Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 lut 2008, 20:11

lulu81, może antybiotyk już zaczął działać i dlatego Filipek ni ekaszle?
Ja daję Ninie przed snem kanapeczkę głównie z wędlinką - tyle że ona i tak się budzi dość często - co 2 h czasem...Tylko dziś mi 6 h bez budzenia pospałą aż w szoku byłam :ico_szoking:
Magdzinka podziwiam - ja nie jestem w stanie przciąć mlecznej pępowiny :ico_olaboga: i przez to mam problemy z kręgosłupem przez te nocne karmienia
i do tego jakaś niestrawność mi się przyplątała - tak że doskwiera mnie i z przodu i z tyłu i że tak powiem z dołu..... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-11, 19:15 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 lut 2008, 21:31

lulu wlasnie mialam pisac to co Qunick ze pewnie Filka nie kaszle bo antybiotyk zadzialal:) a co do ostatniego posilku to Tymek dostaje 210ml mleka + 4 lyzki kaszki ryzowej przez butle bo tez tak lubi i spi od 8 do 7 bez pobudek, czego wszystkim wstajacym w nocy mamom zycze:)

Iwona77 no my kapalismy Tymka pierwszy raz jak napisalam i bez zadnej maty, ale to tylko tak wyjatkowo bo mielismy w pokoju zimno (caly dzien bylo okno otwarte jak nas nie bylo) no i niestety za czesto Tymek nie bedzie sie pluskal w brodziku bo strasznie duzo wody trzeba tam wlac (w porownaniu z wanienka oczywiscie)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lut 2008, 21:43

Witajcie wieczorkiem
Dziękuję dziewczyny za odpowiedż

Fillipek już śpi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

11 lut 2008, 21:55

jak wszyscy się już przenieśli to ja też :-D :-D

Obrazek

kelly, Dominika kapie sie w dużej wannie odkąd skończyła 4 miesiące. Woda sie nie marnuje bo ktoś z domowników dolewa sobie ciepłej i sie kąpie :ico_haha_01:

Dominiczka jest przeziębiona pani doktor przypisała jej syropek na kaszel i wapno na wzmocnienie. Zapytałam się o brak ząbków powiedziała :ico_haha_02: że zaczniemy się martwic jak po 14 miesiącu nie będzie ich miała.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 lut 2008, 22:23

hej kobietki ! witam na nowym watku!!!

my juz po urodzinkach, gosci prosilismy o pieniazki, bo Julcia w sumie ma prawie wszystko co potrzebuje a upatrzylam sobie dla niej pare rzeczy, wiec zeby uniknac nietrafnych prezentow to tak wykombinowalismy, i goscie bardziej zadowolonie byli bo nie musieli sie fatygowac o jezdzenie do miasta w poszukiwaniu zabawek, a wiekszosc rodzinki mieszka daleko w polu. takze dzis juz robilam pierwsze zakupy, kupilam garnuszki takie metalowe tylko ze dla dzieci, taki zestaw kuchenny, a ona siedziala z tymi garnuszkami z godzine czasu, jak z zadna inna zabawka, bo myslala ze to prawdziwe hihihi, i drewniana ciuchce z torami w kolko, kupilam tez 8 body bo jej brakowalo, bluzeczke i spodenki, a jutro ide w poszukiwaniu drewnianych kanapek, owocow itp. bo chialabym juz taka gotowa kuchenke jej sprawic. a potem zacznie sie znowu zbieranie bo za 2-3 miesiace myslalam o drewnianym domku dla lalek, takim bardzo staroswieckim,. dziwne w sumie ale julenka preferuje drewniane zabawki od normalnych, ma tez taka drewniana ksiazeczke co dostala w prezencie i potrafi z nia siedziec godzinami, jakos jej tak podpadlo, a plastikiem szybko sie nudzi. hmm :ico_noniewiem:

a tak z nowoscie to jeszcze dzis bylam pierwszy dzien z powrotem na uczelni i taka dumna i zadowolona wyszlam, bo w tym roku rozumiem o wiele wiecej niz w zeszlym i o wiele lepiej mi sie pracuje! nie jest tak ciezko! ufff to mi kamien spadl z serca, bo prawdzie mowiac to musialam na toaletke poleciec przed wejscem do klasy, tak mnie na nerwy wzielo.... :ico_puknij: :ico_olaboga: ale , jak sie okazalo, nie mialam sie czego bac!

no i GRTAULACJE DLA WSZYSTKICH DOCHODZACYCH ROCZNIAKOW; NIECH IM GWIAZDKA SPADNIE I SPELNI WSZYSTKIE MARZENIA; BUZIACZKI! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-02-11, 21:24 ]
dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie, czy wy jak macie infekcje wirusowe lub wasze dzieciaczki to czy wy dajecie antybiotyki??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 lut 2008, 23:40

Obrazek

Obrazek

Dla Wszystkich solenizantów!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-11, 23:02 ]
Czyli ja również się melduję na nowym wątku!!! Żegnaj nasz stary, chlip!!....

Nie miałam czasu ostatnio pisać ale ciągle podczytuje jak mam choć sekundke.
kajunia płakałam jak bóbr jak czytałam Twój opis porodu kobieto!!!
Małgosia choć pamiętałam jak to u Ciebie przeszło to i tak bardzo sie wzruszyłam czytając!!
Dorota już miałam łzy na końcu nosa jak przeczytałam jak pisałas ze jedyne co zobaczyłaś to zapłakaną twarz meża na widok Agatki.... Bardzo piękna jest każda z historii które miałysmy okazje przeżyć... dzięki naszym Skarbom!!! O ile bardziej wartościowe jest nasze życie jak wypełniają je dzieci!!!

Małgosia powiem Ci ze o dziwo Bartuś ladnie sie sam bawi albo chce mi pomagać w kuchni i jak go wezmę to sam sobie wyciąga reklamówki z półek i ma roboty po pachy!!! :ico_haha_01: Cieszy go bardzo jak tak stęka i ma taki skupiony wyraz twarzyczki!!!
Nawet jak go dam do łóżeczka to na jakis czas nawet sie bawi!
Ale odkąd mamy tan jeżdzik który oficjalnie, hihiih, dostanie na roczku to siedzi w nim jak w więzieniu i nawet go to cieszy, szczególnie jak usadze go na czas reklam przed tv to siedzi tak że nawet nie mruga!! W ogóle to jest kinoman! Cały czas by gapił się w ekran, chyba za często mu pozwalam... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 lut 2008, 04:22

A my zasnel;ismy na kanapie hha i teraz dopiero wstalismy,niezle co haha,poodpisuje skoro juz jestem

luluPatru je na kolcje kaszke na gesto,kiedys do niedawna sie jeszcze budzil ale juz przeypia nocki,

kelly
dzieki za odpowiedz
mamciamy jeszcze nie bralismy antybiootyku na zanda infekcje,tylko calciuk, stodal homeopatyczny, jakas wit C i tyle
kataledajkatez mam wyrzuty co do telewizora,bo Patru lubi reklamy a tego u nas nie brakuje a ostatnio to mu nawet nagralam kilka klipow tj.bebe lilly bo mi zaczal strasznie sie krecic przy jedzeniu,nie mozna go bylo nakarmic a tak to jest wpatrzony a ja karmie,choc wiem ze pomysl niestety zly,

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 lut 2008, 09:31

Cześć Lutóweczki

A u nas trzeci dzień bez zmian. Gorączka, Gorączka i jeszcze raz Gorączka :ico_chory:
Cały czas 39,5, potem spada i potem znów na nowo wyskakuje. Dzisiaj juz idę z nim do lekarza bo na tych środkach przeciwgorączkowych nie mogę go tak długo trzymać.
Ma tylko gorączkę, zero kaszlu czy kataru :ico_noniewiem: . Tak mi sie nasuwa czy to czasem nie Trzydniówka, ale by musiał mieć jeszcze wysypkę na koniec, dobrze myślę?
Zobaczymy co pani doktor dzisiaj powie.


A to foteczki z Roczku
Obrazek
Pierwszy prezent
Obrazek
Z chrzestnymi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gorączkowy Bidulek
Obrazek
Z Mamusią
Obrazek
Obrazek
Nasi Przyjaciele
Obrazek
Prezenciki
Obrazek
Obrazek

Troszkę tych foteczek dużo mi wyszło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 lut 2008, 09:58

aga0406, fajne zdjęcia i mozliwe że to trzydniówka - moja lekarka mówiła że wbreew nazwie to trzydniówka może trzymać nawet 5 dni. A moja Zuzia miała w Świeta takiego wirusa,który objawiał się tylko bardzo wysoką temperaturą przez 5 dni i minął. Przepisała bactrim no i na gorączkę pyralginę w czopkach nawet. Mówiła mi że Ninie też mogę dać pyralginę przy bardzo wysokiej gorączce jeśli w rodzinie nie było uczuleń - a rzeczywiście działą najlepiej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lut 2008, 10:06

Cześć

Ide zaraz z małym do szczepienia ale chyba nie zasczepimy się dziś, bo Wojtuś jest cały obsypany :ico_noniewiem: nawet jajuszka ma w kropeczki i jedną chrostkę ma na lulusiu :ico_placzek: Nie wiem co to no i kaszle... No zobaczyny, w każdym razie na pewno się zmierzymy i zważymy...

A to zdjęcia z roczku:

Poświęcenie Wodą święconą dzieci rocznych:
Obrazek

Błogosławieństwo każdego dziecka:
Obrazek

W ławeczce:
Obrazek

Tort:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Solenizant z mamą i tatą:
Obrazek

Z kuzynami:
Obrazek

Bawię się samochodzikiem:
Obrazek

No to ja lece, będe później...

[ Dodano: 2008-02-12, 09:10 ]
Kliknijcie, żeby powiekszyc...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość