Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 kwie 2008, 19:40

Oj jak dobrze że mamy jeszcze trochę czasu - może wejdzie coś nowego i nam spasuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-14, 19:41 ]
Ale ten wózek jest ciężki dosyć po podliczeniu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-14, 19:44 ]
Waga:
- stelaż: 6kg
- koła: 8,8kg
- siedzisko spac.: 3kg
- gondola: 5,3kg

więc stelaż z gondolą 20,1 kg, a gdzie dziecko- i ja mam to tachać po schodach w bloku - nie no proszę nie!!! A nie uśmiecha mi się zostawiać stelażu na dole, a następnie zanieść malca po czym znów zbiegać po stelaż!!!
Wózek fajowski ale cholernie ciężki.
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 kwie 2008, 07:23

czesc LASKI :)

ojejjj, widzę, że nie ja jedna borykam się z wózkiem...
wpadło mi własnie ostatnio do głowy, że pooglądam sobie na allegro, napaliłam się okropnie, bo one wszystkie takie śliczne, kolorowe, z bajerami... podeszłam do sprawy bardzo entuzjastycznie, a jak zaczęłam rozmawiać z dziewczynami z Upragnionego Maleństwa - to po prostu doznałam szoku i stwierdziłam, że żyłam w wielkiej nieświadomości i nie miałam pojęcia na co zwracać uwagę...

ja bym chciała kupić wózek tak do 1200 zł, żeby nie był ciężki, miał gondolę, spacerówkę, nosidło (fotelik samochodowy juz mamy), regulowane i przekładane rączki, jakieś dobre koła (pompowane??), amortyzatory, oczywiście kosz, no i wszystkie te niezbędne i przydatne bajerki...
jak poszukałam na allegro, to oczywiście, jak nie urok, to sraczka, albo nie ma tego, albo tamtego, a jak ma wszystko, to waży 19 kg :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

to jakiś koszmar, każdy radzi co innego, każdemu odpowiada co innego, ktoś jest zadowolony z jakiegos modelu wózka, a za chwilę ktoś się wypowiada, że stanowczo nie poleca, bo cos tam... eehhh... mi się juz odechciało, ale tak bardzo bym chciała mieć już wózeczek - jeździłabym sobie po domku ;)

ratoonq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 kwie 2008, 07:45

Witam widze ze temat wozkow rozkwita :-) Ja z Wiki mialam taki http://www.zekiwa.de/zekiwade2/index.php?kiwa03 i sluzyl jakies 5 miesiecy a potem zamienilam na taki http://www.dhd24.com/azl/index.php?anz_ ... 818#zusatz i jest super jezdzimy nim do tej pory.Jednak teraz zakupilam juz inny jako ze zekiwa nie ma przednich kolek zwrotnych i to mnie strasznie zloscilo kupilam dwa w jednym z przednimi kolkami zwrotnymi co przydatne w miescie jest jest uzywany wiec nie kosztowal duzo jedynie 150 euro wiec spoko a wyglada tak
Obrazek
Obrazek
tylko ja mam w niebieskim kolorze no i mam nadzieje ze sie sprawdzi :-)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

15 kwie 2008, 08:39

margarita83, z tą wagą wózka to chyba coś nie tak napisałaś

stelaż z kołami waży 8,8 kg same koła tyle by nie ważyły. Jest tak:

- stelaż z kołami: 8,8kg
- siedzisko spacerowe: 3kg
- gondola: 5,3kg

jak się podliczy to:

- spacerówka ze stelazem waży 11,8
- a gondola ze stelazem 14,1

Myślę że to jest bardzo dobry wynik.
Sprawdzałam ciężar tego wózka i szczerze mówiąc w porównaniu do innych jest lekki. Przejrzałam go na wszystkie strony hehe nic mi nie umknęło. Zresztą nie wymagajmy że wózek będzie ważył 5kg bo to jednak ma być stabilne a nie jakieś chucherko.
Tylko go jeszcze na żywo nie widziałam.

Dla mnie jest na prawdę super.

Gie wiem coś o tym ja też nie wiedziałm co mam wybrać byłam zielona ale troche poczytałam i ten wózek który wybrałam przegrał ze wszystkimi które sobie oglądałam ma tyle opcji które mi pasują że jestem w szoku.

szkrab wózek który wybrałam jest identyczny jak twój na zdjęciu co to za firma??

Tak jak napisała Gie każdy kupuje to co mu najbardziej odpowiada więc życze miłego szukania :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 kwie 2008, 09:16

ale ja zgłupiałam po prostu... nie znam się na tym, nie mam też 3500 zł na wózek... chciałam, żeby było wszystko w jednym, funkcjonalne i stosunkowo niedrogie, ale chyba się tak nie da... płakac się normalnie chce... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

za to wczoraj byłam u siostry, która poodbierała od znajomych ciuszki po swojej Gabrysi i dostałam 2 ogromne wory ciuszków - pajacyki, śpioszki, body, czapeczki, spodenki... no po prostu szał...

dzisiaj może zaczne robić miejsce wszafie (tylko jak? tyle tego jest...) i zrobię pierwsze pranie :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-15, 09:20 ]
SENSIBEL - zapomniałąm pogratulować synka!!!!!!!! SUPER, bardzo się cieszę :)))))

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 kwie 2008, 11:44

micia26, podałaś tego linka http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... ts_id=1203
i tam jest opisany ten wózeczek. Ja po prostu skopiowałam fragment z wagą i tyle.
Naprawdę chciałabym żebyś miała rację i żeby był lżejszy bo naprawdę jest fajowy.
Conecco Toledo też jest fajny
http://www.coneco.pl/wozek_toledo.php

Naprawdę można szału dostać - nie chcę zbyt pochopnie podejmować decyzji, bo chciałabym aby taki wózeczek mi posłużył ok. 3 lat. Chcę też aby malcowi i mnie było z nim dobrze:-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 kwie 2008, 12:27

micia26 pisze:szkrab wózek który wybrałam jest identyczny jak twój na zdjęciu co to za firma??


Ten wozek to firmy haberkorn typ flexstar.Bardzo leciutki i nie strasznie wielki mi sie podoba :-) Zobaczymy jak bedzie w praktyce.

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

15 kwie 2008, 12:49

margarita83, no własnie tam się wkradł jakiś błąd kółka nie ważą prawie 10kg. Sprawdziłam też na innych stronach ale wiesz jak to się patrzy w internecie najlepiej udać się do sklepu samemu się przekonać :)

Gie, ten wózek o którym pisałam kosztuje 1500 zł gondola + spacerówka chyba że się chce jeszcze fotelik to jeszcze jakieś 350 zł dodatkowo trzeba zapłacić. Myśle że jak na wózek 3 funkcyjny to jest nie drogo bo faktycznie widział tez wózki po 3500 ale to już przesada.

szkrab, śliczny masz ten wózek :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 kwie 2008, 13:03

Micia26 wozek jak wozek zobaczymy jak sie bedzie nim jezdzic jak juz maluszek bedzie :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

15 kwie 2008, 15:17

micia26, masz rację, nie ma jak to samemu zobaczyć, dotknąć i przejechać się po sklepie chociaż. Obyś miała rację z tymi kołami. Ogólnie wózek naprawdę jest fajny.
Ja z zakupem sie jeszcze wstrzymam.
W maju mamy komunie chrześniaczki, która zażyczyła sobie komputer (chyba żart), no a i chcemy też troszkę odpocząć w weekend majowy :-D :-D :-D później już nie będziemy tacy swobodni.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość