Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 sty 2008, 11:07

Aga0604Biedny Wojtuś - niech paluszek szybko się goi. ja muszę też bardzo na drzwi uważać bo to jest najlepsza zabawka dla Łukasza ( niestety).
OlalaGratuluję Joasi ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Łukasz też uwielbia jajecznicę robię mu z jednego całego jajka i 2 żółtek - daję raz w tygodniu
mamaJulciJa też poproszę linka :ico_oczko:
A czy to krzesełko głośno gra i co ono właściwe robi bo nazywa się uczydełko?
IwonaTo Ty może lepiej wybierz się do lekarza. Życzę rychłego powrotu do zdrowia.
MagdzinkaZraziki polecam z kaszą gryczaną i ogóreczkiem dobre naprawdę np. na niedzielny obiadek.
DziewczynyJa rzeczywiście mam to samo krzesełko do karmienia Łukaszka co Magdzinka ( bo to właśnie ona przekonała mnie do jego zakupu - spodobało mi się jak zobaczyłam zdjęcie Joasi - dawno już to było). I szczerze mogę wam je polecić bo jest genialne. ma dwie tace zdejmowane jednym ruchem, regulację położenia siedziska, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa,łatwo się go czyści i w ogóle nie widzę w nim najmniejszych wad jestem z niego mega zadowolona. nie należy do tanich ja kupiłam używane na allegro za 370 zł ale nie wymieniłabym na inne.
Ząbki - mamy nadal 4 dwie jedynki dolne i górne i na razie cisza.
Ja też jestem w domu z Łukaszkiem i nie pracuję ( chociaż troszkę mi to doskwiera nie powiem), powoli się rozglądam ale tak naprawdę zacznę szukać dopiero w lecie jak babcia na emeryturę pójdzie bo inaczej nie mam z kim go zostawić ( a do żłobka nie oddam, a na nianię to mnie nie stać).

[ Dodano: 2008-01-22, 10:12 ]
Najserdeczniejsze życzenia dla Lenki i Patryka
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 sty 2008, 12:03

Sto lat dla Patryczka i Lenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

qunick pisze:choć czasem to mi tylko gąski pod pachą brakuje jak zabieram dziewczynki i ich rzeczy...
to się uśmiałam z tej gąski!! :-D komicznie by to wyglądało.

asiam, lulu on uwielbia drzwi tylko mamy jedne do łazienki i drugie obok do ubikacji, a on lubi patrzeć właśnie przez tą szczelinę (czasem tak telewizję ogląda hihi) tylko podejrzewam drzwi mu się pomyliły i stało się..auć!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 sty 2008, 12:25

No i kupulam to krzeselko, co wklejalam link wczoraj :ico_brawa_01:

qunick tu na zdjeciach troszeczki widac jak sie bawi z ta zabawka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 sty 2008, 13:22

mamaJulci ja poproszę adres tego sklepu urodzinowego.

aga0406, Biedny Wojtuś dobrze że nic gorszego z paluszkiem sie nie stało. Dominika czasem sobie przycina drzwiczkami do szafek jak probuje na siłę otworzyć.

lulu81, Fajna ta zabawka Filipka, tyle jest tego wszystkiego że sama nie wiem co kupić na rodzinki. Mam straszny zamęt w głowie.

olala, gratulujemy ząbka u nas narazie ani jednego.

Znowu muszę odesłać fontannę z palyskool bo nie działa to już drugi raz, rozmawiałam dzisiaj z babką z hurtowni powiedziała że mam ją odesłać a jak do nich przyjdzie to jej szef do mnie zadzwoni mam już dość to drugi raz. Może mi zwrócą pieniądze albo wymienię sobie na coś innego. Zobaczymy co będzie.

Wczoraj kupiłam Dominice butki kosztowały 15zł, firmy zetpol. O takie:

Obrazek

Czego ten mój diabeł nie wymyśli:

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-22, 12:30 ]
Hekkate,

7:00 - 7:30 180ml mleka
11:00 kaszka
14:00 obiadek różnie zleży co mi sie zrobi
17:00 kolacja (parówka, jajko, danio, deserek, owoce zależy od dnia)
19:30 - 20:00 180ml mleka

Czasem w nocy 180ml mleka w zależności co i ile jadła w ciągu dnia.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 sty 2008, 13:31

myszka_f, ja też mam butki Zetpol i są bardzo fajne. Tylko że z pełnymi palcami. Niestety rozmiar 19 robi sie juz powoli za mały wiec bede musiala kupic większe i też wybiore coś z oferty tej firmy. Są niedrogie a mają wkładke profilaktyczną i łatwo się zakłada.

lulu Ale Filipek ma już długie włoski! Jeszcze chwila i będziesz musiała grzywe obciąć żeby w oczka nie wchodziła!!!!!!

Dziewczyny dzieki za gratulacje ząbka. Tak długo na to czekałam i się martwiłam i się wreszcie doczekalam: dziewięc dni temu pierwszy, dzisiaj drugi i moja mama mówi, że Asia ma takie grube i czerwone dziąsła, że do roczku pewnie jeszcze dwa ząbki wyjdą.
A podobno na roczek przeciętnie jest 6 ząbków.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 sty 2008, 13:36

lulu Filipek uroczy!!

myszka_f No to Dominisia znalazła sobie siedzisko, że ho ho! U nas też zawartość szuflad komody w domu wiecznie na górze

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 sty 2008, 13:42

Hekkate, juz teraz chcesz kupic butki na lato? A skąd wiesz jaki rozmiar będzie potrzebny? Może nóżka urośnie o centymetr a moze więcej, trudno to przewidzieć.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 sty 2008, 14:02

Wszystkiego Nakjlepszego dla Lenki :ico_tort:

Menu
7:30-8:00 210 mleka
10:30-11:00 kanapki
13:00 -13:30 obiadek
16:00-17:00 deserek (owoce,danio)
20:00 kaszka na gęsto
W nocy 180 mleka, jednak coraz rzadziej.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 sty 2008, 15:16

Roczek u nas bedzie imprezka w sobote, 16 lutego czyli dzień po urodzinach. Robię u nas w domu, bo nie chce zeby Bartuś miał kolejne doznania, ostatnio źle mi sypia jak gdzieś wychodzimy. Zrobie coś na goroąco w formie kolacji, myslałąm o takich rulonikach z ziemniakach obtoczonych w bułce tartej i usmażonych do tego jakieś mięsko i sosik z grzybów leśnych, tylko nie wiem co z mięsa... Może jakieś roladki nieduże. Tort zrobi teściowa, bo dobrze piecze. Juz niedlugo wybiorę sie do sklepu z balonami i zrobie jakieś dekoracje, moze mama mi pomoze!! Mam dosć sporo entuzjazmu do przygotowania roczku!!! Muszę nauczyć Bartusia zdmuchiwać, hihi:))
Super pomysł z tymi zabawami!!! Dzięki!!! Też musimy się tak pobawić!! Gorzej jak wyjdzie medalik, haha:)) :ico_brawa_01:
praca ja też jeszcze nie pracuję, do tej pory nie chcialam nawet, nie umialam sobie wyobrazić jak można do dziecka wstawac w nocy, iść do pracy, zając sie domem, ugotować i mieć czas dla dziecka i meża... Ale ostatnio myśle o pojściu do pracy, kasy mało mamy i przydałoby sie coiś z tym budżetem zrobic, ale nie wiem czy dopiero od września nie pójde. Złożę sobie podania do ośrodków specjalnych. Tam nie jest dużo godzin pracy i zarobki nie najgorsze.
lulu świetne zdjęcia Filka, i fajowa ta zabawka!!!
Dzięki ze mnie pochwaliłaś za prezenty, i nawet udało się z tym stolikiem edukacyjnym!!! Moja ciocia kupi go Bartusiowi, a rodzice i chrzestni składają sie na jeździk i huśtawkę!!! SUPER!!!! Jestem za ,mniejszą iloscią prezentów ale lepszej jakości!!!
qunick kobieto, jak zobaczyłam ze dałaś linka do Jożina z bażin to myślaam że umręze smiechu!!! Wczoraj maż mi puścił, śmialam sie najbarzdiejz tego gościa z brodą!!! Ale powiem ci że mnie normalnie ci goście przerazili i w nocy mi się śnili, jkaiś koszmar to jest!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
aga super że chodzisz na fitness!!! Ale masz extra szczególnie że możesz sie oderwać od domu myślami!! Super sprawa dla psychiki!!! Ucałuj paluszek Wojtusia ode mnie!!!
serek topiony super że napisałyście o tym co można jeszcze dac na kromkę bo ja tylko daję wędlinkę i paste z jajek i masełka. Muszę spróbowac almette. Wydaje mi sie najbarzdiej delikatne.
U nas karmienie wygląda tak:
cycek w nocy 2razy ( ok. 3:00 i 7:00)
=10-11 kanapki
=12:00 deser
=cycek przed drzemką
=15:00 obiad zrobiony przeze mnie, juz nie miksuję tylko mięso kroje na małe kawałki i warzywa gniotę widelcem, dodaję najczęsciej kuskus lub kaszkę kukurydzianą,
=po południu chrupeczki, jakieś jabłuszko
=19:30 kaszka na gesto
=23 butla z kleikiem 240ml
No to tyle.
Ostatnio lekarka powiezdiałą zebym kaszke dawała wcześniej zeby butla była jeszcze przed snem, ale jak tak zaczełam robić to zaczał się częściej budzic na cycka i nawet 4 x musiałam go karmic w nocy więc chyba na razie tak zostawie!

[ Dodano: 2008-01-22, 14:35 ]
Dla Gabrysi Lenki i Patryczka z okazji 11 miesięcy!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

22 sty 2008, 15:47

Witam po długiej nieobecności! Od razu dziękujemy wszystkim pamiętającym o naszej rocznicy i składamy wszystkiego najlepszego dla tych, którzy teraz lub niedługo kończą 11miesiąc.

Troszeczkę o Patrycji: Od 5 stycznia sama zaczęła chodzić, a więc teraz całkiem ładnie śmiga, choć raczkowanie nie poszło jeszcze w niepamięć. Kiedy trzeba coś szybko zbroić to wtedy raczkuje. Nadal mamy 4 ząbki i od ponad miesiąca nic się nie pokazuje.

Od pawie dwóch tygodni mamy problemy ze spaniem nocnym.Pati budzi się około23.30 i chce się bawić, zasypia około 1.30. Oczywiście wcześniej musi dostać jeść, bo inaczej nie zaśnie. Moze macie jakiś sposób na oduczenie jej tego, bo ja już wymiękam. Jeżeli chodzi o jedzonko to myślałam, ze tylko Patrycja je w nocy ale widzę, że nie. Ota nasze menu:

5.00-6.00 kaszka na mleku do picia 180
9.00- kanapka
10.00-11.00 deserek
12.00-13.00 mleczko 180
16.00 obiadek
18.00 bszkopcik, jabłko, banan
20.00 kaszka na mleku 180
1.00 mleko 180

[ Dodano: 2008-01-22, 14:49 ]
Dla Gabrysi Lenki i Patryczka z okazji 11 miesięcy!!! Od nas również wszystkiego co najlepsze.

[ Dodano: 2008-01-22, 14:54 ]
Roczek - U nas wypada roczek razem z urodzinami mojego męża a jednocześnie walentynki. Przekładamy imprezkę na weekend i to my jedziemy do gości(tz. wyprawiamy imprezkę u mojej mamy, bo tam też jest cała nasza rodzina)Będzie około16 osób. Na godz 17 msza w kościółku, babcia już zamówiła a następnie tort, kawa i kolacyjka, dania na zimno i na gorąco. Pewnie imprezka przeciągnie się troche w nocy, gdyż dawno nie widzieliśmy się z rodzinką a jeszcze 33urodzinki męża.

[ Dodano: 2008-01-22, 14:56 ]
Katelajdkaczy możesz podać link do tej huśtaweczki?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość