Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

21 lut 2008, 00:47

lulu81, masz racje że to go nie usprawiedliwia!!! Ale chcialabym zrozumieć dlaczego tak postąpił... Myśle że po prostu przerosło go to wszystko i po prostu chcial uciec. Może zrozumial że nie warto bylo skoro mówi że chcialby mieć z Tobą jeszcze córcie?? A powiedz w jakim wieku on jest. Ty jesteś 81 rocznik prawda??

[ Dodano: 2008-02-20, 23:48 ]
kurde chyba musimy dokończyć jutro gadanie o tym bo bartek obudził sie na butle, spadam i lece już spać

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lut 2008, 00:58

katelajdka, dobranoc, ja tez juz zmykam :ico_spanko:
tak ja 81rok, a D. 78rocznik.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 lut 2008, 01:11

kamyszka,kataledajkadzieki za mile slowa :)

kataledajakaale bArtus inny na tych nowych fotkach,zmienil sie, cudny chlopak z niego i faktycznie pozuje do zdjec

lulu81,fryzurka super i tez uwazam ze gruba to raczej nie jestes a waga 58 przy tym wzroscie to mi sie wydaje niewielka,jak kiedys czytalam ze przy moim 158cm powinnam wazyc 54kg,
Tez czasem mysle o twojej sytuacji,ze tyle razem przezyliscie,tyle zmartwien ajak wam sie w koncu udalo to sie rozeszliscie,przykre to bardzo, ale na pewno spotka cie jeszcze wiele szczescia,znajdziesz ta swoja druga polowke a moze sie zejdzieice,czas podobno goi rany.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

21 lut 2008, 08:50

lulu ja tez uwazam, ze fryzurke masz super i nic nie trzeba zmieniac. Wyglądasz w niej bardzo elegacko, tak dostojnie.

A Filipek ma świetną fryzure. Ja jak obcinam włoski Asi to też zawsze ma krzywo bo nie daje sobie wyrównać. Ale ja mówie, że ma 'tak artystycznie' obcięte włoski.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

21 lut 2008, 08:55

Stawiam :ico_kawa:

Magdzinka co za paskudztwa przyplątały się Joasi :ico_olaboga: oby teraz szybciutko udało się tego dziadostwa pozbyć. Tak jak mówisz, dobrze że karmisz ją jeszcze cycusiem bo inaczej szpital pewny. I to się nazywa matczyna intuicja :ico_brawa_01:

lulu świetnie wyglądasz, włoski masz super zrobione, świetne pasemeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Filipek też ma ładną fryzurkę :ico_brawa_01:

katelajdka Fajne foteczki Bartusia i jakie ma oczka ładne.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 lut 2008, 09:09

myszka f rzeczywiscie to ekstremalne godziny pracy, musisz sie czuc bardzo zagubiona, i opuszczona, w dodatku twoj tato wyjezdza...ciezko jest tak zyc, czlowiek moze nawet powiedziec ze ejst samotna matka, bo tyle czasu spedza ze swoim dzieckiem, wszystko samemu, a co jak sie zle czuje, ma dola, komu wtedy sie zwierzyc?? podziwiam cie ze mimo tego masz sily, i jestes tak wspaniala matka!
Mimo ze A. pracuje od rana do 20.00 wieczorem, ja wiekszosc dnia nie jestem sama - studiuje, a Julenka jest u opiekunki, kiedy mam wolne np ten tydzien staram sie z nia spedzac jak najwiecej czasu, byla ze mna 5 dni a dzis wyslalam ja do opiekunki, musze odrobic lekcje, posprzatac, i przeziebiona jestem, wiec ja mam taka alternatywe ze widze sie z ludzmi, mam z kim pogadac, i mam takze pomoc z julenka, ale ty zostaniesz sama jak paluszek. Niewyobrazam sobie co by bylo gdyby A. musial pracowac do godziny 22.00 :ico_szoking: ale i tak dlugo pracuje, za to ja zaraz po egzaminach chce isc do pracy, i dla mnie byle co byleby tylko mielismy wiecej czasu dla siebie. Moze postaraj sie wrocic do pracy,a jesli jej nie masz, poszukac jakis innych alternatyw, moze nowa praca, moze jakies doksztalcenie, kurs, cos co by cie wyrwalo z domua tym samym pozwolilo twoijemu mezowi na krotsza prace. bo jesli sie czegos naprawde chce to sie to zawsze osiaga!


dziewczyny echhh wiecie po tych wszystkich zlych historiach to mialam zle sny......

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

21 lut 2008, 09:17

MamciaKochana wczoraj na naszych pościkach faktycznie zrobiło się trochę strrrasznie, a to przez moje opowieści. :ico_sorki: :ico_sorki:

Iwona Lunatykowania raczej leczyć się nie da, z tego się wyrasta albo i nie. Co do niani elektr. to nie trzeba bo ja słyszę jak coś dzieje się u Radzia w pokoju, bo mamy M-3 więc nie ma dużej odległości od jego do naszego pokoju. Tylko klamki w oknach pościągaliśmy u niego żeby czasem nie powędrował :065:

myszka mój mąż też więcej poza domem niż w domu, i samotność czasem mi doskwiera, ale staram sie ostatnio szukać sobie zajęć żeby wychodzić też z domu i wtedy mój mąż musi wracać a jak potem ja wracam to on już nie wychodzi i tym sposobem mam go w domu :ico_brawa_01: ale zakręciłam hihi
Chodzę na siłownię, robię prawko, czasem po prostu z dziewczynami na kawę sie umówię, teraz spotkanie klasowe się szykuje, mam jeszcze zaległe odwiedziny u kumpelki ze studiów (rodzi Dzidzię w maju) :-D I tak małymi kroczkami do przodu...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lut 2008, 10:13

Dziekuje za komplementy :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

21 lut 2008, 10:58

Filipek,Piotruś, NinkaNajserdeczniejsze spóźnione ale naprewdę szczere życzenia urodzinowe
Obrazek
Obrazek
MagdzinkaOjojoj :ico_szoking: Zdrówka dla Joasi
LuluPięknie Ci w tej fryzurze

[ Dodano: 2008-02-21, 10:07 ]
Dziewczyny Ja wierzę tylko w to, że jak mi się śni mój dziadek to ostrzega że coś złego się stanie - i sprawdza się jak do tej pory.
Znowu jestem chora jakiś diabeł się do mnie przyplątał czy co?????
Na szczęście łukasz zdrowy. Nie mam na nic czasu normalnie ciągle coś sprzątam zajmuje się małym - a w domu i tak istny sracz i tak. mam dziś chyba doła u mnie paskudna pogoda ( tylko spać).
OlalaJa wzięłam przykład z hekkate obcięłam maszynką ale też artystycznie wyszło :-D

[ Dodano: 2008-02-21, 10:07 ]
Dziewczyny Ja wierzę tylko w to, że jak mi się śni mój dziadek to ostrzega że coś złego się stanie - i sprawdza się jak do tej pory.
Znowu jestem chora jakiś diabeł się do mnie przyplątał czy co?????
Na szczęście łukasz zdrowy. Nie mam na nic czasu normalnie ciągle coś sprzątam zajmuje się małym - a w domu i tak istny sracz i tak. mam dziś chyba doła u mnie paskudna pogoda ( tylko spać).
OlalaJa wzięłam przykład z hekkate obcięłam maszynką ale też artystycznie wyszło :-D

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

21 lut 2008, 11:59

na poczatku przede wszystkim wszystkiego naj naj naj dla wszystkich ostatnich solenizantow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

lulu bardzo ladna fryzura i super pasemka, no ale to Ty przede wszystkim musisz sie w niej dobrze czuc. no i wielkie :ico_brawa_01: dla Filipka za samodzielne chodzenie

Magdzinka biedna Joasia. Tymek tez mial plesniawki jak byl maly (jakby teraz byl nie wiadomo jak duzy:)) i nie pomagal ani aphtin ani nyststyna, dopiero wysmarowanie buzki gencjana cos dalo, tylko ze on mial fioletowa buzke a ja cycki. ale po dwoch smarowaniach zniknely. moze warto sprobowac

podobienstwo no katelajdka z siostra to rzeczywiscie prawie jak blizniaczki, za to Dorota.M. i Iwona77 to nie bardzo do siostr podobne. moja siostra wyglada tak jak tu macie na fotce. i przy okazji jest tez Filip i jego brat, ktorych wszyscy myla:
Obrazek

asiam_26 zdrowiej kobieto szybko:)

i na koniec co u nas. same nowosci. Tymek ma noweo zabka gorna lewa czworke. to juz osmy! poza tym Tymek nauczyl sie wchodzic na lozko tylko schodzic jeszcze nie umie, co zakonczylo sie malym upadkiem. poza tym od kilku dni wlacza sobie sam tv jak jest wylaczony, a jak jest jakis program ktory mu sie nie podoba to przelacza. kupilismy tez Smykowi butki, cos takiego:
Obrazek
no i tupta w nich sobie Tymus chociaz mniej niz na boso. wasze dzieci tez tak mialy ze na poczatku noszenia kapci mniej chodzily. chyba sie musi przyzwyczaic? jak myslicie?
no i wkleje wam jeszcze kilka fotek:
Tymcio na bujawce
Obrazek
Tymcio je danonka (sam)
Obrazek
Obrazek

Obrazek
najlepiej kolo mieciutkiego taty
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość