen :ico_oczko: :-D

Emilka duuuuużo zdrówka dla was... a kiedy impreza urodzinowa Nathanka?? wszystko już gotowe?? i co za badanie musiał mieć, bo ja jakoś nie w temacie :ico_noniewiem:

Aguś sliczny twój synek :ico_brawa_01: taki słodziutki, i jaki duży już :ico_brawa_01: a na pupcię polecam Sudocrem, wg mnie najlepszy...

Fela hihi, ja mam taką wizję, że mnie też czeka mami, mami i przylepiostwo Vikuli :-D ale czy to nie jest słodkie?? męczące czasem, i owszem, ale takie slodziutkie jak widzi się radośc na buźce dziecka żejest z mamą :-D i właśnie, jak tam sprawa z Egiptem??

Madziorka no wasze zycie to przygoda za przygodą, atrakcja za atrakcją :ico_brawa_01: super wam :ico_brawa_01: my z mężem tez musimy się wkońcu pozbierac i zacząc z powrotem zyć aktywnie i radośnie, bo jak na razie to zgredy się znas zrobiły :ico_olaboga: a masz jakieś zdjęcia z wypadu do Warszawy?? wklejaj koniecznie :ico_sorki:

Beatka pocieszasz mnie pisząc, że Oskarkowi sama ta egzema przeszła :ico_sorki: ja na razie staram się nie używac sterydów :ico_nienie: :ico_olaboga: ale jak długo mi się uda to nie wiem, bo czasami skóra naprawde wygląda źle :ico_placzek: a synków masz wspaniałych, i jaki Oskarek wysoki :ico_szoking: :-D

a Gosia to ma teraz jakiś urlop w pracy, ze do nas nie zagląda?? i Ilonka znowu się leni :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-01-15, 00:36 ]
i mam do was pytanko :ico_sorki: jakie konto CTF wybrałyście dla swoich dzieciaczków?? i w jakim banku??? ja jestem bojąca nonono i chcę zwykle oszczędnościowe a mój mąz znowu te z inwestycjami, ale ja się boję że jak pójdzie źle to Viki kurna bez kasy zostanie :ico_olaboga: czy oni dają jakąś gwarancję, ze np. ileś tam procent pieniędzy się odzyska z konta??
no bo jakbym tak wpłacała przez 18 lat kase dla Viki a na koniec ona dostanie tylko częśc tego to by mnie sz.... trafił :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 sty 2008, 01:39

czesc dziewczyny
Kasik super,ze chodzisz na te kursy,ja juz mialam jedne zajecia i sie superowo poczulam,a w srode tez chyba pojde na angielski z kumpela ,bo jest jakis w kosciele polskim he he
Fela rzeczywiscie w koncu czuje sie jak czlowiek :ico_oczko: jedynie mam problemy z rannym wstawaniem :ico_oczko: ale to dlatego,ze pozno sie klade :ico_oczko: a fotki zaraz jakies wkleje

[ Dodano: 2008-01-15, 00:41 ]
Kasik dobre pytanie,bo ja tez nad tym glowkuje ,moze dziewczyny cos wiedza na ten temat

[ Dodano: 2008-01-15, 00:41 ]
my dzis pol dnia na miescie z kolezanka i jej synkiem....kurde jestem w szoku,jej maly ma 5 miesiecy ,a tak sztywno stoji...no normalnie masakra ....w ogole strasznie urosl,jeszcze troche,a Oliego przerosnie :ico_haha_01: a Oli taki zazdrosnik sie zrobil,ze jak bralam tego malego i chcialam sie nim nacieszyc,to warczal i wyciagal rece,az mi wstyd za niego bylo :ico_haha_01: to juz drugi raz taki numer robi :ico_haha_01: chyba nie lubi konkurencji :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-15, 00:54 ]
Obrazek

z moja przyjaciolka Gosia
Obrazek

z dziadzia :)
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 sty 2008, 02:09

Lucy sliczne fotki :ico_brawa_01: a olivier jaki duzy juz,tak dawno nam go nie pokazyalas alez on sie zmienil.....chlop z niego sie zrobil i to jaki przystojniak :ico_brawa_01: i ty tez slicznie i mlodziutko wygladasz :ico_brawa_01:
konrad tez nie lubi jak mam na rekach jakies inne dziecko,zazdrosny jest.

dziewczyny wyjazd do egiptu mamy juz potwierdzony...12 marca(w dzien urodzin mego meza) :ico_oczko: jedziemy lenic tylki :ico_brawa_01: tylko szkoda ze na tydzien ale ze konrad nie byl jeszcze tak zostwiany,balismy sie na dluzej i babcia tez sie bala.a 17 lutego jade do pl oswajac konrada :ico_oczko:

kurcze ja tez chce na jakis kurs,juz dawno mowilam ze sie wybiore na jakis ale len mnie dopadl i checi brak.troche przydalo by sie podszkolic angielski bo od siedzenia w domu czlowiek jakos tak odwykl od mowienia po angielsku i nie przychodzi to tak naturalnie. :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość