Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lut 2008, 18:46

Beatris75 ja tez tak robię :-) ,ale własnie jak chciałam wkleić ponownie to nie było tego tematu-znikł-a później pisało ,że ten temat juz jest napisane.Więc rzeczywiście jakis usterki w tym momencie musiały zadziałać.Ale to nic ,jak znajde wene to znowu napiszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

22 lut 2008, 21:11

Witajcie wieczorkiem :ico_oczko: ja dzisiaj długo sama jestem bo mój Emil poszedł na 12 godzin do pracy :ico_olaboga: jutro też idzie no i w poniedziałek zostaje sama na tydzień bo wyjeżdża na szkolenie :ico_olaboga: :ico_placzek: wiec jakoś mi tak smutno to w sumie pierwszy raz od urodzenia Oli kiedy on wyjeżdża i jakoś tak mi smutno :ico_noniewiem: mojej Oli dzisiaj już odstawiam antybiotyk wiec mam nadzieje ze będzie dobrze :ico_sorki: zresztą pozostałe leki zostają wiec w sumie na razie i tak tego troche :ico_olaboga:
Co do drugiego dziecka to jakoś wam powiem szczerze że sie nie pale :ico_noniewiem: chciałam dla Oli rodzeństwo ale to by była moja trzecia już ciąża i jakoś tak nie mam siły znowu strach chyba jednak się nie zdecyduje chociaż szkoda mi Oli bo taka sama będzie???No naprawdę nie wiem może po prostu nie jestem gotowa....? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 lut 2008, 01:29

Dora1 pisze:Tylko róznica wieku jest troszke dla mnie za duza .Moja Kasieńka to pomału robi sie panienka-same wiecie inne sprawy ,koleżanki ,już tak nie chce bawic sie z Bartoszem.Jak przychodza do niej koleżanki to sie zamykają w pokoju ,a Bartosz w krzyk ,staram sie wtedy jak moge ,że by i ona miała tez troszke tej swojej prywatnosci,ale nie jest łatwo ,bo mój mały smyk strasznie upodobał sobie koleżanki mojej córki Więc wydaje mi sie ,że różnica 3-4 lat pomiedzy rodzeństwem jest w porządku.

no ja wlasnie tak sobie planowalam ale Dawidek "wyskoczyl"wczesniej,Olus mial rok jak zaszlam w ciaze,z czego teraz jestem niewyobrazalnie szczesliwa :-D na dodatek drugi synek wiec chlopcy maja swoj wspolny swiat kazda chwile spedzaja razem a jak Olo jest w przedszkolu to maly teskni i wyglada czy wraca no i jak Dawidek ucina sobie popoludniowa drzemke to Olus mowi ze mu sie nudzi :-) zyc bez siebie nie moga :-D pomimo ze sie kloca o zabawki to i tak wiez miedzy nimi jest niesamowicie silna :-) no i absurdalnie jest mi lzej niz jak byl jeszcze sam Olus bo pamietam ze musialam z nim wiecej czasu spedzac,bawic sie itp a odkad Dawid zaczal raczkowac (a zaczal bardzo szybko bo w wieku 5,5 m-ca :-) )to zauwazylam ze ciagle siedzieli razem,nie bylo tak ze musialam go zabawiac bo robil to starszy braciszek i chyba bardziej malemu sie to podobalo bo wpatrzony byl w niego jak w obrazek i wszedzie za nim podazal :-D i do tej pory tak jest ze wszedzie sa razem i ladnie sie bawia :-)
Takze jestem wdzieczna losowi tak samo sie wszystko ulozylo :-)

matikasia pisze: i musze sie zapisać na zabieg na kamienie do szpitaka i dziś przyjełam już pierwszą szczepionkę na żółtaczkę

mhhh chyba nie jestem w temacie jakie kamienie :ico_wstydzioch: :ico_szoking:

A jesli chodzi o gazetki to niestety nie mam bardzo mozliwosci bo tu w Irlandii same po ang narazie Dawid zafascynowany jest ksiazkami i ma swoja ulubiona z "lesnymi bajkami' i pierwsze co to szuka szczura z brzydkim ogonem :ico_haha_01:

Agnes pisze:to będzie nasze trzecie dzieciątko

Paulina82 pisze:to by była moja trzecia już ciąża

oj dziewczyny przykro mi nic dziwnego ze macie obawy :ico_wstydzioch:

Paulina82 pisze:w poniedziałek zostaje sama na tydzień bo wyjeżdża na szkolenie
no wlasnie nasz "osobny"tydzien konczy sie na szczescie maz wraca w niedziele z Polski byl tydzien i juz mam dosc tych smetnych wieczorow brrrr okropne w dzien jeszcze mozna sie jakos zajac ale wieczorem jak dzieci pojda spac to lapie dola :ico_placzek: Glowa do gory Paulinko zleci wam szybko tak jak nam i zaraz znowu bedziecie razem :-)

Paulina82 pisze:może po prostu nie jestem gotowa....?

byc moze ale nie ma nic w tym zlego zreszta z tego co sie orientuje Oliwka ci troszke choruje wiec nie dziwie sie ze chcialabys jak najwiecej czasu poswiecic wlasnie jej :-)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

23 lut 2008, 07:53

Ello babeczki :ico_haha_01:
Troche Was ostatnio zaniedbałam,ale cos nie mam serca do pisania :ico_noniewiem:
No i musze Was podczytać bo troche waszych postow sie nazbirało :ico_haha_01:
U nas ok,zaraz zabieram sie za sprzatanie,a potem pojde z mała na długasny spacrek :ico_haha_01:
Męzuś 27-go idzie na konkurs wiec juz teraz prosze Was o trzymanie kciuków :ico_haha_01:
Całuski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 lut 2008, 08:49

W końcu Was znalazłam.
Chciałam przenieść nasz wąteczek na dwulatki, ale tak chyba jednak będzie lepiej.
Później doczytam a teraz lecę do moich maluszków.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lut 2008, 09:44

Dzień dobry kobietki :ico_haha_02: :ico_haha_02: Nie wiem jak u Was ,ale u mnie wieje jak ....... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: No i znowu nici ze spaceru :ico_zly: :ico_zly:
Alu ,Bożenka ciesze sie ,że do nas wróciłyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alu ,juz trzymam kciuki za męża :-)
Magda Sz. a no własnie masz racje ,jezeli chodzi o rodzeństwo ,gdzie różnica wiekowa nie jest duża :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja sama wiem z własnego doświadczenia ,bo mam 2 siostry ,gdzie jedna starsza o rok ,a druga młodsza o rok ,to bardzo długo byłysmy nierozłączne -jako dzieci ,później panienki,fajnie było :-) :-) Nie mówię ,że moje dzieci sie nie uwielbiaja ,bo tak nie jest ,ale to juz nie to ,troszeczke jest inaczej między moją dwójeczką :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Matikasia ,ja też nie w temacie???Ty masz jakies kamienie????Ojej to zycze powodzenia i trzymam bardzo,bardzo mocno kciuki :-) :-)
Agnes ,ojej ja nie wiedziałam ,że to już Twoja trzecia ciąża bedzie :ico_placzek: :ico_placzek: Przykro mi ,ale teraz zobaczysz bedzie oki :-) :-)
Paulina ,a może kiedys sie jeszcze zdecydujecie ,macie czas :-)
Jezeli chodzi o gazety tez Bartoszowi jeszcze nie kupuje ,kurcze nawet sie nad tym nie zastanawiałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Chociaz nie wiem czy w jego łapkach gazeta wytrzymałaby dłuzej niż 3 minuty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 lut 2008, 11:37

Tak mam kamienie na woreczku żółciowy i to dużo wiec na zabieg kwalifikuje sie od razu ale odładam go aż maż bedzie miał urolp bo trzeba sie na 3 dni do szpitala położyc. starsznie sie boje. dziś odstawiłam leki bo mam tez przepukline przełyku.ciagle boli mnie żołądek...

My już spakowani i szykujemy sie do wyjazdu na tydzien. maz wykupil chyba jakis pakiet netu na komorke wiec postaram sie zajrzec.

Świerszczyk i Miś istnieją;)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

23 lut 2008, 11:47

Cześć dziewczyny :-)

dziękuję wam :ico_oczko:

o dziwo Adrian dziś ładnie spał raz sie przebudził żebym mu piosenki włączyła i poszedł dalej spać :ico_brawa_01: u nas strasznie wieje także ze spacerku dziś też chyba nici chyba że póżniej się rozpogodzi :ico_noniewiem:

bozenka witaj :ico_brawa_01: ale Twój najmłodszy synek już duzy :-D napisz jak Antoś teraz reaguje na braciszka :ico_sorki:

lecę sprzątać buziaki

[ Dodano: 2008-02-23, 10:49 ]
matikasia moja mama miała laparoskopie i znajoma też maiły kamienie na pamiątkę sobie zostawiły :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

23 lut 2008, 13:21

bozenka74, witaj dawno cie nie bylo tez jestem ciekawa jak tam twoi chlopcy,zdrowi,grzeczni?

matikasia, oj wspoczuje ci nie cierpie szpitali a jeszcze do tego zabieg,trzymaj sie :-) a co to ta przepuklina przelyku :ico_szoking: jakim cudem to wszystko cie dopadlo :ico_zly: zdrowiej szybko :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lut 2008, 17:43

Matikasia to tylko moge napisac jedno-BARDZO,BARDZO MOCNO TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I WRACAJ DO NAS SZYBCIUTKO JUZ BEZ KAMIENI :-) :-)
Dziewczyny jak wasze dzieci reaguje na to jak siedzicie przy kompie ,bo przyznam sie ,że mój Bartosz jest anty komputerowy :ico_zly: :ico_zly: Teraz sobie na chwile przysiadłam ,ale tylko dlatego ,że jest mój mąz ,a jak juz Andrzej w domu ,to ja moge dla moich dzieci nie istnieć :ico_oczko: :ico_oczko:
Mój Bartosz albo mnie gryzie po nogach ,albo po rekach.Parę miesięcy temu Andrzej zrobił mu taka deseczke gdzie wkreca sobie srubki ,wbija gwoździki i on to uwielbia .Więc ja go brałam na biurku przed siebie ,żeby go widziec ,a on sie tym bawił.Ale ostatnio posadziłam go bez majteczek naprzeciwko mnie ,a mój syn nie wiem czy tak był zafascynowany zabawą ,osikał mi kawiaturę-dobrze ,że szybko zareagowałam i wzięłam klawiature na grzejnik ,bo bym musiała nieźle sie tłumaczyć mężowi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale chyba mu sie to spodobało ,bo dzisiaj posadziłam go rano przede mna ,a on to samo zrobił z minka niewiniatka na buzi,dobrze ,że ja szybko podniosłam ,tak więc zostałam osikana tylko ja ... :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość