Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lut 2008, 22:44

kilolek, z tymi zabawkami edukacyjnymi jest różnie np. dziecko znajomej w ogole nie bawiło się na macie, a Lenke mogę położyć, pomacha sobie, pogada do zabawek i jest zadowolona. Mamy jeszcze szczeniaczka-uczniaczka od tesciowej, moim zdaniem przeplacone, ale co prawda jest od 6 m-ca więc poki co włączam jej piosenki i sobie tańczymy, a tak to bawią się niem głównie nasi znajomi :-D
Krzesełko już masz, więc nie wiem co polecić. Przejżyj allegro, przejdz się po sklepach, może coś znajdziesz. A jak nie masz jak się przejść po sklepach to kup chustę :-D kocham ten sprzęt

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 lut 2008, 23:33

Janiolek pisze:A jak nie masz jak się przejść po sklepach to kup chustę :-D kocham ten sprzęt
u mnie chusta odpada, bo Kubek nie lui być noszony - za ciasno mu :ico_haha_02: tylko jak jest chory albo coś go boli to wtedy chce na rączki. Nawet do chrztu musiałam pojechać wózkiem i większość mszy przeleżał. W sumie to dla mnie lepiej. Ja nie wiem co to jest noszenie dziecka.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

05 lut 2008, 11:26

Witajcie
bardzo dawno mnie tu nie bylo
ostatnio mialam bardzo ciezki czas spedziłam 9 dni w szpyalu, na klinice okulistycznej
okazalo sie ze po porodzie wystąpił u mnie ostry atak jaskry, nie pomagaly leki zabieg laserowy w końcu zakonczylo sie operacja.
Moja Oleńka jest wspniała, sypia juz całe nocki, taki prezent zrobiła na w dzień babci- babci u ktorej spedziła czas podczas mojej nieobecności
Bawi sie duzo.usmiecha tylko w dzień ucina sobie raczej krótkie drzemki -ale ogolnie malo płacze

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2008, 12:35

A jak tam włoski waszych małych? Lenka ma już niezłą czuprynę. Niedługo zainwestuję w sampon rumiankiem jonsona eby miała ładny kolorek :-) dobrze jej że jest blondynką, przynajmniej nie będie musiała się farbować :-) Ja niby od roku nie farbowałam więc już mam trochę naturalnych ale farby kuszą
barbara mam nadzieje ze juz wszystko dobrze z twoimi oczami

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 lut 2008, 15:07

Barbara, współczuję bardzo. Trzymaj się ciepło i wracaj do zdrowia.

Janiolek pisze:A jak tam włoski waszych małych?
A tak :ico_haha_02: Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2008, 15:53

kilolek, a to niezle :-D

Dostałyście już jakieś fajniaszcze próbki? Właśnie dostałam drugą paczkę od Nutricii

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lut 2008, 11:00

Janiolek, bryka świetna :ico_oczko:
Ja nie dostałam żadnych jeszcze. Wysłałam z nestle i z bobovity i nic do mnie nie doszło. A ty z czego wysyłałaś (skąd miałaś kupon).
U nas włoski słabe nic nowego nie rośnie a za to tył się wyciera ale się tym nie martwię bo myślę że będzie miał bujnął czuprynę.

Basiu mam nadzieję że już wszystko dobrze i fajnie że masz taką grzeczną córeczkę.

A gdzie nasza IKA i jak tam jej maluszek po zabiegu, nic się nie odzywa?????
kilolek, a co do zakupów to ja chcę kupić fotel ale ty już masz. Świetne są te bujawki, na pewno się przyda jak Kubuś będzie starszy. Ja bym kupiła nocnik grający, myślę że to jest dobra inwestycja :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-06, 10:20 ]
Słuchajcie dziewczyny a nie myślałyście żeby sobie trochę dorobić?? Bo ja nie dawno stałam się konsultantką w oriflame. teraz dużo spaceruję, spotykam dużo dziewczyn i postanowiłam spróbować. Warunki są świetne, nie ma żadnych zobowiązań że trzeba złożyć zamówienie i to mi pasuje. Jeżeli któraś byłaby zainteresowana napiszcie do mnie na gg chętnie wszystko wytłumaczę. Można trochę dorobić naprawdę bez wysiłku a i dla siebie macie kosmetyki tańsze o 30% więc warto dla samej siebie. A ja wracacie do pracy to też na pewno dużo chętnych byście miały. Więc polecam i piszcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lut 2008, 11:25

Evik.kp pisze:Słuchajcie dziewczyny a nie myślałyście żeby sobie trochę dorobić?? Bo ja nie dawno stałam się konsultantką w oriflame.
taaa ja od 2 lat jestem konsultantką avonu. Fajnie, bo mam tanie kosmetyki, ale żebym dorobiła to nie powiem. No fakt, że w każdym zamówieniu wezmę coś dla siebie i nie muszę za to płacić, bo wychodzę akurat na czysto. Ale jest więcej zachodu niż korzyści. Też mogę kogoś polecić jakby sobie życzył, ale nie będę robić Evik konkurencji :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2008, 12:18

Evik.kp, jakieś ankiety w szpitalu wypełniałam. Jedna była w paczce dzidziuś, druga w skarbie malucha, a trzecia w płytce o pneumokokach. I dostałam pakę od bebilonu z probka mleka, sliniaczkiem i poradnikiem, a wczoraj od bebiko i bobovity. :-D a w oriflame byłam i już nie chcę, odroczenie płatności w okresie ferii swiatecznych nie było dobre. :-) teraz niby jestem doradcą OFE w ING NN ale kiepsko idzie, moze niedlugo cos bardziej ruszę

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 lut 2008, 14:10

No ja na razie jestem zadowolona i nie narzekam. Dla mnie konkurencja żadna bo i tak jesteśmy w innych miastach więc nie ma problemu. Orileme jest o tyle dobre, że nie trzeba składać zamówienia co katalog i nie ma określonej sumy. Jak chcę to składam jak nie to nie. I to mi pasuje bo wiadomo różnie bywa i nie zawsze ma się czas.

Janiolek, to może ja tez niedługo dostanę. Ja też wypełniałam te ankiety. Moja koleżanka dziś właśnie dostała to mleko bebilon a rodziła tydzień wcześniej więc może lada dzień ja też dostanę. :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość