Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 kwie 2008, 11:02

Kajunia25, a te skarpetki z falbanką to też kupiłam, białe bo moja siostra chrzci córeczke w maju i takie właśnie chciała. Tez kosztowały chyba niecałe 3zł.
Niestety te ciuszki w większości są szyte w Chinach ale juz nie wiem co o tym myśleć bo prawie wszystko w tej chwili jest chińskie.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 kwie 2008, 12:04

OLALA super te ciuszki pokupowałas no naprawdę ejjjjjjjjj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tam wcale nie patrze na to czy chinskie czy jakie wazne zeby dziecku dobre było bo i kto mi tam patrzy na metki czy jak;)
Nie przykładam do tego wagi w ogole nawet czest kupuje u mnie na placu wielkopolskim zwykłe bodziaki czy bluzeczki takiej lubie firmy pewnie znasz cholipka hm uciekło mi teraz ale dresiki są tej firmy czesto i bluzeczki bawełniane hi hi to ci dałam teraz hi i hi. No Rusa mi nie po drodze ale mamy przeciez autko teraz takze spoko a jak takie tanie ciuszki to nie ma w ogole dyskusji w przyszłymmiesiącu sie wybiore tam ;)
fajne zdjecia slubne co ty chcesz bardzo ładnie wygladalicie. Ja brałam slub 6 lat temu takze tez nie tak daleko od was ;)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 kwie 2008, 12:10

E no bez jaj !!!!!!!!! Czy ma któraś zdjęcia na fotosik.pl ?? Ja tam zapodawałam zdjęcia a teraz wyświetla mi się, że nie ma takiej strony :ico_zly: :ico_zly: ... No co jest ...jak ja strace wszytskie zdjęcia to się potne chyab, ze ślubu tam miałam, w ciąży jak z Wojtusiem chodziłam, teraz brzuszka też, z wczasów, Wotjusia i takie tam .. :ico_szoking: :ico_zly:

Pytanko Czy kremujecie jeszcze pupicie dzieciakom po przewinięciu? Moja mama mói, że przesadzam i już nie powinnam bo Wojtuś jest już douży ale mi się wydaje, że dopuki będzie chodził w pieluszkach to musze, może nie tak dużo ale jednak ...co sądzieice?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

16 kwie 2008, 12:21

Małgorzatko ja już nie smaruje pupci Wojtaszkowi. Nie odparza się ani nic więc nie ma kłopotu :-)
A jak samopoczucie?

PEPCO u nas też jest ten sklep i też czasem korzystam z niego choć ja mało kupuję ubranek bo mam jeszcze po Radku sporo a zresztą ktoś tam z rodzinki zawsze coś przyniesie bo oni tak lubią im kupować ciuszki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

16 kwie 2008, 15:06

Dziewczyny dzięki za komplementy dla mojej córci :ico_oczko: Ja się już do niej przyzwyczaiłam i wydaje mi się taka jak inne dzieci, ale wszyscy zwracają uwagę na jej karnację :ico_haha_01:

Teraz się trochę pochwalę :-D byłyśmy dziś na szczepieniu HIB i Joasia oczywiście jak to ostatnio bywa u lekarzy zrobiła furorę. Najpierw pielęgniarki się nią zachwycały i to nie tylko urodą, bo wśród innych dzieci (starszych) Joasia miała najwięcej do powiedzenia, sama zagadywała, śmiała się na głos, pokazywała im różne zabawki, popisywała się :-D Potem już w gabinecie to samo - lekarka powiedziała , że Joasia jest super rozwinięta jak na swój wiek i mądrala z niej, że hoho. Podczas zastrzyku też nie płakała :ico_brawa_01: a potem nie chciała iść do domu tak jej się tam spodobało, bo w poczekalni jest pełno zabawek, małe foteliki dla dzieci, prawdziwy telefon, huśtawka itp itd prawie jak w przedszkolu jakimś - tak sobie pomyślałam że teraz Joaś pewnie chętnie do przedszkola by chodziła beż problemu zostawała, a kiedy nadejdzie ten moment i będzie trzylatkiem to może być gorzej i tak łatwo nie będzie hihi

Zapomniałam napisać, że teraz waży 10,700 kg, a wzrostu ma 81cm.

Potem poszliśmy już z tatusiem na plac zabaw i nareszcie widziałam jak Joasia umie sama zjeżdżać na zjeżdżalni :ico_brawa_01: :ico_szoking: Ja nie wpadłabym na to żeby jej samej pozwalać, ale mój mąż ją sadza i idzie stać z boku a Mała sama się odpycha i jedzie w dół i cieszy się przy tym bardzo!!!! Przez to że chodzę do pracy to takie różne chwile jak nauka zjeżdżania przeszły mi koło nosa :ico_placzek: no ale cóż - dziś to widziałam na własne oczy :ico_brawa_01: starsze dzieci od Joasi bały się same zjeżdżać, a moja panna uśmiech od ucha do ucha i w dół!!! Niestety dziś nie wzieliśmy aparatu :ico_noniewiem:

Karolas czapeczkę Justyna nam zrobiła nową teraz na wiosnę, bo ta poprzednia była malutka bardzo - Joasia dostała ją jak się urodziła i już latem była za mała. Jeszcze mamy kapelusik Justyny roboty z zeszłego roku z maja i on jest jeszcze dobry, ale już tak na styk więc dlatego teraz zamówiłam nową czapeczkę :-) Oprócz tych kwiatków były jeszcze zielone łodygi i listki ale je odprułam i teraz trochę dziwne te kwiatki mają ustawienie, ale bez tego zielonego bardziej mi się podoba

mamcia kochana my nie mamy lustrzanki, najczęściej robimy fotki Canonem PowerShot S3IS - nie jest najmniejszy, ale za duży też nie, więc na codzienne spacerki go zabieramy

olala ale super zakupy zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja od razu weszłam na stronkę PEPCO ale oczywiście w Warszawie nie ma :ico_noniewiem: a nie chce mi się jechać do najbliższego w Wołominie tak więc pozostanę przy zakupach dla Asi w H&M (czasami też trafię na fajne ceny) i w najbliższym lumpeksie są naprawdę w dobrym stanie rzecz firmy NEXT :-D
A jak tam konkurs??? Na którym jesteście miejscu? Oczywiście na twoją Asię zagłosowałam :ico_brawa_01:
Zdjęcia ślubne super! :ico_brawa_01: Ja też brałam ślub w tym samym czasie co ty i miałam podobną sukienkę hihi właśnie taką z drutami i halkami tylko że moja była dwuczęściowa i gorset był na naramkach. Może też wkleję potem fotkę...

Małgorzatka ja jeszcze kremuję pupcię Asi ale już mniej niż kiedyś i dlatego że mam ogromne opakowanie sudocremu. Jak mi się skończy to już następnego nie kupię ale to będzie chyba za jekieś 3 miesiące :-D
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2008, 16:48 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 kwie 2008, 16:14

A to my ...
Obrazek
Obrazek

Slubne zdjęcia Dziewczyny wyglądacie pięknie, naprawdę!

No ja też kremuję Wojtusiowi pupcię, ale wiadomo, że mniej, ale ja tam wole jakoś jeszcze coś stosować... No ale pewnie jak urodzi się dzidziuś to się na niego przeżucę z kremami :-D

Magdzinka No to dzielna dziewczynka z Joasi i jaka towarzyska. Mój Wojtuś to jak widzi kogoś obcego to się troche boi, ale nie jest źle!
No a karnacje, to Joaś ma faktycznie cudną!
A jak samopoczucie?
No lekarstwa wygłuszyły skurcze całkowicie :ico_brawa_01: i nie mam napierania jak na razie :ico_brawa_01: więc nie chce zapeszac, ale chyba nic się nie rozwiera mam nadzieje. Na przyszły czwartek (24.IV) ide na komtrole i się dowiem, oby tak dalej nic nie napierało ... :-D No ale troszkę więcej chodze- oczywiście nie szaleje, ale nie leże i jak na razie jest ok. Jak tylko czuję się zmęczona zaraz się kładę, ale Wojtuś jest grzeczny więc na szczęście nie jestem przemęczona!

[ Dodano: 2008-04-16, 16:16 ]
:ico_smiechbig: ale mi smiesznie zęby powychodziły na tych zdjęciach :ico_smiechbig: jak wilkołak jakoś hihihihihi ... ale serio mnie mam takich zębów, musicie kilknąc na zdjecie to będzie w lepszej jakości!

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

16 kwie 2008, 16:23

Hej dziewczyny dzieki za odpowiedzi w sprawie gotowania wody.

Karolas mam nadzieje ze Kacperek nie zarazi Amelki i ze szybko wroci do zdrowia!a jesli chodzi o korekte korekty to sadze ze mozna robic, tylko trzeba napisac chyba i dolaczyc do Pitu pismo do Naczelnika US z wyjaśnieniem dlaczego sklada sie te korekte najlepiej jednak jesli chodzi o oddanie tej ulgi to zadzwon albo jak bedziesz w US dowiedz sie czy trzeba to zrobic na specjalnym formularzu czy tylko rozliczyc na nowo PIT 37 i oddac z tym pismem ale napewno bedzie trzeba wplacic te ulga na konto podatku dochodowego ale musisz dowiedziec sie jeszcz enajlepiej jak to u was wyglada bo czasem te urzedy kazdy wymysla cos innego.
Musze konczyc bo maly sie obudzil pozdrowionka pa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 kwie 2008, 17:12

Hej dziewczyny !
Fajne zdjęcia - te slubne i nie tylko!
Magdzinka - Jaoasia duża jest! Nina waży 8700...
Przyplątało nam się coś i podaję jej teraz nifuroksazyt choć typowiej biegunki nie ma - tylko 7 kupek zrobiła wczoraj... i dziś już 2 .

Karolas rany znowu zapalenie gardła? Może jakiś wymaz Kacperkowi zróbcie?
Kiedy te dzieci przestaną chorowac?
Zdjęcia ze ślubu to ja tez zamieszcze tylko musze znalezc - my bralismy w 2001 roku...

[ Dodano: 2008-04-16, 17:14 ]
Jeszczę proszę o Waszą opinię - zrobiłam taki baner - podoba Wam się?
http://www.sylwiapiwowarska.za.pl/baner_amigo.html

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 kwie 2008, 17:19

Kacper ostatnio pry szczepieniu wazył 12,600 kg to Ninusia strasznie mała!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 kwie 2008, 17:39

Marna jakość bo zrobiłam zdjęcie zdjęciom...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość