Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 kwie 2008, 19:06

olala karolas kajunia dziewczyny :ico_olaboga: ale taniusko te ubranka! I fajne te co olala wkleilas, ale taka niska cena, jezuu to ja chyba zwariowalam jak za glupi bodziak place 50-100 zl :ico_olaboga: ale u nas w sumie te najtansze bodziaki sa tak za 20-25 zl no i H&M maja tez 3 bodziaki za 40 zl ale one do d... sa za przeproszeniem, bardzo zlej jakosci, sie rozszerzaja w szerokosci a skracaja w dlugosci i nieprzyjemne w dotyku po jedym umyciu. Ale pamietam kurcze w wakcje zeszle jak w polsce bylismy kupilsmy Julce pare ciuszkow i to bylo chyba Auchan i 5-10-15 to w obudwoch tanie ciuszki i super jakosci, az sie zdziwilam ma nawet bluzke az do teraz i wciaz prawie jak nowa wyglada. Hmmm Kurcze nie moge uwierzyc ze tak tanio ciuchy mozecie znalezc. Ale macie fajnie!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

16 kwie 2008, 23:40

Tak mi się teskni za Wami, ostatnio wcale nie mogę znaleść czasu zeby napisac coś i poczytać co pisałyscie! Widziałam tylko że Aga zdała prawko!!! Gratulacje kochana!!!
A ja teraz jestem załamana na maxa... :ico_placzek: Moja siostra ma jutro 30 urodziny i chciałam jej upiec moje pokazowe ciasto marchewkowe i korzystając z jednego pieczenia jeszcze muffinki ale takie na słono z salami, szczypiorkiem, pieczarkami i serem. No i co.... Poswięciłam nawet mój ulubiony program "you can dance" i jak już wszystko połączyłam, utarłam, ubiłam itd, wlalam do formy i okazało sie ze zepsuł mi się piekarnik... :ico_placzek:
Nie wiem czy jak do jutra przetrzymam formę w lodówce to też bede miusiała wyrzucić to ciasto?? Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tej kwestii??
Dobrze że choć składników już pociętych na muffinki nie polączyłąm z jajkami i maką. Miałam cała kuchnię sprzątania i cały zlew naczyń a najprawdopodobniej nici z tego, z mojej pracy i chęci zrobienia niespodzianki siostrze...
A do tego mój mąż chciał sprawdzić co sie stało i tak coś zadziałął że wybiło cały prą w domu. Tak sie wystraszyłam ze coś mu sie stało, bo tak głośno wybiło ten korek!! :ico_szoking: :ico_placzek:
Ach, jestem zmęczona....

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 kwie 2008, 08:56

Witajcie :-)
U nas dzisiaj pogoda fatalna i co najgorsze tak ma być aż do poniedziałku
czyli weekend do bani :ico_zly:
Może jakiś basenik zaliczymy skoro pogoda na grillka odpada?

qunick banerek fajny, taki w sam raz i nie przesadzony :ico_brawa_01:
Zdjęcia ze ślubu masz fajne, ta sceneria jest inna i baaaardzo mi się podoba, taki fajny klimacik się stworzył Super! :ico_brawa_01:

katelajdka ja myślę że w lodówce nic się temu nie stanie ale pewna nie jestem :ico_noniewiem:

Co tu tak ucichło???? Dziewczyny gdzie się podziewacie???

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 kwie 2008, 08:57

MamciaKochana, u nas rzeczywiscie jest duzo taniej niz u was, ceny są bez porównania. Moja siostra z Holandii tez robi zakupy w Polsce. Za tydzien przyjezdza samochodem wiec juz sie cieszy czego to sobie nie kupi. Jej mąż ostatnio zmieniał w pracy samochód służbowy a że moze sobie sam wybrać to wybrał największy z mozliwych, toyote avensis kombi wiec bagaznik jest naprawde mega wielki.

karolas
mi tez generalnie chinskie ubranka sie podobaja, ale zastanawiam sie, czy czasem materialy z jakich sa uszyte nie zawieraja jakis szkodliwych substancji. bo to sa bardzo tanie ubranka. O wózkach chinskich jak czytalam raport czego to nie zawieraja to az mnie ciarki przechodziły. Czytałam tez o chinskich stanikach, ktorych jest sporo na bazarach ze są farbowane jakimis szkodliwymi farbami.

magdzinka dziekuje za głosiki. jeszcze trzy dni i koniec konkursu. Jestesmy na okolo 160 miejscu wiec na prawie 6000 zdjec i filmow to bardzo dobry wynik, ale w duzej mierze dzieki wam i waszym głosikom.

I znowu pogoda do bani.

[ Dodano: 2008-04-17, 09:01 ]
aga0406, ja jestem wiec moze napijemy sie kawki?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 kwie 2008, 09:20

Hekkate, to prawda, niektórzy zamieszczają i film i zdjęcie a wygrywa tylko jedno. No i powinni jeszcze niektórych usunąć za nieuczciwe głosowanie, np. pudzianka.
Ciekawe czy zabawki, które są nagrodą dla miejsc od 46 do 1000 będą takie same.
Twój Danielek też pewnie ma około 500 miejsca wiec na pewno zabaweczka będzie.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 kwie 2008, 09:20

olala dobra stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 kwie 2008, 09:28

aga0406, dzieki za :ico_kawa: ja tez pije :-) Maz wyjechał i zawiozłam Zuze do pkola (zawsze to on zawozi) zimno mi do tej pory...Zaraz sie zabieram do pracy a po południu sie chyba wybiore do sklepu zorientowac sie jakie butki moge Ninie zakupic na cieplejsze dni - ktore mam nadzieje szybko nadejda - grunt to optymizm! :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

17 kwie 2008, 09:34

Hekkate, mój tata poswiecił 2 godziny i przejrzał wszystkie zdjecia i policzył. Ja tez mam dwa zdjecia wystawione, jedno ma ponad 700głosów i to jest okolo 160 miesjca a drugie ponad 400glosów kolo 400 miejsca wiec ty pewnie masz kolo 500.
A mieliśmy szanse na nagrode główną ale nas usunęli. Nie wiem czy czytałas forum, do którego zamiesciłam link na jakiej zasadzie odrzucali niektore zdjecia. np. mój tata pracuje na uczelni i głosował z jednej sali komputerowej gdzie było 15 komputerów, a dla pampersa jesli w jednej sieci jest kilka komputerow to to jest jakby sie glosowalo z jednego komputera i podejrzewam ze przez to nas usuneli. Poodpadali ludzie, którzy mają w domu dwa komputery bo tez wychodzilo jakby glosowali z jednego. A teraz duzo osób zgłasza reklamacje zeby im jednak uznali tamte głosy.

[ Dodano: 2008-04-17, 09:34 ]
aga0406, dzieki za kawusie, ja stawiam jutro.

[ Dodano: 2008-04-17, 09:35 ]
qunick, w Poznaniu ma juz od niedzieli być cieplej, okoóo 14 stopni i bez deszczu.

[ Dodano: 2008-04-17, 09:40 ]
lulu a ty gdzie przepadłas?

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 kwie 2008, 09:51

dziewczynyśliczne zdjecia slubne :ico_brawa_01: i ty qunick za bardzo z tego co pamietam sie nie zmienials, bo wiem ze chyba tez bralas slub kilka lat temu, olala wiem ze ty tez juz dawnoslbu mialas ale niestety nie kojarze jak teraz wygladasz

u nas A ja złapalam rózyczkę, od wczoraj jestem wysypana wrrr, no niewiem co sie dzieje najpierw ospa,teraz rozyczka, czy ja ten rok spedze pod znakiem chorób dzieciecych, bo niestety zadnej nie mialam.

Bylismy wczoraj u ortopedy z patrusiem, wszystko ok a co do tej nozki to jest podobno za wczesnie,zeby oceniac chód dziecka.

ciuszkifajnie ze macie taki tani sklep w poznaniu, Ciuszki naprawde ładne.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 kwie 2008, 12:37

Witajcie
Olala jestem :-D
czytam was, tylko ze mi sie psuje laptop, zawiesza sie co chwila i nic sie nie da zrobic przez pol dnia.
musze do naprawy go oddac, tak moze mnie nie byc jakis czas

Wczoraj bylam u fryzjera, super, jestem wkoncu zadowolona z fryzurki. Kolorek ladny, no grzyweczke zrobilam nigdy nie mialam a szkoda bo bardzo mi ladnie :ico_brawa_01:
No i kupilam sukienke na lato z wyprzedazy, ktora mi sie bardzo podobala w zeszlym roku kosztowala 380zl. ale mi bylo szkoda kaski, i teraz kupilam za 90 zl. :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości