Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 lut 2008, 13:01

magdzinka czyli jeszcze troszke i się uda, bo Joasi najbardziej pewnie bliskości brakuje a nie Twojego mleczka samego w sobie :-) Chociaz Tobie na pewno też niełatwo się z tym karmieniem rozstać, hm? :ico_oczko:
A my jutro na szczepienie się wybieramy...juz to słyszę... jaga nie znosi chodzić do lekarza w przychodni. Do samej przychodni - owszem jak najabrdziej, bo mnóstwo tam dzieci i jest w raju goniąc się ze wszystkimi i obcałowując wszystkich chłopaszków (wygląda to rewelacyjnie jak się na nich z otwartymi ramionami rzuca :-) ), ale lekarzy tam nie znosi. Jak chodzimy prywatnie to kobitka jest delikatna, mnóstwo z Jagą rozmawia, bawi się, nawet do domu ją zabiera i na fortepianie pozwala grać :ico_haha_02: a w przychodni ? lekarze oschli, byleby taśmowo przerobić...eh....ale się będzie działo :-)

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

14 lut 2008, 18:25

Piękne i duże te nasze dzieciaczki. Dołączam się do wątku.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 lut 2008, 19:52

witaj lulu strasznie się cieszę, ze nas przybywa - obyś gaduła była :-D Powiedz coś o sobie, hm? :-)

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

15 lut 2008, 15:35

Część dziewczyny :-)
Póki co nadal cieszę się macierzyństwem :ico_brawa_01: Fajnie jest patrzeć na tego naszego szkraba jak się rozwija i uczy. Codziennie umie coś nowego. Już nie jest takim maluszkiem i nie mogę uwierzyć, że ona była kiedyś taka maleńka :-)
Po narodzinach Ady przeprowadziliśmy się ze stolicy do swoich rodzinnych stron, 40 kilometrów od Krakowa. Jak ze wszystkim są tego plusy i minusy, ale my wybraliśmy tak ze względu na małą. Teraz urządzamy swoje gniazdko (trwa to już rok, ale jakoś wytrzymuje).
Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło, bo u nas bardzo zimno :ico_haha_02: :ico_prezent:
P.S. Wczoraj w końcu udało mi się wkleić duże zdjęcie pod suwaczkiem. g:D g:D g:D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 lut 2008, 16:26

lulu śliczna ta Twoja Adusia :ico_brawa_01: Taka dziewczęca bardzo :ico_haha_02: Wychodzi wiec na to, ze całkiem blisko naszej monis mieszkać, tyle, ze jej tu ostatnio wcale nie widać. Musze ja ją tym razem zmobilizować :ico_oczko:
A my wczoraj na szczepieniu byłyśmy i przewidywania sie sprawdziły. Jaga nic a nic nie płakała przy zastrzyku, ale na widok zbliżającego sie do niej lekarza przy badaniu (którą nie była jej delikatna pani doktor) dostała histerii... :ico_noniewiem: W każdym razie poszło szybko i bez jakichkolwiek reakcji po, czyli Jaga dziś w swoim żywiole. Mama w domu, więc hulaj duszo :-D
A jutro jedziemy na sesję fotograficzną :-) Mój kolega zajmuje sie fotografią i będzie nas portretował jutro aparatem :-) Doczekać sie efektów nie mogę choć sam Kamil przerażony jest dynamiką i moblinością Jagody...obawia sie o to czy efekt jakikolwiek przy jej tempie będzie :-D Jak będę miała już zdjęcia - na penwo sie pochwalę :-)

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

16 lut 2008, 20:58

eve.ok, Nas niebawem czeka to samo szczepienie. Oj nie lubię tego i dlatego zawsze ze sobą zabieram mojego lubego :-) Miesiąc temu byłyśmy w szpitalu i to co te pielęgniarki wyczyniały z wkłuciem się to był horror.
Taka sesja fotograficzna jest naprawdę super. Jedno z hobby mojego męża to właśnie fotografowanie. Kiedyś zrobił niezły album, jako prezent na chrzciny dla córeczki znajomych. Wyszedł naprawdę super, ale na to trzeba sporo czasu. Teraz czekamy, aż zrobi Adzie :-D
Będę z niecierpliwością czekać na fotki Jagusi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 lut 2008, 19:35

lulu no to gratulować męża. ja niby mojego zaciągnęłam - do pomocy, ale po drodze skład był budowlany. Skończyło się na tym, ze on buszował między regałami a ja sie z Małą zmagałam :ico_noniewiem:
A po sesji - super :ico_brawa_01: Jaga zrobiła furorę i fotografowało ją aż dwóch przystojniaków, którym serducha poskradała :-D Efekty powinnam mieć w tym tygodniu na płycie - wstępne, a potem końcowe obrobione graficznie w przyszłym pewnie. Łącznie wyszło z każdego aparatu po ok. 350 zdjęć - rewelacyjne :-) I za darmochę zupełnie :-) Jak to dobrze mieć utalentowanych znajomych :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

17 lut 2008, 20:10

No nic tylko pozazdrościć. Będziecie mieć fajne zdjęcia i ekstra pamiątkę. Aż strach pomyśleć ile taka sesja kosztuje!!! Pozdrawiam i czekam na efekty. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

17 lut 2008, 21:45

przed chwilą dostałam dosłownie dwa zdjęcia mailem bo więcej mieliłoby długo :-) są nieobrobione w ogóle jeszcze, ale co tam - pokazuję surowe :-)

Obrazek

Obrazek

lulu no to nareszcie mam z kim się nagadać, bo nasze stycznióweczki zatracone zupełnie w domowych obowiązkach albo z zimowego snu jeszcze nieprzebudzone :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:25

17 lut 2008, 22:18

eve.ok, jestem, ale moja mała jeszcze nie śpi. Coś ostatnio protestuje i kładzie się spać dopiero koło 22.
A co do zdjęć, to one już mi sie podobają. Widać, że robili profesjonaliści. Już nie wspomnę o modelce. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ...i w zamian za tak dobre pozowanie widzę, że czekała ją nagroda :ico_haha_01: - browarek- :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość