aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 lut 2008, 17:41

My już po wizycie u lekarza i okazalo się że Wojtula ma jednak zapelenie gardła. Tylko takl jak dziwnie wyszło bo wszystko je i pije i w ogóle a jednak. Dostał więc antybiotyk i szczepienie dopiero 5 marca :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 lut 2008, 17:55

Aga to tak jak Fillipek, tyle ze on nie mial gorączki :ico_noniewiem:

Lutowki po jakim czasie po antybiotyku moge udac sie z malym na szczepienia??

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 lut 2008, 18:09

aga0406 Ale te paskude choróbska to normalnie sa... Biedulka!
Zdrowiwejcie maluszki ....

A to wczorajsze USG:

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 lut 2008, 19:49

Małgorzatka, sliczna dzidzia :ico_brawa_01: choć dopiero na ostatnim zdjęciu rozpoznałam że to główka :ico_wstydzioch:
rozrabianie przy przewijaniu to Wy jeszcze jesteście w stanie przewijać na leżąco? Ninę już od dłuższego czasu na stojąco przewijam a i tak mi ucieka. Czasem ją przewijam w powietrzu bo tylko tak nie jest w stanie sie przemieścić...
Eva duuużo zrówka dla Dominisia i dla wszystkich chorych dzieci!!!
Magdzinka wg mnie jest nierealne oduczenia tylko dziennego czy tylko nocnego karmienia. Jak kończyc to definitywnie. Dlatego mi tak schodzi...Ale ważna jest kosekwencja . Ja dość drastycznie Zuzię oduczyłam (trochęz bezmyślności) użyłam po prostu na piersi "pazurka" - takiego preparatu p/obgryzaniu paznokci dla dzieci.I to draństwo ni eschodzi po myciu. Więc usłyszałam kilka razy"ciacia gośkieee" i dwie nocki się przemęczyłyśmy na fotelu bujanym a potem już czytałam książeczki na dobranoc i ładnie w miarę nocki przesypiała. Ja sobie ustawiłam kręgosłup i było ok aż do ciąży...
Ale teraz pomaga mi trochę callanetics - tylko za mało go ćwiczę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 lut 2008, 20:47

Chorusiane dzieci życzę dużo zdrowka!!!!

lulu moj bartek identycznie, tańczy ciągle przy muzyce albo w moich ramionach a jak widzi teledyzkiz extra laskami to normalnie nawet nie mruga!!! Zresztą już w ciaży reagował bardzo jak słuchalam Kate Ryan lub Rihanny. Kopał na maxa!!
Iwona77 mój bartuś tez wierci sięprzy przewijaniu, musi miec coś w rączce, albo krem albo bucika. Nic sie tym nie przejmuj!!
Małgosia śliczne dzieciątko na usg!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 lut 2008, 20:57

Iwona77 i inne dziewczyny mam ten sam bol. i jak widzisz Iwonko jesli kazda z nas tak ma to nie moze to byc nienormalne. chyba ze wszystkie dzieci z lutego sa jakies inne:)

Malgorzatka super fotki, ale rzeczywscie tylko na ostatnim glowe poznalam

a ma tez dzis pojechalismy z ta goraczka do lekarza, chociaz wczesniej zadzwonilismy i lekarka powiedziala ze po samej goraczce to ona nie stwierdzi co malemu moze byc (a opcji jest wiele zwykla grypa, jelitowa, angina). no ale ma dostawac wapno, eurespal, wit. C i klemastyne. iale w sumie to juz jak jechalismy do lekarza goraczka juz byla nizsza (po 2 czopkach) no i do poludnia Tymek bardzo duzo spal, a jak nie spal to plakal a jak wrocilismy od lekarza juz byl w dobrym humorze smial sie i broil. no a teraz smacznie sobie spi.

aga0406, Eva duzo zdrowka dla waszych chlopakow

Magdzinka
a kto Joasie karmi butla. zawsze lepiej jak tata bo do jego cyckow sie nie dobierze:)

[ Dodano: 2008-02-12, 20:00 ]
Katelajdka Tymek tez jest straszny telemaniak. najbardziej lubi jaka to melodia, wydarzenia i fakty. siedzi wtedy przed telewizorem jak zaczarowany. a przy muzyce to sobie tanczy. smiesznie to wyglada bo siedzi na zgietych nogach i podskakuje pupka i macha raczkami:) rozbrajajacy widok

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 lut 2008, 21:04

Milenka,Wojtuś, Agatka, Ala, Joasia, PatrykNajserdeczniejsze życzenia dla najsłodszych pierwszoroczniaków
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Aga 0304Zdjęcia fajowe widać imprezka się udała. trampeczki moro genialne. Mam pytanie z jakiej firmy jest ten garaż z samochodzikami na zdjęciu?
KatelajdkaWklej koniecznie zdjęcie jeździka
Iwona, KellyJa kąpie małego już bardzo długo w brodziku matę kupił mąż za 20 zł w obi. wody za pewne o wiele więcej niż w wanience ale frajda większa i wygoda dla mnie Z resztą ja wody nie potrafię oszczędzać co widać co miesiąc po rachunkach niestety.
QunickJa tak samo jak ty prawie w locie pieluchę zmieniam zawsze na stojąco inaczej nie dam rady a Łukasz bez pieluch takiego przyspieszenia dostaje, że normalnie trudno mi go złapać.
Małgosia
Cieszę się ogromnie Twoim szczęściem dzidzia słodka chociaż ja za chiny nic nie umiem rozpoznać na tych zdjęciach z usg.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 lut 2008, 21:07

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Dziewczyny chcę Wam coś powiedzieć
Właściwie to nie mam sił o tym opowiadać po porstu skopiuje wam rozmowe moją i karolas na GG

mój tata i szwagier jechali wczoraj nad morze z lawetą po auto, szwagier gdzieś na allegro znalazł i pojechali a to 800km w jedną stronę i kurcze w drodze powrotnej mieli wypadek <beczy>
Dorota 11:20:46
jestesmy wszyscy załamani, kurcze po prostu zaczęło tam padać laweta wpadła w koleine i podniosła im samochód czy coś i auto ma wyrwany cały tył, laweta rozwalona a auto co było na lawecie na szczęście tylko podrapane i to ono ich uratowało bo zatrzymało się na barierkach, tak to by zlecieli do rzeki 500m w dół bo to było akurat na jakimś moście, kurcze całą noc nie spaliśmy, czekamy na wiadomości ze szpitala,... mówie ci jestem załamana,
Dorota 11:21:50
mama właśnie jedzie tam do nich do szpitala do Świecia, kurcze a ile kosztów teraz bo auto do naprawy - a nie mamy auto Casco, laweta wypożyczona rozwalona to też boimy się zapytać ile będzie kosztować i takie inne koszty...och... mowie ci
no własnie nic nie wiemy policja tylko podała adres szpitala
Dorota 11:30:20
i to najgorsze bo kurde nie wiadomo co z nimi
Dorota 11:30:25
komorki nie odpowiadają
Dorota 11:31:07
no dokładnie wiesz kit z autem koszty troche przerażajace ale co z nimi
Dorota 11:31:20
no nie wiemy mam nadzieje ze wiesz...
karolas 11:31:21
<beczy>
karolas 11:31:40
przestań mysl pozytywnie
Dorota 11:31:46
mówie ci cały czas rycze zostałam z Agatką sama a mama z piotrem pojechali
karolas 11:31:53
a daleko to jest od was ta miejscowośc?
Dorota 11:31:55
ja wiem staram sie ale
Dorota 11:32:01
tak z 300km
Dorota 11:32:05
w jedna strone
Dorota 11:32:39
kochana kończe bo Aagtke musze spać położyć

teraz wiem że żyją, lekarze powiedzieli że to cud ze z takiego czegoś wyszli cało, gdyby jechał z nad przeciwka jakiś samochód...to zginęli by na miejscu....
mam dość dziesiejszych wrażeń :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 lut 2008, 21:08

KellyŁukasz też uwielbia jaka to melodia i Noddiego oraz przeboje Lili. ale najbardziej kocha Tomka i przyjaciół - cieszę się że jest mini mini bo nie wiem jak inaczej nakarmiła bym Łukaszka.
MagdzinkaTrzymam kciuki za odstawienie Joasi ja w dzień cyca nie daję a le nocy bez tego nie da rady.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 lut 2008, 22:27

Dorotka jejku kochana :ico_placzek: co za nieszczescie :ico_placzek:
tak mi bardzo przykro. Niech Twoj tata i szwagier szybko wracaja do zdrowia.
Trzymajcie sie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość