Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 20:00

My już w domku.
Kupiłam Emi kapcie sznurowane :ico_brawa_01: właśnie w nich łazikuje :-)

Woda na kaszkę się już studzi, zjemy i idziemy się kąpać no i później usypianie :ico_olaboga:
Już się boję. Mam dzisiaj kiepski humor i boje się że się złamię :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sty 2008, 20:26

bedziemy trzymać kciuki zeby Ci sie udało

[ Dodano: 2008-01-28, 20:00 ]
dziewczyny gdzie wy wszystkie jestescie
no nic my idziemy sie myc

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 21:49

Dziewczyny udało się :509: Emilka zasnęła bez cycusia :-D
I nie trwało to zbyt długo. Troszkę ponad pół godzinki. Nawet nie marudziła :-)
Wziełam męża do łóżka i udawaliśmy że śpimy. Emi najpierw nas pogryzła ale jak zobaczyła że nie reagujemy to powierciła się jeszcze troszkę, dałam jej kubka niekapka i zasnęła :-D
Tak się cieszę :064:

Co prawda przede mną jeszcze pewnie kilka pobudek ale może się uda

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 sty 2008, 21:57

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to super :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 22:24

Emiś śpi już prawie godzinkę i jeszcze bez żadnej pobudki :ico_brawa_01:
Zebym tylko nie zapeszyła :ico_wstydzioch:

A gdzie Wy wszystkie się podziewacie ??

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

28 sty 2008, 22:37

czesc kobtki
ja dzis mialam smigac na aerobic ale jak mi zaczal dzownic telefon o 5,30 to wywalilam go daleko :) wiec nie poszlam za to pojechalam do mojej mamy na caly dzien i wrocilam dopiero o 19, ale widze ze tu i tak pustki :)
jutro moze pojde na aerobic :) albo w srode :) niewiem chyba pojde zjesc kolacje bo cos mi stoi w gardle musze to cos popchanc hehehe
fajnie ze Wasze dzieciaszki spia moj Macio tez juz spi od jais 15min mezulek uspil a ja leze i chyba pojde spac bo padam :)
mielgo wieczorku

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 23:03

uffff jestem :cry:

mela zjadła kaszke co prawda jedzac klapala oczyma ledwo patrzac ,dałam jej piciu i w ciagu 30 sekund padła z buzią rozdzawioną teraz spi jakies 15 min...

ale miałam dzis same nie miłe przeboje , tak jak pisałałam wyszłam o 12 na spacer o do banku ,wziasc kase ,opłaty porobic ,potem miały byc zakupy,a le nonono wchodze do banku wypełniłam przelew co kaska miała byc dla mnie ,babka wszystko wypisała wydrukowała juz dowód wypłaty ,a tu patrzy :ico_szoking: ,a tam jajaaaaaaaaaa wszystko pogmyrane ,mezu wysłał mi tyle i tyle miało byc tyle i tyle ,a tam :ico_szoking: dziwy nad dziwami zle przeliczona waluta funt ,a wypłata jeszcze lepiej w dolarach i wogóle wszystko bez sensu , babka w stres bo juz wydrukowałaa dwod wypłaty i nie wie jak anulowac :ico_noniewiem: ja tymbardziej niewiedziałam to jej bracha :ico_zly: pierwszy raz sie jej to zdarzyło od tylu lat :ico_noniewiem: mysle se no pieknie kasy nie dostane jak takie jaja zagineła no nie niby była ale popier.... to wszystko ,ze rak ani nóg to nie miało , zaczeła wydzwaniac wszedzie faksy wysyłac ,podawali jej zły numer ,a trza było to wyprostowac jakos , mała mi zasneła wkoncu w wózku ,a po godzinie wyszłam miałąm dosc wciekła :ico_zly: kazała przyjsc za dwie godziny bo tak jest w instrukcji no to ok, wkurzona poszłam do mamy bez zakupów i objadu w domu nie miałam na nic talentu ,ani checi , w miedzyczasie nakariłam tam mała i poleciałam sama na poczte złozyc ta reklamacje bo kazali mi sie zglosic po 3 tygodniach , no to dała mi druczek taki :ico_olaboga: ,a tam tego pełnoooooooooooooooooooooo wypełnianie i mówi mi tylko sie niemozna nic pomylic bo nie przyjmą nie moze byc zadnego skreslenia ,ok 1 razem mi sie pomyliło posłżam po nastepny oczywiscie czekajac 2 raz w kolejce bo jakos ludzie tak głupio patrzyli no ok :ico_puknij: postoje se dała nastepny i znowu tym razem mi sie nie zmiesciło takie tam małe krateczki jejuuuuuuuuuu :ico_olaboga: ,sprawdziła zle 3 raz kolejka zaliczona :ico_zly: co za pojeb... kraj urzędasy :ico_zly: wypełniłałam kolejny stojac 4 raz w kolejce krew mnie juz zalewała ,ale sprawdziła naszczescie juz było ok dała pokwitowanie i do domu :ico_puknij: 30 min nie moje ..

po drodze zaliczyłam bank dowaiadujac sie co jest? nic cisza nie odpowiadaja ,znowu gdzies dzwoni babka dali jej zły numer faksu wczesniej i nic nie przyszło kazali znowu wysłac ja pierrrrrrr :ico_olaboga: wysłała kazała tamta jej czekac sprawdzaja w warszawie -głównej siedzibie wkradł sie jakis bład w systemie trza wyjasnic ,wkurzona dałam jej nr. komór masz babo dzwon do mnie wrazie czego :ico_zly: ide do domu :561:
,poszłam dobrze , ze blisko mama mieszka wstawiłam wode na kawe patrze :ico_szoking: dzwoni ona prosze przyjsc juz anulowali -odebrac pieniadze ufff masakra to juz koniec ,poszłam no i po wielkich walkach wkoncu udało sie ,nie ludzie zawinili tylko komputery, ile mnie nierwów to kosztowało :ico_zly: .. dlaczego akurat na mnie padło ? wrrrrrrrrrrrrrrrr

padam na ryjek ,ale was zakreciłam w tym wszystkim ,troszke było inaczej ,ale to tylko tak wam mogłam w skrócie napisac , biegałam wiecej razy ..........

[ Dodano: 2008-01-28, 22:10 ]
aaaaaaaaaa teraz cos milszego objecany filmik z chodzenia :-) biega jak szalona :ico_puknij:

http://pl.youtube.com/watch?v=WrUfVprY30A

http://pl.youtube.com/watch?v=QydMlw2uvl0

[ Dodano: 2008-01-28, 22:13 ]
wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla EMi

[ Dodano: 2008-01-28, 22:14 ]
jutro ide do fryzjera i mam wszystko gdzies ... zetne te długie kołtunichy bo mnie juz wkurzaja :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-28, 22:25 ]
gosiu śicznie wyglądasz w tej czapuni ,bardz mi sie podobasz krasiwaja dziołcha :ico_haha_01: niestetynie mogłam ci nic wysłac bo miałam tez problem z siecia kupiłam zasilenie ,a nie mogłam zadzwonic na numer zeby zasliic karte po drodze wbiegłam jeszcze do ORANGE O POMOC ,pomogli :-) ,ale miałam latania :ico_zly:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 sty 2008, 23:28

Jestem :-)
Jejku co za ciężki dzień,mały cały dzień był marudny nic nie mogłam zrobić :ico_olaboga: jak mąż wrócił,to ja tyle co odłozyłam małego i z grubsza zdążyłam ogarnąć dom! Myślałam że jak się kimnie to bedzie lepiej,a tu nonono.Spał zaledwie 1h,i jak się obudził to z takim płaczem że to jest nieporozumienie :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja juz opadałam z sił i wogóle. Pźniej wkurzył mnie mój mąż,bo ni stąd ni z owon przysnęło mu się :ico_nerwusek: to ja tu cholercia powinna iść spać,ta męska słabość :ico_zly: :ico_zly: Michu jak narazie przespał te swoje 15min :ico_brawa_01: Ale cicho co by niezapeszyć :ico_oczko:
Dziś w koncu Michu kompał się pożądnie,ach pewnie odrazu mu lepiej,hi hi/W każdym bądz razie po kąpieli zjadł miche kachy no i na dobranoc dostał cyca :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale zarowno ja i ona dziś bysmy juz niewytrzymali tego napięcia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Beci-jejku ale sie biedna zestresowałas-dlatego też nielubie urzędowych sparw-czysta biurokracja :ico_zly: :ico_zly:
Aga-gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko teraz stój przy swoim i bedzie giciol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karola-nie masz ty za dobrze ze swoim mężem :ico_haha_01: Aerobic powiadasz-no tak teraz zaczną się te szaleństwa bo idzie wiosna :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2008, 23:33 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

28 sty 2008, 23:33

dziewczyny liości.... tyle postów ze naprawdę nie mam czasu czytać... moje chłpaczki juz śpią Bartus sam zasnął po kolacji w swoim łóżeczku.. ja mam chwilkę muszę go zacząć przepajać w nocy a nie pierś... a tak pozatym miałam miły weekend... a nawet bardzo... od moich rodziców dostaliśmy łoże małżeńskie... tak poprostu pod pretekstem nas zabrali do meblowego i kupili... poprostu :ico_szoking: ale sie cieszę...
zmykam dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 23:35

ciotka :569: jutro z rana kawa i tort widze :-D

edith -super,ze wpadasz :ico_brawa_01: to teraz Bartus bedzie mógl sie spodziwac rodzenstwa :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość